VÝKLAD KARET

V životě každého člověka občas nastane doba, kdy přemýšlí, kudy se dát. Buď je několik možností, a je potřeba se rozhodnout nebo vůbec žádná. Pak se dostaví strach. Strach z budoucnosti.

Karty ukazují budoucnost, dokonce i minulost a přítomnost. Ale také cestu. Možnosti, které nyní vidět nejsou, ale které se buď objeví, nebo pomohou nastínit možnost, jak jít právě těmto možnostem naproti.

Kartářka by měla umět udělat člověka šťastným za jakýchkoliv okolností. A to i v případě, že je budoucnost tazatele nastavena tak, jak si nyní vůbec nepřeje. Měla by ho na tyto nové skutečnosti nastavit a připravit se na změny tak, aby se člověk cítil být natěšený na to, co bude. A to právě i v případě, že je budoucnost vidět zcela jinak, než si momentálně přejeme.

Výklad karet lze provést formou osobní návštěvy, po telefonu, prostřednictvím skype nebo písemně a to i do zahraničí.

Výklad karet po telefonu: 400,-KčREGRESNÍ TERAPIE

Tato metoda dokáže zbavit současných problémů tím, že se vrací zpět do minulosti. Vše má příčinu, důvod proč se opakovaně vrací bolesti bez příčiny, nemoci, a to i psychického rázu. Odstranit lze naprosto všechno, dále například strach, fóbie, životní nezdary. Nebo prostě jen zvednout sebevědomí.

Tělo jen reaguje, dává signál, že něco není v pořádku. Často ale nereaguje na léčbu. Nebo jen na krátkou dobu. Po nějaké době se problémy vrací.

Regresní terapie dokáže rozklíčovat konkrétní potíže tím, že najde problém a vypořádá se s ním jednou pro vždy.

Cena za sezení: 600,-Kč


KARMICKÝ ROZBOR

Nejsme zde poprvé. Minulé životy jednoduše proběhly a mohlo jich být na tisíce. Díky minulým životům zde v tomto životě máme nastavenou cestu - osud, kterým si musíme projít, abychom dořešili to, co se nám právě v minulých životech nepodařilo.

Karmický rozbor ukáže, čím jsme byli v minulých životech a čím jsme si prošli. Tím, že nám dá možnost nahlédnout do toho, co bylo, může vysvětlit, co a proč se nám v současnosti děje. Proč si procházíme událostmi, se kterými si často nevíme rady. Dokáže dokonce vysvětlit příčiny některých nemocí.

Díky karmickému rozboru máme možnost pochopit cestu a také se očistit od dalšího karmického zatížení do životů příštích.

Cena karmického rozboru: 800,-Kč


VÝUKA VÝKLADU Z KARET

Karty se dají naučit, i když každá kartářka má svůj styl, svůj druh karet, kterými vykládá a také způsob prezentace. Jsou věci, které se sice naučit nedají, a třetí oko je nutné prostě otevřít, ale právě díky kartám toho lze dosáhnout.

Karty umožňují nejen vidět osud, ale dá se z nich vyčíst velká spousta dalších věcí. Vše má svůj počátek a tím může být právě pochopení toho, jak karty fungují.

Cena výuky - 4 fázová lekce: 2000,-Kč


VÝKLAD SNŮ

Význam snů většinou vyhledáváme ve snářích. Jejich sdělení je ale často mnohem komplexnější. Podvědomí vyplavuje to, co má pro nás být odpovědí, cestou, vedením v životě. 
Díky snům můžeme mnoho pochopit a dát si do souvislostí. Občas dostaneme i touto cestou sdělení, co nás čeká. 

Cena za výklad snu (podle složitosti): cca 500,-Kč