ZNAMENÍ SHORA?

22.08.2023

Otázky se točí kolem blesku, který uhodil do Božího oka na Morovém sloupu Nejsvětější trojice na Malostranském náměstí. Památka utrpěla mnoha tisícové škody. Další zajímavou škodu napáchala bouře na Svatém Václavovi, blesk poškodil meč. Zvláštní "náhoda" vyděsila nejednoho z nás. Máme se bát? Co nám chtějí shora říct? Ptají se i ti, kteří jsou k takovým událostem naprosto skeptičtí.

Překvapilo mě, jak velké obavy panují. Možná nikoho nenechala škoda způsobená bouří chladným. Pro mě je zase záhadou ten strach. Očekáváme jen trest, víc v tom zatím nevidíme. Čeho se tolik obáváme?

Letošní srpen je měsícem, který toho má za úkol říci mnoho. Lví brána vtěsnaná mezi super úplňky je jedním z důležitých sdělení, kterého se nám během letošního roku dostává. Jenže nic konkrétního se neodehrává, tak se víc nezajímáme. Vnímáme jen zajímavé divadlo, které je k dispozici každým rokem.

Od začátku roku je nám ale ukazováno a sdělováno skutečně jasně viditelně, jenže v televizi ani slovo. Tak se asi jedná jen o náhodu. Vesmír čaroval vždy a vždy i čarovat bude. Až se bude něco skutečně dít, možná zvedneme konečně zrak.

Jsme intenzivně připravováni na dobu, která nemá s touto nic společného. Planety neustále ukazují, co se po nás chce, co bychom měli vidět, jak bychom se měli i konečně chovat. Energie houstnou, čas se zrychluje, dění nabírá na obrátkách. Čas na přípravu už není, měli jsme ho dostatek, teď už jen jdeme.

Když se hovořilo o tom, že projde jen hrstka lidí, říkala jsem si, že nás nejspíš někdo velmi podceňuje. Teď už je jasné, že právě ten někdo nás ale velmi dobře zná. Proto také lidstvu příliš nevěří. Čas už sice nemáme, ale nehodláme ani trochu pracovat s tím, co ještě zpracované nemáme, zároveň bychom ale mít dávno měli.

Nejsme očkovaní, vyhráli jsme, probudili jsme se. Prokoukli jsme konflikt, přišlo další probuzení. Víme, jak to s námi myslí vládní činitelé, tak jsme opět vyhráli. Víme, co se děje s Evropou, takže jsme se probudili dokonale.

Jenže skutečné probuzení je o objevu zcela jiných hodnot. Nám jsou tímto předkládány jen zkoušky, jak daleko jsme. Zároveň se někdo dobře dívá na naše reakce. Možná nejsme očkovaní, ale nákupní centra bereme útokem dál bez ohledu, co nabízejí. Válečné konflikty odmítáme, ale válčíme tu úspěšně dál mezi sebou. Víme, jak je to s vládními činiteli, ale už hledáme ve stejných řadách náhradu.

Skutečné probuzení je o energii lásky, bezpodmínečné lásky k životu jako takovému. Je o pokoře ke všemu, co se děje, byť se nám to nelíbí. Je o empatii k těm, kteří nejsou tak daleko, jako my. Je o umění nesouhlasit, bez toho aniž bychom museli náš nesouhlas vykřičet a vybojovat. Je jednoduše o zcela jiné energii než té, kterou známe. Jsme schopni ji konečně pochopit? Znamená to totiž obrovskou změnu především v nás samotných, ne nikde venku.

Dostali jsme další vzkaz. Vzkaz, že jsme v područí energií a sil, které nás sice nechávají nadále se rozhodnout podle svého vědomí a svědomí, ale také ukazují svoji sílu a záměr, ze kterého nehodlají ustoupit. Neútočí, myslí to s námi jen dobře. Mají pro nás připravené nádherné časy. Chtějí jen, aby v nich byli lidé skutečně probuzení. Jiní ji totiž stejně nejsou schopni ustát.

S láskou Naďa