ZIMNÍ SLUNOVRAT S POSELSTVÍM

19.12.2022

Ve středu 21.12. ve 22:47 nastává zimní Slunovrat. Z astronomického hlediska Slunce vchází do znamení Kozoroha, přichází nejdelší noc v roce.

Naši předkové vítali Slunovrat s radostí, protože temné síly od tohoto dne začínaly postupně ztrácet svou moc. Den se pomalu prodlužoval a zem se chystala na jarní probuzení. Aby nemohla temnota ukázat svou sílu, vítal se Bůh Slunce, který v tento den přišel na svět. Čas Slunovratu slavily napříč světem všechny kultury.

Tento Slunovrat toho přináší mnohem víc. Definitivně se uzavírá jedna etapa lidstva a začíná zcela nová. Je jedno, zda nevěříme, nebo jsme v očekávání. Je jedno, zda jsme připraveni a natěšeni, nebo nám tento den vůbec nic mimořádného neříká. Každému, co jeho jest, každý máme vybráno.

Očekávejme proces, kdy uchopit cokoli fyzické bude stále složitější, až to nebude možné vůbec. Nejspíše budeme svědky mnoha snah získat nad děním kontrolu, které se ale budou míjet účinkem. To může být nakonec docela zábavná i tristní podívaná.

Řešíme stále stejné věci, přestože už nemají žádné opodstatnění. Kdo pochopil, bude umět rychleji odejít od všeho dění a jen ho sledovat. Ostatní se mohou pouštět do žabomyších válek, jejichž vítěz bude získávat cenu stále nižší hodnoty. Je lépe přijmout velitele - Zemi a okolní vesmír, protože oni mají nyní veškerý potenciál k uskutečnění svého záměru. Také ho budou opakovaně používat.

Měli bychom Slunovratu věnovat skutečně velkou pozornost a začít konečně číst mezi řádky. Můžeme vidět hmotu a tvar, nebo se podívat do jejího nitra. Můžeme stát pevně na svých nohách, nebo připustit, že kořeny máme úplně jinde. Můžeme mít stále vztek na ty, kteří nevidí a neslyší, nebo se zabývat svým viděním a slyšením.

V den Slunovratu přecházíme definitivně do zlatého věku. Nečekejme ale žádné bohatství a materiální statky. Čekejme možnosti a příležitosti, které nemají obdobu. Šťastnými nás nebude dělat nikdo konkrétní, ale energie, jejíž síla už nikdy nepoleví. Nebude potřeba s nikým a ničím bojovat, protože taková energie už nemá sílu, tedy ani možnost uspět.

Nemusíme vítat žádného Boha, ale energii, která převzala vládu již definitivně. Pomůže teď každému, kdo o ni bude stát. Pomůže každému s dobrým úmyslem. Možná v tomto směru budeme pilovat naše nastavení, které stále ještě dokonalé není. Ale když přijmeme každé zastavení jako možnost změnit téma, můžeme si být jisti, že nás čeká odměna.

Nechme všechno ostatní svému osudu. Není potřeba se zabývat ničím, s čím nesouzníme. Nemusíme nikoho a nic předělávat, protože to všechno je součástí procesu změny. Pomáhejme jen tam, kde budeme požádáni. Na paměti bychom měli mít, že vládne silná energie té nejčistší lásky. Zdroj teď rozhodně šetřit nebude.

POSELSTVÍ SHORA

Pracovat s průvodci nebo rovnou energií Zdroje je v těchto dnech naprosto okouzlující záležitost. Channeling dává možnost se lépe orientovat a nacházet cestu.

Můj průvodce mě vzal na naše místo, nádhernou planetku, která má zvláštní světlou barvu a je zalitá zářivým světlem. Nikdy jsem nestudovala, co je to za místo a proč právě tohle. Prostě sem chodíme velmi často. Tentokrát mě nechal se jen pokochat tou krásou a pak jsme letěli vesmírem. Míjeli jsme mnoho planet a hvězd, až jsme dorazili k Zemi. Byla obklopena zvláštním světelným obalem. Nedokázala jsem rozeznat, co vlastně vidím. Když jsme se ale přibližovali a byli v té vrstvě, všimla jsem si, že má tři barvy. Vrchní byla zcela zlatá, ta pod ní temně šedá a třetí světle fialová. Ukázal mi, jak se jednotlivé vrstvy barev proměňují, a vysvětlil, že se jedná o současnou energii Země. Pak se začaly jednotlivé vrstvy hýbat. Zlatá se dala do pohybu a přes ostatní vrstvy směřovala k Zemi. Na svém vrcholu byla temně šedá, která se postupně rozplývala. Sousední fialová se mísila za chvíli se zlatou a i tam se pak postupně dělila a mizela v nenávratnu. Zůstala jen zlatá barva. Průvodce vysvětlil, že takhle se teď proměňuje energie. Půjde o celkem rychlý proces. Průvodce vysvětlil, že se jedná o energii jednotlivých lidí, kteří ji nashromáždili. Ta nejtemnější mizí v nenávratnu i s dušemi, které ji vysílají. Fialová dostala šanci se proměnit na zlatou, ta, která to nedokázala, zmizela v prostoru stejně jako šedá. Myslím, že více vysvětlovat není třeba. Máme prostě šanci.

Jak se spojit se svým průvodcem?

Dostávám otázky, jak se spojit s bytostí, která je sice s námi, ale vidět není. Problém je, že všichni žádáme hmatatelný důkaz. Jsme netrpěliví, a pokud dlouho nic nevidíme, nakonec tuto snahu vzdáme s tím, že se nic takové neděje. Průvodci nemají s fyzickými bytostmi nic společného. Mají zcela jinou formu bytí a energii. Také se v té konkrétní formě bytí samozřejmě nachází. I když jsou ochotni nám v tomto směru jít naproti a pomoci nám prohlédnout, čekají nejdříve, že vyvineme snahu pochopit, že na naší úrovni je vidět nelze. Jsme ale schopni naprosto všichni se s nimi spojit. Zkuste se tedy popasovat se svým egem a nechte ho na chvíli svému osudu. Nenechte ho zasahovat do tohoto dění. V meditaci požádejte průvodce, aby přišel, zkuste se ale od svého ega skutečně odpoutat alespoň na chvíli. Můžete si být naprosto jisti, že je blízko vás, jen v jiných energiích. Nechte promlouvat srdce, přiložte si na hrudník ruku a sledujte jeho tlukot. Mluvte na průvodce, sledujte stále jen srdce. Tento počin chce trpělivost, ale hlavně víru. Bez ní to jednoduše nepůjde. Jednoho dne, možná dokonce okamžitě, dostanete impuls, slovo, větu, nebo jen pocit. Poděkujte za to a meditace provádějte pravidelně. Jednoho dne tu bytost spatříte. Možná přijde ve snu, možná v meditaci, možná se objeví ve chvíli, kdy to nebudete čekat. Od této chvíle ale máte toho nejlepšího přítele, který už nikdy nikam nezmizí.

S láskou Naďa