Vztahy a odpuštění

06.01.2020

Vztahy a odpuštění

Současná doba velmi testuje hlavně partnerské vztahy. Je to logické, protože právě zde je nutné si ujasnit hodnoty a potřebu jeden druhého. Energie již nepřipouští závislost. Musíme umět dát druhému prostor a i my sami budeme chtít jít za svým štěstím a plněním si karmických úkolů bez ohledu na to, jak se na to partner dívá. Budeme do toho dotlačeni skoro až násilím, ale je to v naprostém pořádku.

Chce se po nás totiž jediné - umět se postarat sám o sebe. Dokázat si jít za svým a nechat i druhého jít tou samou cestou. Často to bude znamenat, jít si za štěstím s někým jiným nebo sám. Hlavně proto, že je to v rámci karmického vývoje naprostá nutnost.

Bohužel ne každý to pochopí. Pokud totiž něco podle nás dlouhodobě funguje, nemáme potřebu to měnit a tak dochází velmi často k tomu, že když se partner rozhodne jít jinudy a bez nás, cítíme velkou bolest. Někdy dokonce vztek a zlost.

Jistého dnes není vůbec nic, doba je taková. Nemůžeme spoléhat na to, že pokud je něco zajetého, bude to tak stále. Musíme pořád pracovat a všímat si jasných signálů, bude jich dostatek.

Pokud se už ale něco takového přihodí a cítíme bezmoc, můžeme si pomoci. Také v té době, kdy jsme sami a nemůžeme na osudového partnera narazit. Existuje jednoduchý rituál, který nám umožní obojí. Jak najít toho pravého, tak získat klid v podobě odpuštění nejen sobě, ale ti ostaním.

BÍLÁ LILIE

Zakoupíme bílou lilii. Nejlépe s pěti květy na jednom stonku. Pokud je jich více, nevadí, ale počet musí být vždy lichý. Ne ale s méně, než s pěti květy. Samotnou květinu bez ozdob a bez papíru vezmeme a odneseme do kteréhokoliv kostela. Nezáleží ani na církvi, kterou zastupuje.

Květinu položíme co nejblíže k oltáři jen tak, nedáváme ji do vázy. Pak si sedneme do lavice a v tichosti popovídáme o našem problému. Klidně řekneme vše, co nás trápí, proč jsme přišli. Požádáme o nápravu buď nás samotných, o sílu, kterou potřebujeme k odpuštění a také o to, abysme našli toho pravého. Důležité je, abychom nevyslovovali žádná jména, nepřáli nikomu neštěstí nebo smůlu, nežádali zpět ztracenou lásku.

Po skončení je nutné poděkovat a uklonit se. Pak již jen vyčkáváme, výsledek je zaručen. Pokud je rituál správně vykonán, jeho efekt zaznamenáme do několika dní.