VYHLÍDKY NA ZÁŘÍ

30.08.2022

Energie září na výběr moc dávat nebudou. Jasně ukážou dané téma a jediné, co nám bude umožněno je, rozhodnout se, konečně. Je jedno jak, ale rozhodnout. Následně se ukáže, zda naše rozhodnutí byla správná a zda jdeme tou nejlepší možnou cestou.

Ryby: 21.2. - 20.3.

ŠEST POHÁRŮ - vše, co se nám otevře, bychom měli přijímat s otevřenou náručí. Všechno krásné brát jako velký dar, to nehezké zase jako ukazatel ke zpracování. Abychom mohli kráčet dál světem bez překážek, klidně i bosí, měli bychom být lehcí, bez zátěží. Všichni jdeme světlu vstříc, zpět tam, kde je ráj. Můžeme si ho ale vytvořit již teď, nemusíme měnit formu bytí. Je jen na nás, zda bude náš život těžký nebo ten nejkrásnější dar.

Beran: 21.3. - 20.4.

PĚT MEČŮ - život je boj, pokud se pro něj rozhodneme. Vyhrávat sice lze a klidně opakovaně, otázkou je spíš, zda tento přístup není zbytečně vyčerpávající. Je na čase si začít více věřit a tedy i vědět, že prohry a výhry ve skutečnosti neexistují. Jedná se jen o naše pojmenování příčin a následků. Zdroj nezná bolest, nezná strach a nezná ani smutek. Do vínku jsme nic z toho nedostali, jen jsme kdysi v tohle uvěřili.

Býk: 21.4. - 21.5.

SLUNCE - laskavé paprsky přináší požitek. Krásu a ty nejpříjemnější pocity. Energie, která umí uzdravit naprosto všechno je zde proto, aby připomněla, kam bychom se měli dívat a kde čerpat. Hvězda, bez které by nebyl život, nemá pevné jádro. Je utkaná z pavučin všeho, i toho, co jako dobré nevnímáme. Přesto to všechno dokázala přeměnit v něco, co se dá nazvat boží velikostí. Jasná ukázka toho, co skutečně můžeme.

Blíženci: 22.5. - 21.6

DESET POHÁRŮ - vyvstane otázka, co je skutečný poklad, co znamená opravdové bohatství. Truhla plná zlaťáků může zprvu omráčit. Pak přijde přemýšlení, jak s tím vším naložit. Následně další přemýšlení, zda tato investice byla správná. Skutečným bohatstvím je ale čistá mysl, vnitřní klid a pocit toho největšího štěstí. Je to něco, co můžeme investovat každý den, bez přemýšlení. Dokonce bez přemýšlení rozdávat, protože se opakovaně vrací zpět.

Rak: 22.6. - 22.7.

DVĚ MEČŮ - dívat se pečlivě na svět kolem nás, neznamená, že vidíme skutečně dobře. Abychom si mohli udělat ucelený obrázek, je potřeba vidět i přesah. Ten viditelný často není, ale vždy tam je. V jednoduchosti je sice krása, ale jen pro oko. Ve skutečnosti je za ní vždy komplikovaný a složitý proces, který vydá konečný obraz. Když jsme schopni si tohle připustit, přestáváme soudit, vyhodnocovat a porovnávat.

Lev: 23.7. - 22.8.

MÁG - na svět přicházíme s výbavou, která je neskutečně dokonalá. Postupně je překrývána tím, co bychom měli vědět a umět, abychom ve složitém světě vůbec přežili. Jenže právě v té základní výbavě je naprosto vše, co potřebujeme. Umíme zázraky, umíme vidět mikroskopické části, umíme cítit samotného Boha. Přestože si tuto výbavu nepamatujeme, neznamená, že jsme ji nadobro ztratili. Máme ji stále, stačí ji jen znovu objevit.

Panna: 23.8. - 22.9.

OSM MEČŮ - kudy jít? Co mám dělat? Co je pro mě nejlepší? Jak se vlastně rozhodnout? Strach z toho, co přinese budoucnost, když nyní učiním nějaké rozhodnutí, vyvolává strach další. Opakovaně se točíme v kruhu strachů z budoucnosti. Máme přitom stálé vedení. Ty laskavé ruce nás nikdy neopustily, jsou tady stále, jen nejsou vidět. Přesto pořád čekají, že se jimi necháme vést, protože nás právě ony vedou k tomu nejlepšímu pro nás.

Váhy: 23.9. - 23.10.

PÁŽE MEČŮ - můžeme se mýlit, pravda může být dokonce bolestivá. Ale jde jen o úhel pohledu. Jen je nám ukázáno, že se nedíváme dobře, že nejdeme po správné cestě a je potřeba to změnit. Není nic jednoduššího, než udělat krok jinam. Nikdy nám tento obrazec není předkládán proto, abychom byli nešťastní a zoufalí. Ale jen proto, abychom přijali jinou skutečnost. Nejjednodušší úkon je, sejít z jedné cesty a jít po jiné.

Štír: 24.10. - 22.11.

ČTYŘI PENKTAKLŮ - držet cokoli násilím, znamená, že budeme mít zraněné ruce. Možná dokonce i jiné části těla, ale nic víc tím nezískáme. Máme možnost volby, můžeme tedy cokoli držet celý život, stále ale platí, že dřív nebo později dojdeme ke zranění. Pouštět to, co chce od nás pryč, znamená úlevu nejen pro puštěné, ale i pro nás. Dáváme navíc prostor všemu novému, co k nám skutečně chce a přichází zcela dobrovolně.

Střelec: 23.11. - 21.12.

VISELEC - co je dobře a co není? Ten říká to a ten zase něco úplně jiného. Jak se orientovat? Všichni máme ve výbavě něco, co nám vždycky odpoví, pokud se zeptáme. Naprosto nenápadná niance se neprojevuje složitými proslovy, nekřičí, ale vždy jasně odpoví. Stačí si jí jen dobře všímat a také jí důvěřovat. Je to hlas duše, která ví naprosto vše. Ale hlavně to, co je pro nás nejlepší, vrací opakovaně na naši cestu.

Kozoroh: 22.12. - 20.1.

ŠEST PENTAKLŮ - za úspěchem musí být často tvrdá práce. Jenže se také často děje to, že se velmi snažíme o cokoli, abychom zjistili, že jsme již příliš unavení a mnoho nám uteklo, dokonce to, že z vydřeného úspěchu nemáme radost. Tvrdě dřít dokonce proto, abychom ukázali ostatním, je dokonce cestou do depresí. Přece práce, která dělá radost a naplňuje, se dělá skoro sama. Jde od ruky, aniž bychom dřeli do úmoru.

Vodnář: 21.1. - 20.2.

SMRT - za každým koncem následuje vždy něco nového. Čas jde stále dopředu, nikdy se nezastaví. Pokud navíc cokoli odchází, znamená to, že už nám nemá, co dát, že svůj úkol splnilo do puntíku, více nelze. Můžeme plakat, protože jsme si zvykli, protože to známe, protože se nám to líbilo, ale můžeme se těšit na všechno, co přijde. Pokud se tedy nebudeme soustředit na konec, ale jen na nové začátky, život dostane zcela nový směr.

S láskou Naďa