VYHLÍDKY NA SRPEN

04.08.2023

Máme za sebou spoustu práce a spoustu je jí ještě před námi. Vyplatí se ale pracovat na tom, co budeme za nějakou dobu žít. Mnozí si stále ještě neumí představit, že by se měli zabývat duchovními věcmi, duší, srdcem, prací s přírodou a energií. Jenže právě tento směr je základním kamenem doby, do které se ubíráme. Samotný zdroj nás sice nutit nebude, ale zároveň chce takto vybavené lidstvo. Kdo už se přesměroval, má obrovskou výhodu. Kdo ještě ne, měl by to rychle napravit.

Ryby: 21.2. – 20.3.

MÁG – jsme vybaveni naprosto dokonale, přesně tak, jak vybaveni máme být. Cokoli se snažit zlepšovat samozřejmě lze, ale neměli bychom nikdy chodit přes svou vlastní sílu. Využít naplno to všechno, čemu říkáme vlastní potenciál, je rozhodně lepší, než tento potenciál stále posouvat dopředu. Neztratíme drahocenný čas a odstraníme urputné myšlení na to, co ještě bychom měli zdokonalit. Dostaví se skvělý pocit, naprostá lehkost a vnitřní štěstí.

Beran: 21.3. – 20.4.

SEDM PENTAKLŮ – pokud kdekoli neuspějeme, děje se tak ze dvou důvodů. Za prvé nejsme zcela přesvědčeni o své síle a záměru, za druhé se máme zastavit, jít jinudy, počkat na lepší chvíli. V každém případě se nikdy nejedná o tragédii, ale vzkaz. Směrem k nám. Stačí se tedy uvolnit a zamyslet. Pokud nám dveře před nosem zavře samotný zdroj, nikdy to nedělá proto, aby nám ublížil. Když budeme tento jednoduchý fakt respektovat, jsme odvedeni přímo, bez překážek.

Býk: 21.4. – 21.5.

DVĚ POHÁRŮ – lidé nám zrcadlí nás samotné, v naprosté většině. Pokud se nám tedy zdá, že někdo se nechová podle našich představ, měli bychom se zamyslet nad sebou. Následně máme dvě možnosti. Buď od takového člověka odejít, nebo na sobě začít pracovat. Co je pro nás lepší, musíme zhodnotit sami. Jestli ale před kýmkoliv utečeme, dožene nás to jinde. Opakující se věci tedy znamenají, že je vždy potřeba pracovat na svém nastavení a svém programu.

Blíženci: 22.5. – 21.6

PĚT MEČŮ – jestli jsme stále hnáni k vyhrávání, jestli musíme neustále soupeřit, děje se tak ze strachu z vlastního selhání. Jenže tak mu zároveň jdeme úspěšně neustále naproti. Výsledkem často bývá nespokojenost, ale také deprese a úzkosti, přichází pláč a vyčerpání. Život se má užít, beze strachu. Zkusit si z právě ze strachu udělat přítele, znamená, že nás přestane ovládat, nebude mít potřebu. Je dobré s ním mluvit, stále se ho ptát, neodmítat nic, co nám říká.

Rak: 22.6. – 22.7.

PÁŽE PENTAKLŮ – myšlenkám s nápady by se měla věnovat pozornost. Nepřichází náhodně. Pokud dostaneme nápad například změnit práci, dokonce máme tušení, co bychom chtěli dělat, je potřeba se alespoň zamyslet. Každý nápad, dřív než ho odmítneme, protože nám přijde, že není správný čas, bychom měli alespoň chvíli držet. Dáme mu tím další energii, která může dále růst. Díky této jednoduché práci, můžeme být brzy úplně jinde, přesně tam, kde být chceme.

Lev: 23.7. – 22.8.

POUSTEVNÍK – je skvělé mít vedle sebe někoho, komu se lze svěřit. S čímkoli. Můžeme si vyslechnout úhel pohledu člověka, který není účastněný, ale nějak situaci vidí. Horší je, řídit se tím, co nám poradí. Vždy totiž vycházíme ze svých představ, ze svých zkušeností a znalostí. Jenže ty se nikdy neshodují s těmi, které má někdo jiný. Pokud si s čímkoli nevíme rady, měli bychom umět dát na hlas srdce. To sice neukazuje vždy jen cestu snadnou, ale vždy tu úplně nejlepší pro nás.

Panna: 23.8. – 22.9.

CÍSAŘ – neseme si životem úžasnou moudrost. Je předána předky, zkušenostmi z minulosti, dost často i prožitky z minulých životů. Tato moudrost je jedinečná, také nepřenosná. Měli bychom jí tedy umět věřit. Můžeme si na jejích základech budovat život, začít lze kdykoli. Pak můžeme na těchto základech stavět nové zdivo. Vybudujeme si tak, co je skutečně naše, s čím budeme vždy jen souznít. Cizí zkušenosti mohou pomoci, ale měli bychom je porovnat důkladně s těmi našimi.

Váhy: 23.9. – 23.10.

KRÁL HOLÍ – odvaha znamená, umět se postavit za sebe, za své myšlenky a svá přání. Lze tak učinit bez boje a urputné snahy. S láskou ukázat světu, že něco nějak máme, něco chceme a jdeme si za tím. To pak znamená, že tak nás okolní svět s tím vším i snadněji přijme. Každého, kdo s tím bude mít problém, nechme prostě svému osudu. Není to náš problém. Najednou zjistíme, že patříme do okolního světa, který se už neptá. Bere nás takového, jací jsme.

Štír: 24.10. – 22.11.

MÍRNOST – život v neustálém poklusu a snaze něco dokázat, udělat, vykonat, není skutečným životem. Nestačíme se tak dívat kolem sebe. Nemůžeme zachytit naše důležité myšlenky a nápady. Nevidíme často to pro nás skutečně důležité. Výmluvami, že musíme cokoli, ubližujeme jen sami sobě. Jsme schopni si čas pro sebe udělat, stačí jen chtít. Nikdy nám nemůže utéct nic, co do našeho života skutečně patří. Cokoli tam nepatří, může jít.

Střelec: 23.11. – 21.12.

MĚSÍC – abychom se mohli orientovat ve složitých situacích, je potřeba nepospíchat se soudy a rozhodnutími. Je potřeba počkat, až se stane přehlednější. Čas nikdy nestojí na místě, jde dopředu a žádná situace nezůstane stále stejná navždy. Najednou nacházíme slova, vidíme cestu, máme vše pod větší, nebo dokonce dokonalou kontrolou. Každá složitost a nepřehlednost znamená, dokázat se zastavit a nadechnout. V klidu a tedy i jasnou myslí.

Kozoroh: 22.12. – 20.1.

PĚT HOLÍ – boj s vnějším světem znamená, boj se sebou. Mír nenajdeme nikde jinde, než v nás samotných. Pak ho můžeme žádat od světa vnějšího. Jednoduše to, co vysíláme, se nám také vrací. Pohyb energií je v tomto směru neúprosný, ale jen kopíruje naše vlastní nastavení. Válkou nelze docílit míru, ale jen láskou, laskavostí a empatií. Začneme-li milovat nejprve sebe, můžeme milovat i navenek. Svět kolem bude milovat zase nás.

Vodnář: 21.1. – 20.2.

BLÁZEN – vykročit do neznáma, může být doprovázeno obavami. Ale také natěšením, co nás na nové cestě čeká, jaká dobrodružství zažijeme. Naše cesta bude taková, jakou ji vytvoříme v naší mysli. Buď tedy schůdná a pokrytá pevným povrchem, nebo s překážkami vytvářené obavami. Život je jedno velké překvapení vždy, každý nový den je také novým dobrodružstvím, které nás teprve čeká. Proč se tedy nedívat na věci budoucí s nadhledem a radostí, přestože netušíme, jaké budou?

S láskou Naďa