VYHLÍDKY NA ŘÍJEN

03.10.2023

S odchodem starého systému, odchází všechno, co nám dal. Nepotřebujeme víc jeho pravidla, ani to, aby dál ukazoval cestu. Jsme na té vlastní, kterou si zároveň také úplně sami tvoříme. Dříve nám tyto cesty byly zametány a úhledně předkládány za ty nejlepší, ale vedly vždycky tam, kam chtěl on. V současných chvílích už víme, že končí, nečeká nás ani žádné rozcestí. Prostě dál nevedou a na nás je, tohle pochopit. Zároveň se nebát, protože pak to znamená, že se bojíme sebe.

Ryby: 21.2. – 20.3.

PĚT MEČŮ – strach je emoce, kterou nelze odmítat, ale zároveň bychom jí neměli dovolit k ovládání. Je přítel, měl by být. Pak je možné se s ním domluvit na nejlepší možné spolupráci. Je potřeba se ptát, proč přišel, co nám chce, jak nám má možnost pomoci. Pak je v mezích, které nemůže překročit. Strach je sebereflexe, nedopustí udělat krok špatným směrem. Když ho tak budeme brát, nemůže škodit. Je velmi jednoduché udělat z nepřítele nejlepšího kamaráda.

Beran: 21.3. – 20.4.

ŠEST MEČŮ – když nevíme, kudy kam, je potřeba se úplně zastavit a rozhlédnout. Cesta je vždy, jen ji nemusíme v danou chvíli vidět. Umět si dát prostor, abychom se uklidnili a věděli, jak pokračovat, je sice stále ještě umění. Jenže když nenecháme nic zajít do extrému a budeme vědět, kdy nechat dění být, usnadňuje život neuvěřitelným způsobem. Jsme schopni nedat problémům vůbec šanci, stačí si osvojit pár základních pravidel, ze kterých jednoduše neustoupíme.

Býk: 21.4. – 21.5.

MÁG – jediným dobrým učitelem jsme my sami. Máme dostatek moudrosti, kterou předali nejen předci, ale jsme vybaveni zkušenostmi z minulých životů. Máme jednoduše vše, co potřebujeme. Stačí se jen přestat ohlížet na to, co chtějí ostatní, stačí si všímat toho, zda cesta, kterou nám ukazují jiní, je také v souladu s naším srdcem. Máme za sebe odpovědnost, měli bychom se také umět o sebe postarat. Důvod ke strachu jít po své vlastní cestě není ani jediný.

Blíženci: 22.5. – 21.6

ESO MEČŮ – v komunikaci je síla, která dokáže mnoho buď zcela vyřešit, nebo naprosto pokazit. Je ale důležitá, bez ní nejsme schopni se posunout nikam. Je nejlepší možná chvíle, jak vykomunikovat vše, co se dosud nepodařilo objasnit. Můžeme dát všemu, co visí ve vzduchu jako velký otazník, konečně závěrečnou podobu. Nemusí pro nás být tím, co chceme, ale co nutně potřebujeme. Jinak se nemusíme pohnout nikam a trápení tak nikdy neskončí.

Rak: 22.6. – 22.7.

ČTYŘI PENTAKLŮ – odmítáme se otevřít a vydat světu ze strachu. Máme tendenci se bát, že nás někdo vyhodnotí jinak, než my sami chceme. Že se k nám někdo dostane příliš blízko. Jenže názory ostatních jsou těch ostatních, nic s nimi nenaděláme, proto je nutné je nebrat vážně. Pokud k nám má kdokoli přijít, i to má důvod. Dát jednoduše životu prostor znamená, že poznáme nepoznané. Co se nás dotýká, je naše nezpracovaná záležitost. Pak si můžeme blahopřát k naprosté svobodě.

Lev: 23.7. – 22.8.

BLÁZEN – občas je potřeba zariskovat, udělat krok do tmy. Život je nakonec takový, každý je zcela nový, riskujeme vlastně stále už jen tím, že do nového dne vstoupíme. Proč se tedy obávat toho, co neznáme? Můžeme tím život velmi zpestřit, získat nové informace, přátele, nakonec třeba úplně novou životní cestu. Možná právě takovou, jakou si přejeme v hloubi duše, ale bojíme se po ní jít. Riziko je potřeba občas podstoupit, protože je kořením života.

Panna: 23.8. – 22.9.

PĚT PENTAKLŮ – stává se, že ač se snažíme, co nám síly stačí, nejsme schopni dosáhnout svého. Je jedno, zda se jedná o peníze, nebo vztah či cokoli jiného. Pak bychom se měli zamyslet, zda se snažíme na správném místě. Pokud není naše vydaná energie vratná, není správný čas, nebo nejsme na vhodném místě či s těmi správnými lidmi. Osud nelze obejít, plán duše má svá pravidla. A abychom mohli úkol splnit, být šťastni, je potřeba občas změnit směr.

Váhy: 23.9. – 23.10.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ – i když je naše snaha korunována úspěchem, měla by být v souladu s božími plány. Jen tak máme možnost být úspěšní ve všem stále. Pokud korunována úspěchem není, tím spíše je potřeba se zamyslet, zda právě proti božím plánům nejdeme. Jsme jednoduše součástí i toho, co běžně nevidíme, ale jen čistě materiální svět nás neobklopuje. Je toho kolem nás mnohem více, a když umíme jít ruku v ruce s tím vším, můžeme si být naprosto jisti skvělým výsledkem.

Štír: 24.10. – 22.11.

MÍRNOST – snažíme – li se zůstat klidní za jakékoli situace, jedná se o umění mistrů. Jsme ale schopni se ho naučit, když budeme trpěliví. Události kolem budou vždy v pohybu, nikdy se nezastaví na místě. Nás mohou vtáhnout do dění, také nás ale náležitě rozhodit. Stává se tak běžně, že klid opakovaně hledáme. Je jen důležité nepřestávat a mít cokoli, co nám pomůže. Mohou tím být koníčky, jiní lidé, domácí mazlíčci, cokoli. Pak bychom si měli umět poděkovat, že jsme to dokázali.

Střelec: 23.11. – 21.12.

ŠEST HOLÍ – když dojdeme do cíle, dosáhneme konečně úspěchu, měli bychom si všímat, zda nejsme vyčerpaní, jestli máme z daného úspěchu radost a prospěch, jsme šťastní a odpočatí. Pachtit se za čímkoli, protože to chci, není určitě nic špatného. Otázkou je, co pro nás takové přání znamená a co jsme ochotni pro jeho dovršení udělat. V pořádku je naprosto vše, co uděláme, výsledek ale nemusí být vždy pro klid a posun naší duše. Vítěz je jen ten, kdo na své cestě hlavně září.

Kozoroh: 22.12. – 20.1.

ĎÁBEL – vše, co vykonáme, se nám také vrací. Měli bychom umět svá snažení a svou sílu využívat pro dobro své i celku. Myslet především na sebe, je důležité, protože jen sami sebe dokážeme udělat šťastnými a šťastné lidi i přitahovat. Pokud si ale jdeme za čímkoli jen proto, abychom měli jen prospěch a neohlíželi se na druhé, přestože je jim tím ubližováno, opět budeme přitahovat stejnou energii. Mysleme tedy na sebe, ale nešlapejme po druhých.

Vodnář: 21.1. – 20.2.

ESO POHÁRŮ – skutečná láska je láska bezpodmínečná. Cítíme ji, máme ji v sobě a prostě ji rozdáváme, nic neočekáváme zpět. Jen tak se vždy i vrací, nikdy nemusíme čekat, zda ji dostaneme zpátky. Jedná se o energii tak silnou, že dokáže naprosto všechno porazit, dokonce i naprostou temnotu. Nemusí se dokonce ani příliš snažit, nemusí bojovat, stačí, že je. Z této energie jsme schopni získat to nejcennější, trvalou podporu samotného Zdroje.

S láskou Naďa