VYHLÍDKY NA ŘÍJEN

04.10.2022

Pomalu se přesouváme do dění, které bude možná vším, jen ne klidné. Jak ale víme, bouři musíme nechat proběhnout, nelze se jí bránit. V takové chvíli je nutné myslet na to, co přichází po ní. Každý rozbitý kousek jde obnovit, je potřeba se soustředit na to, jak zazelená okolí. To dokážeme jen s klidem, který si budeme užívat navzdory všemu a všem.

Ryby: 21.2. - 20.3.

RYTÍŘ POHÁRŮ - posel lásky, té bezpodmínečné přišel sdělit to, co je nejdůležitější. Vychází ze svých zkušeností a také nastavení, které má. Rozsévá lásku všude kolem a ukazuje, jak vyhrát nad zlým nepřítelem. V ruce žádný zbroj nemá, jen svůj pohár lásky, který je bezedný. Nic, co ubližuje, nepotřebuje. Přesto vyhrává každý boj, nikdy není poraženým. Taktiku boje rád prozradí, ale nikdy ji nevnucuje. Ber nebo nech být, ale pamatuj, kdo je tady vítězem!

Beran: 21.3. - 20.4.

PÁŽE PENTAKLŮ - otázka vztahů, především rodičovství, je hlavním tématem. Vést své potomstvo k tomu, co je nám blízké, znamená, že děti si tohle osvojí, přidají se. Ve stejném duchu nás uvidí okolí. Pouhou prací na sobě můžeme strhnout davy. Není pravda, že jedinec je bezmocný. Je to stejné, jako bychom tvrdili, že jedna žárovka světlo neudělá. Přílišná snaha ani není potřebná, stačí jen zazářit a šířit světlo do všech možných stran.

Býk: 21.4. - 21.5.

DĚVĚT HOLÍ - síla, ať již fyzická či duševní je nasbírána, je jí dostatek. Je tedy také potřeba jednat a své sny a plány začít zhmotňovat. Když dáme vesmíru prostor, aby nás při této činnosti vedl, není možné neuspět. Cesta je navíc zcela rozpoznatelná a každá překážka mizí jak mávnutím kouzelným proutkem. Ve chvílích, kdy síla docházet bude, postačí, jen si chvíli odpočinout. Velmi rychle přibude další, abychom se nemuseli dlouho zdržovat nečinností.

Blíženci: 22.5. - 21.6

KRÁLOVNA POHÁRŮ - city a pocity bychom si neměli nechávat pro sebe, je čas se projevit a nechat duši dýchat venkovní vzduch. Strach z neúspěchu, z porážky, z odmítnutí je potřeba porazit, můžeme nyní jen získat. Bude zcela jasné, jak se věci mají a zda jsou kolem nás ti správní lidé. Není žádnou ostudou čelit odmítnutí. Naopak se před námi konečně objeví nová cesta tam, kde najdeme otevřené dveře do míst, o kterých se nám ani nesnilo.

Rak: 22.6. - 22.7.

SLUNCE - síla Slunce je známá a jeho krása stejně. Ukazuje to, co máme v sobě, protože všechno nejlepší předalo. Veškerou sílu a krásu jsme schopni rozdat stejně, jako to umí jen ono. Nikoho nevynechá, nikoho nesoudí, jen prostě dává. Velmi dobře ví, že jeho schopnosti s sebou nesou to, co je nejdůležitější, všechen život. Člověk ale musí odpočívat a nemůže se rozdávat na svůj úkor. Proto předává sílu i noci, abychom mohli nabírat novou sílu.

Lev: 23.7. - 22.8.

SVĚT - je čas se projevit a všímat si nových možností. Jsou před námi chvíle, kdy se život může proměnit ve všech jeho aspektech, potřeba je jen odvaha jít novým věcem naproti. Zapovězeno není sice nic, ale měli bychom umět vybírat především srdcem, tedy si všímat toho, co chce a kam nás vede duše. Pak nelze udělat žádnou chybu. Bude potřeba jediné, a sice opustit staré vzorce a dogmata. Za krátkou dobu se lze ocitnout na těch nejkrásnějších místech.

Panna: 23.8. - 22.9.

SÍLA - vnitřní sílu a nahromaděnou energii bude potřeba usměrnit tím nejlepším možným způsobem. Mohli bychom snadno udělat nejednu chybu, pokud naše kroky nebudou promyšlené a nebudeme mít dostatek správných informací. Jednejme, jděme dopředu, ale pozor na to, zda jsme vedeni duší a ne emocemi. Ego je naší důležitou součástí, ale pokud přebere vládu zcela, může nás odvést tam, odkud se nám bude hledat cesta nesnadno.

Váhy: 23.9. - 23.10.

TŘI MEČŮ - smutek a žal přicházejí ve chvíli, kdy se neplní naše očekávání, kdy je nám cokoli, na čem lpíme, odebráno. Měli bychom umět dát šanci osudu a plnit plány duší. Každá nějaký má, a pokud do plánů nezahrneme fakt, že jsou kolem nás duší miliony, zklamání se budou opakovat do nekonečna. Přijetí skutečnosti, že nemusíme mít vše pod kontrolou, koloběh života už vůbec ne, přináší neskutečnou úlevu a naprosto čisté myšlenky.

Štír: 24.10. - 22.11.

TŘI POHÁRŮ - projevit blízkým, ale i zcela neznámým lidem přízeň, dokonce i tehdy, pokud se nám nevrací, znamená, že nás zcela ovládly ty nejlepší síly. Pak je také nejlepším možným řešením, se jim zcela oddat. Tyto síly mohou tvořit nové a krásné světy, nikdy neprohrávají, nepotřebují ubližovat. Zcela postačí, že prostě jsou. Umí hlasitě projevovat city a nestydí se za to. Odměnou bude šťastná duše, která pak může nakazit spoustu dalších právě tím štěstím.

Střelec: 23.11. - 21.12.

ČTYŘI HOLÍ - vždy, když něco končí, něco nového začíná. Koloběh života nelze zastavit, jde dopředu stejně jako to, čemu říkáme čas. Je potřeba vykročit novým směrem, ale také nechat vše, co bylo, za sebou. Vše uzavřít a bez jediného dluhu pokračovat. Nepotřebujeme ničí souhlas, nepotřebujeme ani požehnání, jen vykročit. Dosáhli jsme jistého bodu a je potřeba posunout život do další etapy. Život je nakonec jedno obrovské překvapení.

Kozoroh: 22.12. - 20.1.

DVĚ PENTAKLŮ - rovnováha je naprostým základem naprosto všeho. Je v ní je přehlednost, jen v ní se lze orientovat a jen ji není potřeba nikde napravovat. Dobro a zlo. Přijetí své stinné stránky znamená, že s ní nemusíme bojovat. Všímáme si jí a dáváme na stejné místo, jako všechno to dobré, co v nás je. Vzniká dokonalá bytost, která chápe souvislosti a dokáže se s jakýmkoli projevem ztotožnit a neřešit ho. Důležité je jen to, co je v nás, ne to, co je v ostatních.

Vodnář: 21.1. - 20.2.

DEVĚT MEČŮ - sebekritika nás zdokonaluje, poukazuje na to, s čím ještě musíme pracovat, co chceme odstranit. Sebetrýznění je ale trestání sebe sama, které nikam nevede, jen uvrhuje do ještě hlubších depresí. Omyly k životu patří a vytváří prostor pro nadcházející situace. To, co se odehrálo, je vždy jen minulostí a každou vteřinu dostáváme novou šanci konat jinak. Neměli bychom se tedy nikdy dívat dozadu, ale vždy jen dopředu.

S láskou Naďa