VYHLÍDKY NA PROSINEC

29.11.2023

Velmi rychle se blíží časy, ve kterých se bez změny myšlení neobejdeme. Máme poslední dny na to, abychom se naladili na změny. Budou postaveny na empatii, lásce, sounáležitosti a pokoře. Kdo alespoň něco z toho nezvládne, nebude umět držet krok, postupně se ve všem, co ho bude obklopovat, zcela ztratí. Tento měsíc nám dá možnost se připravit. Doba oddychu nebude dlouhá, ale to, co budeme prožívat, bude zároveň testem, kde ještě máme rezervy.

Ryby: 21.2. – 20.3.

SÍLA – jsme zvyklí spřádat plány do budoucna a plně se na ně soustředit. Soudíme ostatní, protože nejdou ruku v ruce s našimi představami. Soupeříme, někdy slepě plníme rozkazy, ustupujeme ve všech směrech, abychom neměli problémy. Budeme zažívat tyto situace jen proto, abychom zjistili, zda jsme s prací na sobě opravdu pokročili. Zda jsme schopni zachovat klid, i když se kolem nás dějí zdánlivě nepěkné věci. Zkoušky mohou být dost urputné, ale stále platí, že se jedná jen o zkoušky.

Beran: 21.3. – 20.4.

DVĚ POHÁRŮ – vztahy jsou oblastí, která nás může velmi zlomit, ale také velmi posílit. Pokud vnímáme druhého člověka jako bytost s vlastní výbavou, myšlením a viděním světa, nemůžeme být zklamáni. Místo někoho, koho je potřeba vést, předělávat a posouvat dopředu, máme najednou úžasného přítele, který nám může mnoho dát. I jako partner, rodič, potomek. Nemusíme se zbytečně snažit, protože taková snaha bývá stejně jen marnou námahou.

Býk: 21.4. – 21.5.

OSM PENTAKLŮ – pokud chceme čehokoli dosáhnout, je také potřeba pro to něco udělat. I tak jsme ale vedeni, aniž bychom si všimli, že tomu tak je. Vesmír má s námi jasné plány, jsou tím, k čemu jsme se zavázali v době narození. Měli bychom mu tedy umět dát šanci, aby nás dovedl přesně tam, kde být máme. Občas nás může úplně svést z naší vysněné cesty, ale děje se tak jen proto, že nejdeme domluveným směrem, nebo příliš rychle. Nechat se vést, znamená, dojít v pořádku a pod ochranou.

Blíženci: 22.5. – 21.6

VELEKNĚŽKA – žít skutečný duchovní život neznamená, že jdeme cestou snění a bláznivých představ, ale cestou vidění světa i jinými než běžnými smysly. Abychom takové vidění mohli mít, je potřeba se spojit s přírodou. Tam je cesta a také ukazatel, tam se otevírají srdce dokořán. Změní se způsob cítění, pak i vidění. Začneme zažívat nekonečně mnoho možností, stačí si jen vybrat tu, která s námi rezonuje nejvíce. Když ji pak vypilujeme, mizí prakticky všechny hranice hmotného světa.

Rak: 22.6. – 22.7.

DEVĚT HOLÍ – život není boj, není ani závod s časem či jinými lidmi. Život je dar, který bychom měli také tak brát. Je náš a na nás je, jak s ním naložíme. Zodpovědnost máme jen za sebe, měnit můžeme jen sebe, milovat bychom měli sebe především. Pak jsme připraveni zvládnout jakoukoli překážku, nebrání nám ani situace ani jiní lidé, jsme milováni, protože víme, jak láska skutečně vypadá. Zjistíme, že nikdy nejsme sami a je nám neustále pomáháno. Jen to prostě pro boj a závod často nevidíme.

Lev: 23.7. – 22.8.

OSM POHÁRŮ – pustit to, na co jsme sice zvyklí, někdy přesvědčováni, že je pro nás nejlepší, ale zároveň víme, že nám vůbec nic nedává, patří mezi nejnesnadnější kroky. Býváme k čemukoli a komukoli připoutáni velmi pečlivě a zároveň nenápadně. V duši ale víme, že tomu tak je. Stačí si toto zvědomit a pak jednat. Nejsme tu pro jiné, jsme zde hlavně pro sebe. Když objevíme sami sebe, můžeme tu být konečně i pro jiné. Taková spolupráce je totiž ta možná nejlepší.

Panna: 23.8. – 22.9.

PĚT POHÁRŮ – když cokoli ztratíme, býváme smutní. Při každé ztrátě si můžeme krátký rozlučkový smutek i dovolit. Ale nikdy nám není odebráno to, co je opravdu naše, ani to, co skutečně potřebujeme. Každá ztráta je proto skoro ihned nahrazena tím, co je pro nás skutečným přínosem. Pro dlouhé smutnění můžeme takovou náhradu také dlouho přehlížet. Vše se děje v souladu s božím řádem, a když jsme schopni tento boží řád respektovat, každá ztráta je pak zcela jinak chápána.

Váhy: 23.9. – 23.10.

ESO MEČŮ – máme obrovskou sílu, přestože se momentálně cítíme bez energie. Máme obrovskou moc, přestože se zrovna cítíme naprostými outsidery. Nikdy nám nezmizí nic z toho, co nás dělá živými bytostmi. Nemůžeme být tedy ani poraženi. Jedná se jen o naše pocity a s těmi je práce velmi snadná. Pokud tedy těmto pocitům zcela nepodlehneme. I tak jsme ale schopni se zvednout a nadechnout, víc nemusíme. Vrátit se na nohy, je snadnější, než se zdá.

Štír: 24.10. – 22.11.

ŠEST PENTAKLŮ – dobrota a laskavost musí vycházet ze srdce. Pak je vždy také vratná. Ego návrat toho, co dalo, očekává, srdce nikdy. Jenže právě když nic neočekáváme, dostáváme zpět vždy, dokonce v umocněné míře. Vesmír jednoduše jen energii srdce zná a jen té je také schopen naslouchat. Přitom na srdce tak málo dáváme, tak moc se bojíme ho používat. Má přitom tak úžasnou schopnost, schopnost komunikovat se samotným Bohem.

Střelec: 23.11. – 21.12.

ČTYŘI MEČŮ – příliš velký výdej nás vždy jen vyčerpává, přestože máme pocit, že jen tak můžeme uspět. Je velmi nutné sledovat tok energií, příjem a výdej. Pokud není v rovnováze, vždy se skoro okamžitě projeví. Na nás je, tento defekt odhalit a znovu nastolit rovnováhu. V naprosté rovnováze se rodí mnoho nových myšlenek, přichází nové možnosti. Ukazují se cesty. Hnát se tedy bezhlavě za úspěchem v jakékoliv oblasti života, ukrajuje jen významně jeho kvalitě.

Kozoroh: 22.12. – 20.1.

OSM HOLÍ – je nejvyšší čas připravit se. Bude se po nás chtít akce, ale nemusí být nutně fyzická. Situace odhalí, kde je potřeba přidat. Může se jednat o nutnost rychle změnit myšlení, rychle z čehokoliv odejít, rychle se zamyslet. Neberme nic z toho, co přichází, jako životní prohru nebo tuto možnost. Bude se jednat naopak o výzvu. Jak rychle jsme schopni reagovat a jak rychle umíme pracovat s naším nastavením. O to snadněji pak zvládneme situace v budoucnu.

Vodnář: 21.1. – 20.2.

DESET MEČŮ – pokud dostatečně nevnímáme signály, které nám naznačují, že nejednáme dobře, že nejdeme správným směrem, nebo že jdeme příliš rychle, býváme zcela zastaveni. Často formou nemoci, ale i vyhoření, nebo se nám to, co jsme postavili, zhroutí jako domek z karet. Abychom se mohli zase rychle vzpamatovat a začít pracovat na tom, co se pokazilo, je potřeba umět poděkovat. I za to, co se nám nelíbí. Pokora k vesmírným sdělením znamená, že je nám velmi rychle pomoženo.

S láskou Naďa