VYHLÍDKY NA LEDEN

04.01.2023

Energie Raka plují na citech, pocitech, emocích, které se mohou střídat. Stejné to bude s okolním děním, lidmi kolem nás. Můžeme se trápit nestabilitou, nebo si počkat v ústraní na lepší časy. Není nic, co bychom nezvládli, a není nic, čím by nám Zdroj chtěl ublížit. Jsme milováni, a pokud tento fakt přijmeme, budeme i hýčkáni.

Ryby: 21.2. - 20.3.

KRÁLOVNA HOLÍ - pokud k nám kdokoli shlíží, měli bychom jednat opatrně, přebíráme opravdu velkou zodpovědnost. V tu danou chvíli dokonce za životy jiných. Jestli si takovou autoritu umíme vytvořit přirozeně, měli bychom s ní také umět pracovat. Pokud je ale vytvořena nuceně, jednáme na základě ega. To bývá velmi špatným rádcem. Může nás sice na nějakou dobu povznést, ale pak následuje krutý pád, často s trvalými následky.

Beran: 21.3. - 20.4.

POUSTEVNÍK - umíme-li si uspořádat myšlenky, máme otevřenou mysl mnohem více, než si myslíme. Dostává se nám možnosti napojit se na vesmír, jiné světy. Jsou tam nejen odpovědi, ale hlavně cesta. Může být ukázána jak na úrovni jedince, ale také celého lidstva. Máme náhle příležitost získat vědění a klid v duši. Postačí se věnovat meditaci, relaxaci, procházkám po lese. I když vesmír promlouvá jedinou řečí k celému lidstvu, jsme schopni ji pochopit.

Býk: 21.4. - 21.5.

SLUNCE - objevení vnitřní radosti a štěstí znamená, že nejsme svazováni nikým a ničím, odchází zcela přirozeně i strach. Přitahujeme stejně energeticky vybavené jedince, situace. Může se stát, že se přisaje někdo, kdo takovou energii jen čerpá, dál s ní nepracuje, jsme ale schopni ho i odhalit a zbavit se ho. Je to ta nejúžasnější výbava, která je nyní potřeba, vlastně se vyžaduje. Novou zem mohou tvořit jen lidé pozitivní, kteří se neohlížejí na ostatní a na nic nečekají.

Blíženci: 22.5. - 21.6

ESO POHÁRŮ - bezpodmínečná láska vytváří dokonalou harmonii. Nic se nesnaží popohnat, s ničím a nikým nebojuje, jen je a září do prostoru. Ví velmi dobře, že na takové energii je oceán událostí naprosto klidný a přehledný. Jsme schopni se nechat unášet proudem, protože nás zanese přesně tam, kde máme být. Bezpodmínečná láska nečeká návratnost, není tu proto, aby získala jakoukoli zpětnou vazbu. Umí rozdávat úplně všude, přesto je nevyčerpatelná.

Rak: 22.6. - 22.7.

CÍSAŘ - probuzený mužský princip dává možnost uspořádat vnitřní sílu. Má obrovský potenciál nápadů i tvůrčího nasazení. Disponuje také vůlí a vnitřní disciplínou, což umožňuje tvorbu také prosadit. Není asi lepšího období, které by mohlo určit příští směr. Srdce se otevře a vydá jasné poselství. Postačí ho následovat a vytvořit si základy nejen pro hojnost, ale tvorbu, která bude naplněna láskou, radostí a naprostým štěstím.

Lev: 23.7. - 22.8.

OSM HOLÍ - neřešitelné situace neexistují. Můžeme tak jen vidět momentální postavení čehosi, co se kolem nás odehrává. Jenže čas jde vždy dopředu, kde se udějí situace další a ta současná se posune na zcela jinou úroveň. Dokonce se stává, že se změní v něco, co velmi potěší. Vše je zdánlivé a naše snaha něčemu neustále pomáhat, často znamená, že danou chvíli jen zhoršíme. Trpělivost a klid v tomto případě přináší růže a někdy i krásná překvapení.

Panna: 23.8. - 22.9.

ESO MEČŮ - mozek je schopen toho nejjasnějšího uvažování, inteligence dostává zcela jiný rozměr. Je nastavena nejen na to, co jsme se naučili, ale na to, co je nám v rámci života k učení předkládáno. Překážky přestávají existovat, protože jsme velmi rychle schopni najít odpovědi. Je otevřena cesta k vlastnímu názoru, který vytváří duše. Bez obav jej můžeme uchopit a s láskou si za ním stát. Můžeme ukázat světu, že nemá možnost nás jakkoli strhnout nebo ovládnout.

Váhy: 23.9. - 23.10.

SPRAVEDLNOST - abychom mohli najít harmonii, je potřeba se nebát disharmonie. Dobře ji pozorovat a sledovat, co nerovnováhu v nás vytváří, dává možnost s ní velmi efektivně pracovat. Víme pak přesně, kde máme rezervy, víme, na co se zaměřit. Cesta k dokonale vyladěnému nitru vede přes naprosto nevyladěné překážky. Pokud jsme schopni se na ně podívat s úsměvem, ztrácí na síle, velikosti, najednou vidíme, že vůbec nejsou nepřekonatelné.

Štír: 24.10. - 22.11.

KRÁL HOLÍ - dokonalý vůdce, který vyhrává, má skvělou strategii. Geniální vůdce ale hned nebojuje. Snaží se nepřítele pochopit, vcítit se do jeho myšlenek a rozpoložení. V naprosté většině případů pak totiž objeví smutného člověka, který si nevěří a kterému je naopak potřeba pomoci. Z nepřítele je najednou přítel, nebo jen jedinec, který už nemá chuť bojovat. Přeměněná energie se následně vrátí zpět v ten nejúžasnější pocit vítěze nad svým egem a vlastními stíny.

Střelec: 23.11. - 21.12.

OSM MEČŮ - pokud nevíme, kudy kam, je potřeba se nejdříve zastavit a nadechnout. Situace, která se nikam neposouvá, vyvolává mnoho zbytečných myšlenek, ale žádné řešení. Je potřeba se umět v takové chvíli postavit do role pozorovatele a sledovat dění. Nikdy nic na místě nezůstane trvale, vždy se věci dají nějak a někde do pohybu. Pak je i zcela jasné, jaký můžeme zvolit postoj a co s nastalou situací podniknout. Každá složitá věc má prakticky vždy úplně jednoduché řešení.

Kozoroh: 22.12. - 20.1.

TŘI PENTAKLŮ - téma toho, co nás živí a zároveň nenaplňuje, je nyní pod velkým drobnohledem. Jenže peníze jsou potřeba. Jistota je ovšem jen přeludem, který neexistuje. I práce, která se tak jeví, může najednou z mnoha důvodů skončit. Je potřeba se zabývat svými strachy, které je potřeba zpracovat. Pak si nastolit cestu a jít po ní. Vždy nás někam dovede, nutně to ale nemusí být k jasně vytyčenému cíli. Připustit si tuto jednoduchou myšlenku znamená, že práce srdcem je nadosah.

Vodnář: 21.1. - 20.2.

DEVĚT MEČŮ - ubližovat nemusíme jen druhým lidem, ale především sobě. Člověk, který si ubližuje, pak nemá problémy ublížit i ostatním. Dostáváme se do začarovaného kruhu. Odpuštění se netýká jen druhých lidí, ale hlavně nás samotných. Dokázat si odpustit přináší úlevu a naprosto čistý stůl. V minulosti nic změnit nejde, může být jen ponaučením. Soubor příčin a následků funguje stále, můžeme je tedy ladit do těch nejlepších poloh.

S láskou Naďa