VYHLÍDKY NA DUBEN

10.04.2023

Zkoušky odvahy, překonávání vlastních strachů budou na pořadu dne. Tyto zkoušky budou učit především, jak poznat sebe sama. Měli bychom si klást otázky, kde a s čím je potřeba pracovat. Dívat se na okolí a hledat problém vně, nic nevyřeší. Jsme bytosti nové země a na nás bude, abychom se v ní také uměli orientovat. Práce se sebou je tedy velmi důležitá.

Ryby: 21.2. – 20.3.

KRÁL POHÁRŮ – překonávat sebe sama neznamená, že budeme potlačovat to, co se nám nelíbí. Zvědomění všeho, co nás omezuje, dává možnost s tím také efektivně pracovat. Za pocity se nemusíme stydět, jsou nakonec naše. Ale znát je a mít tak možnost je skutečně pojmenovat, je skutečné umění. Ego není nepřítel. Jedná se o pána naší mysli. Nemá být v opozici, ale pravá ruka naší duše. Rovnováha nakonec vytváří naprostou dokonalost.

Beran: 21.3. – 20.4.

RYTÍŘ MEČŮ – abychom mohli být skutečnými tvůrci našich životů, měli bychom také vědět, co nás nutí stát na místě. Všechny programy rodů, ty, které jsme si vytvořili během dětství a následně při cestě životem, mohou být tak dokonale zaryté, že nám přijdou zcela v pořádku. Zkusme si představit, co všechno můžeme, když se konečně nenecháme omezovat ničím a nikým. Jsme schopni si splnit nejeden sen, když se na něj podíváme bez pout a omezení.

Býk: 21.4. – 21.5.

ČTYŘI HOLÍ – je to, co se děje kolem nás, možné ovlivnit? Jsme tím, kdo se musí podřizovat a plnit přání ostatních? Pokládáním správných otázek otevřeme naše vlastní téma a tím také možnosti a všechen potenciál. Jsme schopni se velmi jednoduše uvést do klidu a následně se rozlétnout, protože to tak chceme. V této chvíli je možné se setkat se svým darem, který teprve čeká na otevření, nebo chce jen konečně skutečně do světa.

Blíženci: 22.5. – 21.6

TŘI POHÁRŮ – nedostáváme obvykle, co chceme, ale co potřebujeme. Pokud jsme schopni tuto jednoduchou, ale důležitou příručku přímo ze zdroje pochopit, máme vyhráno. Nejen, že jsme náhle schopni velmi rychle a snadno odstranit nepotřebné okovy, nic dalšího, co nás má školit, chodit nebude. Pak také s překvapením zjistíme, že je nám skutečně dáno vše, co si přejeme. Stačí pouhá vyslaná myšlenka, která nalezne i rychle příjemce.

Rak: 22.6. – 22.7.

CÍSAŘ – jsme tvůrci a jsme jediní, kdo nám může změnit život. Stačí jen chtít, nastínit plán a jít případné změně naproti. Zbytečné čekání na to, kdy za nás rozhodne někdo jiný, kdo nám vytvoří lepší podmínky, je naší volbou, kterou ale lze změnit. Jen my sami se známe dokonale, jen my víme, kde máme rezervy a jen my pak můžeme uvést vše do pohybu. Pokud se nám zdá, že okolnosti nepřejí, jedná se jen o mylnou představu, nebo snahu si omluvit vlastní strach.

Lev: 23.7. – 22.8.

PĚT HOLÍ – jestli se musíme o cokoli příliš snažit, dost často zbytečně, znamená to, že právě čelíme nedůvěře v sebe sama, svým strachům. Zdroj nás neustále hlídá, nechce, abychom zbytečně trpěli, proto také zavře tam, kam vejít nemáme. Je přece mnohem krásnější jak pro mysl, tak pro duši, když se necháme vést. Alespoň ve chvíli, kdy padáme únavou, nebo tehdy, když začneme přešlapovat na místě. Právě to jsou okamžiky, kdy osud ví přesně, co má dělat a dovést tam, kde nám bude skvěle.

Panna: 23.8. – 22.9.

PÁŽE POHÁRŮ – dokážeme-li skutečně milovat, jsme i my milováni. A pokud umíme milovat sebe sama, jsme konečně připraveni milovat jiné. Poutat k sobě kohokoli nebo cokoli, přestože nám to radost nepřináší, je zvláštní forma trestu, který si volíme naprosto sami. Umění zastavit se a přemýšlet, proč si necháme dobrovolně takto ubližovat, přináší okamžitou úlevu. Je to totiž moment, kdy si umíme přiznat pravdu a umíme velmi rychle pustit to, co drásá ruce.

Váhy: 23.9. – 23.10.

SEDM PENTAKLŮ – odpověď na každou naši otázku, dostáváme okamžitě. Jedná se o počin, který trvá jen velmi krátce, prakticky ihned mizí a vládu přebírá mozek. Myšlenky tento počin analyzují a vyhodnocují. Překřičí ten kratičký hlas duše a nám se dostává upozornění, že nesmíme, nemůžeme, není to vhodné a vysvětlení proč. Co poslechneme? Minulost? Měli bychom žít přítomností, protože ta jedna jediná je skutečná a důležitá, nejdůležitější.

Štír: 24.10. – 22.11.

TŘI HOLÍ – kam se ubírá můj život? Jdu správně? Čeká mě štěstí? Naprosto běžné otázky, které jsou ale podbarveny strachem z nedůvěry nejen k sobě, ale také k vesmírné síle. Zabýváme se příliš budoucností a vycházíme z minulosti. Když ale dokážeme brát život s lehkostí, s tím, že toho může přinést skutečně mnoho, co nás ještě obohatí, strach je poražen. Není nakonec nic, co bychom nezvládli. Stačí se řídit potřebami duše, ne našeho ega.

Střelec: 23.11. – 21.12.

ŠEST MEČŮ – chaos vytváří příliš mnoho informací. Stačí přitom probrat to, co s námi nesouzní, s čím se neztotožňujeme. Vyjde buď konkrétní cesta, nebo alespoň ukazatel. Najednou se velmi snadno a nenásilně orientujeme, můžeme si jít za svým. Když s každou další informací naložíme stejným způsobem, nic nám nestojí v cestě. Pak již stačí si jen správě nastavit priority, aby cesta byla přímá. Není to vlastně vůbec složité.

Kozoroh: 22.12. – 20.1.

KRÁLOVNA POHÁRŮ – pokud se cokoli neděje podle našich představ, pokud se dostáváme opakovaně do stejně nedobrých situací, je na čase se zastavit a popřemýšlet, kde děláme chybu. Nikdy nejsme oběťmi, nestáváme se ani součástí hříčky osudu. Jen se dopouštíme, někdy opakovaně omylů, které stačí jen pojmenovat. Stačí se skutečně zamyslet. Odstraníme-li příčinu našich problémů, další nepřijdou. Staneme se pány vlastních životů.

Vodnář: 21.1. – 20.2.

SÍLA – stojíme-li na místě, je potřeba se jakkoli pohnout, například tím, že si alespoň vytyčíme cíl. Pokud vynakládáme příliš mnoho snahy pro cokoli, je potřeba se zastavit. Zlatá střední cesta. Bez našich počinů nefunguje nic, záleží jen, jaké jsou. Jedinou překážku je strach. Buď z toho, že do cíle nedojdeme, nebo z toho, že si žádné cíle nezasloužíme. Jenže síla bytí je právě jen v lehkosti. Jedná se o stav, ve kterém dokážeme všechno i nemožné.

S láskou Naďa