VYHLÍDKY NA ČERVEN

30.05.2023

Naším cílem je, nebo by spíš mělo být, užívat si život se vším, co přináší. Nenechat se obelhat situacemi, názory jiných, tím, co je okolo nás. Odpovědi máme v sobě, naše duše zná cestu, ví velmi dobře, co skutečně chce. Není potřeba se zabývat tím, jak nás v tu chvíli, možná pak po celý život vidí všichni ostatní. Důležité je a musí být, abychom my byli šťastni ve svých životech a nezabývali se tím, co se nám nelíbí. Konečně roztáhnout křídla.

Ryby: 21.2. – 20.3.

ESO MEČŮ – probuzení, prozření znamená, že mysl dostane zcela jiný rozměr. Svět kolem nás je najednou jiný, vidíme jinak souvislosti. Máme potřebu se zajímat o jiné zdroje než ty, které jsme dosud sledovali. Výsledkem hledání je život bez pochybností, s vlastním názorem. Než se k tomu dopracujeme, může to chvíli trvat, ale práce na sobě stojí za to. Najednou přicházejí až geniální nápady, rozvíjí se tvořivost. Jsme ve zcela nových začátcích.

Beran: 21.3. – 20.4.

ČTYŘI MEČŮ – každý boj znamená touhu si něco chtít prosadit. Jenže žít to, co skutečně chceme, jde i bez tvrdého boje a ostrých loktů. Prostě se rozhodnout a jít, po své vlastní cestě. V takové chvíli z nás spadne neskutečně velké břemeno. Jedná se o stav pochopení, co je život a bytí, jaký je toho všeho smysl. Mysl je najednou zcela čistá, projasněná, bojové taktiky jsou pryč, zůstává prostor pro lehkost, ale hlavně spoustu lásky. Jsme konečně sami sebou.

Býk: 21.4. – 21.5.

SEDM MEČŮ – pokud se dostaneme do stavu bezradnosti, nevíme, kudy kam, je nezbytností se zastavit a jen se dívat. O náš úhel pohledu zrovna v takovou chvíli jde. Nic se neděje náhodně a je tedy potřeba se zeptat sebe sama, proč mám potřebu zasahovat do božích plánů. Pochopení, že nemusíme mít nad ničím moc, že naši snahu cokoli řídit můžeme přenechat jiným silám, znamená, že jsme zproštěni zcela zbytečné práce. Zdroj ví velmi dobře, co dělá a proč.

Blíženci: 22.5. – 21.6

TŘI POHÁRŮ – je na čase pochopit, že láska nemusí být opětována, že nemusíme milovat jen proto, abychom dostali cokoli zpět. Láska prostě je. Pokud je bez podmínek, má vždy zpětnou vazbu, přitahuje a sílí. Je na ní postaveno bytí, je tím, co nemusí bojovat, cestu si razí zcela sama. Láska nás zároveň školí, umí jasně sdělit, co neděláme dobře, kde jsme se od ní odvrátili. Stížnostmi na osud nezměníme dění. Změníme ho jen, pokud se vrátíme k té čisté energii, od které jsme odešli.

Rak: 22.6. – 22.7.

PĚT PENTAKLŮ – co svazuje nejvíce? Přece strach, o cokoli, o kohokoli. Strach dokáže zastavit tělo i mysl, umí nás ovládnout způsobem, kdy si dobrovolně nasadíme okovy. Máme možnost udělat ze strachu kamaráda, pomocníka, nesmíme ho ale odhánět. Je potřeba se s ním domluvit, ukázat, že to není on, kdo vládne, ale jen upozorňuje. My jsme tím, kdo upozornění sice vyslechne, ale jedná tak, jak radí srdce. Jít za svými sny, za krásným životem, je najednou skutečnou realitou.

Lev: 23.7. – 22.8.

SEDM POHÁRŮ – shodit masku znamená, že jsme najednou zbaveni rozmrzelosti, znechucení, depresivních stavů. Jsme najednou sami za sebe, věříme v sebe, věříme ve všechno, co skutečně chceme. Najednou plníme své vlastní sny, nejsme ničí loutkou, nejsme ničím ovlivňováni. V takové chvíli jsme prostě nemanipulovatelní, nikdo nám už nemůže vnutit myšlenku, že se dopouštíme čehokoli špatného. Víme velmi dobře, co je skutečně správné.

Panna: 23.8. – 22.9.

DVĚ HOLÍ – jít si za svým vyžaduje často odvahu. Nejsme pochopeni, okolí je někdy vyděšené naším postojem. Nemusíme se ale uchylovat k boji, k opakovanému vysvětlování, proč to tak je, proč to tak chceme. Je potřeba prostě jít a s láskou obejmout všechny, kteří nám nevěří, nebo se jim naše jednání nějak příčí. O některé lidi můžeme skutečně přijít. Jenže pak se jim nelíbí, že nás nemohou ovládat, nebo se děsí našeho směru. Nahradí je ti, kteří nám dají mnohem více.

Váhy: 23.9. – 23.10.

DEVĚT PENTAKLŮ – nic není náhoda, vše má smysl. Pokud se dostaneme do neřešitelné situace, ani zde se nejedná o nic, co by nemělo řešení. Naše úhly pohledu a naše programy jsou tím, co omezuje, tím, co nás nutí vyhodnocovat vše stále stejně. Jenže život je plný barev, má mnoho podob a mnoho cest. Nad námi bdí inteligentní síla, která je tu pro nás vždy, když potřebujeme. Je to ona, kdo po nás chce jediné, pochopit, že tu nejsme za trest už vůbec ne náhodně.

Štír: 24.10. – 22.11.

SPRAVEDLNOST – každý neklid, obava, nejistota jsou důsledkem vnitřní nerovnováhy. Abychom byli schopni určit, co ji vytváří, je potřeba se zamyslet. Jen tak jsme schopni zjistit, kterými bloky disponujeme a které je potřeba otevřít. S vnitřními démony není dobré bojovat, jejich síla vždy jen roste. Je potřeba je brát vážně, umět si s nimi popovídat. Ztratí svou moc, nemusí se o nic snažit. Nám zůstanou zcela volné ruce a nezatížená mysl.

Střelec: 23.11. – 21.12.

PÁŽE HOLÍ – když se před námi otevře možnost, je potřeba ji umět uchopit. Nepřišla náhodně, vesmír přináší výzvu, která nás má vyzkoušet z toho, jak věříme sami sobě. Může se objevit mnoho proti, může se objevit dokonce nechuť se zkoušet nechat, ale můžeme přijít o jedinečnou možnost zjistit, jak skvělí jsme. Také, kde máme rezervy a s čím bychom měli pracovat. Rosteme, bujíme, jsme schopni zazářit tím největším možným způsobem.

Kozoroh: 22.12. – 20.1.

RYTÍŘ MEČŮ – jsme součástí systému a dogmat, která určují pravidla, nebo se o to alespoň snaží. Na nás ale je, zda jsme ztotožnění a chceme touto cestou skutečně jít. Můžeme mít vlastní názor, můžeme žít úplně jiným způsobem. Zcela postačí si říct jasné ne všemu, co nás dosud nutilo nějak konat. Alespoň pro začátek. Jedná se o první krok ke krokům dalším. Následovat bude čím dál větší uvolnění. Za pár okamžiků zjistíme, že prakticky nemáme zátěž.

Vodnář: 21.1. – 20.2.

SEDM PENTAKLŮ – život rozhodně není těžká práce, to jen my si dokážeme ze života těžkou práci udělat. Musíme to, či ono, je nám neustále ukazováno, že je potřeba toto, přestože s tím vůbec nesouzníme. Postavit se za sebe, věřit si, znamená, začít žít konečně to, co opravdu chceme. Začít se skutečně milovat. Natolik, že nikdy nedovolíme, aby nám cokoli ubližovalo. Přestáváme konečně vytvářet šílené scénáře, necháme divadlo těm, kteří ho hrát chtějí.

S láskou Naďa