VYHLÍDKY NA BŘEZEN

02.03.2023

Ocitáme se na cestě, pro každého je cíl sice jiný, ale jdeme všichni stejným směrem. Znamená to, že budeme mít stejné podmínky k získání čehokoli. Ohlížet se za sebe, nemá smysl, nic tam nenajdeme. Nic z toho, co známe, nebudeme moci použít. Někdo tuto skutečnost už prohlédl, někdo k ní musí dojít. Záleží jen, jak pečlivě se budeme na cestě také dívat.

Ryby: 21.2. – 20.3.

KRÁLOVNA POHÁRŮ – každý bychom měli mít své tajemství, to ale neznamená, že budeme skrývat vše. Otevřít se v citech, dát najevo lásku, tím spíše tu bezpodmínečnou, se rozhodně vyplatí. Může nás brzdit strach ze zklamání. Jenže taková láska je jen povrchní. Skutečný láskyplný cit znamená, že nic neočekáváme, jen záříme. Přitáhneme tak stejně nastavené lidi, situace. Bezpodmínečnou láskou si můžeme život zcela změnit tím nejlepším možným způsobem.

Beran: 21.3. – 20.4.

DVĚ HOLÍ – neexistují neřešitelné situace. Čas jde stále dopředu, hýbeme se stále vpřed. Situace pak dostávají postupně zcela jiný rozměr, jak i ony se formují s tím, co se kolem děje. Ocitneme li se v úzkých, je nejlepším možným řešením prostě počkat. Přijde doba, která bude natolik přehledná, že si budeme vědět rady. Mezitím bychom měli pracovat na vnitřní síle. Vnitřní síla a rovnováha dodávají přehled, který se odehrává vně. Stáváme se veliteli svých životů.

Býk: 21.4. – 21.5.

SVĚT – každé studium sebe sama vede k jedinému zjištění bez ohledu, kdo jsme. Zjistíme vždy, že jsme bytosti zcela čisté a v propojení s vesmírem. Naše mysl dokáže tento fakt postupně oklamat natolik, že věříme úplně jiným energiím. To ale neznamená, že se změnilo naše základní nastavení a postavení. Pokud jsme schopni přepnout na náš prvotní program, můžeme všechny ostatní vymazat a začít znovu. Není určitě krásnější zjištění, kdo skutečně jsme.

Blíženci: 22.5. – 21.6

ESO POHÁRŮ – jsme li citově stabilní a naplnění až po okraj, jsme připraveni přitáhnout skutečnou lásku. Je ale potřeba ukázat svoji pravou tvář. Nechat všechny bolesti minulosti konečně za sebou a zbavit se tak masky trpitele a oběti. Srdce v tu chvíli dostává šanci se projevit a může konečně sejmout vše, co ho dosud omezovalo. To vše dělá člověka nádherným, přitažlivým, okouzlujícím. Kdo by odolal? S láskou je to mnohem jednodušší, než si myslíme.

Rak: 22.6. – 22.7.

SLUNCE – stará dogmata a zakořeněné programy, kterých se nechceme vzdát, nebo si je neumíme zvědomit, brání v rozletu. V naší skutečné cestě. Pokud se ale objeví možnost si užít bloumání opravdovým prosvětleným životem, je velká škoda tuto šanci zahodit. Vše, co se po nás v takovou chvíli chce, obrátit se správným směrem. Směrem k Slunci, k vesmíru, k samotnému Zdroji. Tam je východ i vchod, odtud přicházíme a jednou se tam i vrátíme.

Lev: 23.7. – 22.8.

ESO HOLÍ – energie ohně dává možnost zažehnout nové věci a na prach spálit ty staré. Říká se, že začátky jsou těžké. Jenže tak to není, máme jen strach z nového. Jedinečná příležitost se ale neodmítá, tu je potřeba pevně chytit a držet. Uchopíme li svůj transformační proces včas a dobře, mnohem rychleji budeme tam, kde být chceme. Pak stačí aktivovat veškerý potenciál a hledat ty nejlepší možnosti z toho, co se začne nabízet.

Panna: 23.8. – 22.9.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ – že předešlá snaha nepřišla vniveč, můžeme v těchto dnech zjistit. Nic se neděje náhodně a nic nám nemá ublížit. To je jen náš úhel pohledu. Proto si také často říkáme, že nebýt toho, co se stalo, nebyli bychom tam, kde jsme teď. Ať se již ocitneme na cestě kdekoli, vždy máme možnost pokračovat stejným směrem do ještě krásnějších míst, nebo směr změnit. Nakonec záleží na nás, co vybereme.

Váhy: 23.9. – 23.10.

CÍSAŘ – využíváme moudrosti předků, tu naši bychom si tedy pro sebe neměli nechávat. Je potřeba předávat vědění dál. To, co jsme se naučili a víme, že může druhým pomoci k jejich vlastní cestě, je potřeba také sdělit. Obávat se reakcí nikam nevede. Každý si nakonec může vybrat, zda naše vědění využije a chce ho tedy znát, nebo o něj nestojí. Vždy se ale posluchač najde. Máme li víru v sebe sama dostatečnou, neočekáváme jen pochvalu a pochopení.

Štír: 24.10. – 22.11.

OSM PENTAKLŮ – skutečná moudrost spočívá ve vědění, že vše má svůj čas, že nemůžeme vše ovlivnit. Každá rostlinka musí projít jistým procesem, aby vykvetla a mohla následně i plodit. Každá situace má svůj vývoj, aby mohla přinést rozuzlení. Když pochopíme tyto procesy, jsme schopni a ochotni počkat v klidu na výsledek a mohli tak zaujmout dané stanovisko. Můžeme stát pod stromem a čekat na jablka, přemlouvat je, nebo se zatím věnovat důležitějším věcem.

Střelec: 23.11. – 21.12.

ĎÁBEL – každý ví, že to, co září, také přitahuje. Nemůžeme chtít lásku, když rozséváme nenávist a zlobu. Nemusíme se tedy ani bát, že lásku nedostaneme zpět, pokud ji záříme do prostoru. Jedná se o zcela základní pravidlo, které nikdy neobejdeme. Své stíny a temné stránky nejde ale odmítat, je potřeba se jimi zabývat natolik, abychom je mohli pojmenovat a uchopit. Jen tak s nimi můžeme pracovat a přestavět je na zcela jinou energii.

Kozoroh: 22.12. – 20.1.

HVĚZDA – když hledáme cestu, jsme připraveni se ptát. Přitom právě odpověď máme často v sobě. Když umíme důvěřovat intuici a vnitřním hlasům, máme prakticky vyhráno. Jdeme totiž přímo. Stačí se jen dobře dívat a pečlivě naslouchat. Ten bod před námi pak nikdy nikam neuhýbá a my můžeme tedy v klidu sledovat i okolní dění. Dáváme možnost svým záměrům a plánům, naší cestě, aby byly vyšperkované k naprosté dokonalosti.

Vodnář: 21.1. – 20.2.

PĚT MEČŮ – pokud vidíme budoucnost stále jen černě, černou se skutečně stane. Negativní myšlení pramení ze strachu ze selhání, ze ztrát, z toho, že nebudeme dostatečně doceněni. Stačí přitom více věřit v sebe, mít se na prvním místě. Pak jsme schopni věřit druhým, dáváme šanci osudu. Než přijdeme na svět, nevybíráme si nic, co víme, že nezvládneme, co nás bude ničit. V prvotním plánu je vždy něco zcela jiného. Život je jednoduše jen nádherné dobrodružství.

S láskou Naďa