VŠICHNI JSME MÁGOVÉ

20.01.2022

Hodně často se setkávám s otázkami, které směřují k vzestupu a transformaci. Co to vlastně znamená? Co to obnáší? Můžu i já, když mi to pozitivní myšlení moc nejde?

Jsme v roce, který se dost možná zapíše do historie tučným písmem. Budeme svědky mnoha změn a zcela určitě zjistíme, že cesta zpátky se nadobro zavřela. V naprosté většině se na ty skvělé časy těšíme, jenže...

Všechny tyto změny znamenají, že změnit se budeme muset především my všichni. Pokud se totiž domníváme, že přijde spasitel, který mávne kouzelnou hůlkou, a my se probudíme do zcela nového světa, budeme nejspíš hodně zklamáni. Ta práce, občas i dost těžká, bude stále na nás. Jsme to my, kdo musí odejít ze starého systému a vkročit do úplně nového. Nejen se s novým ztotožnit, ale zároveň ho také vytvářet. Pohodlnosti totiž navždy odzvonilo.

Máme také své představy, jak vlastně do té úžasné doby vstoupit. Základem je údajně jen pozitivní myšlení, duchovní nastavení, eventuálně i nějaké ty dary, jinak jsme bez šance. Osobně si nic takového nemyslím. Miluji jeden citát, netuším, kdo je autorem, ale přesně vystihuje člověka v jeho podstatě: všichni jsme duchovní bytosti žijící fyzický život, nikdy ne naopak. Pozitivní myšlení, duchovní nastavení a eventuálně nějaké ty dary máme, všichni bez rozdílu. S tím vším jsme přišli na svět a jen jsme díky systému a době postupně trochu zapomněli.

Je jen na nás, jestli jsme ochotní se vrátit v čase a znovu se rozpomenout. Ta úžasná výbava totiž nikam nezmizela. Stále čeká, až ji znovu objevíme a začneme používat. Vesmír nás nikdy nepřestal vést a ochraňovat. Místo, odkud jsme se na chvíli vzdálili, náš skutečný domov, je tím nejkrásnějším, jaké si lze vůbec představit. Ta velká síla nyní rozhodla. Budeme si takové prostředí budovat tady a teď.

Je tedy rozhodnuto. Ty přenádherné síly se zhmotnily tak, jak nikdy v historii a povedou nás, nás všechny. Budou sice pomáhat, kde to jen bude potřeba, ale po nás se nadále bude vyžadovat akce. Povedou nás za ruku, jít ale musíme sami.

Donutí nás zbavit se strachu. Jasně nám ho ukážou. Donutí nás si vážit sebe sama. Určitě zjistíme, kdy tyto hodnoty máme. Donutí nás milovat. Předvedou jak. Donutí nás vážit si veškerého života. Možná i tak, že zjistíme hodnotu toho svého. Všechno je ale v naprostém pořádku, plán je daný a určitě naprosto geniální.

Díky tomu všemu probudíme tvoření. Zjistíme, kam patříme, co chceme, co je pro nás nejlepší. Určitě přijde doba, kdy se s pláčem budeme ptát: proč? Dovolím si odpovědět za "ně". Protože jinak nemůžeme zjistit, co a jak změnit. Za každou bolestí je dřív či později úleva, vždycky.

Dost často dostávám otázku, kde vlastně začít? Jak vůbec? Není na ni zcela jednoznačná odpověď, neexistuje univerzální návod. Každý máme svůj úkol, každý jsme si vybrali něco jiného, každý máme nějakou výbavu. Je jednoduše potřeba prostě začít, vykročit. Kamkoli, ale vykročit. Prvním krokem to vždy začíná, další už budeme znát, protože se cesta, nebo její náznak, objeví.

Zcela postačí opustit svou komfortní zónu. Vylézt z ulity a rozhlédnout se. Cesta k překročení vlastního stínu je pak zcela otevřená. Z vlastní zkušenosti mohu vřele doporučit. Vím díky té, často tvrdé práci, že existují zázraky. Vím, že tuto výbavu, ale i možnost poznání, máme, každý bez rozdílu. Všichni jsme prostě mágové.