VE VÍRU ENERGIÍ

09.03.2023

Každý, kdo sleduje dění nejen na politické scéně, určitě zaznamenal další skok. Vše se kolem nás točí stále rychleji, přijde nám, že vůbec nic nestíháme. Je sice pravdou, že s časem se zase dějí věci, ale má to i velkou a nespornou výhodu. Postoupili jsme o docela vysoký schod nahoru, možná dokonce o schody dva.

Prohloubila se i propast mezi těmi, kteří se unášet nechávají a tento počin si umí dokonce i užít, a těmi, kteří bojují, seč jim síly stačí, protože nechtějí z místa. Bohužel, první varianta se vyplácí víc. Nikdo se nás totiž nebude ptát. Energetický vír nikam nezmizí, očekává se dokonce, že se roztočí mnohem rychleji.

Nic nezůstává pod pokličkou, nic se neschovává. Dění je silně cítit prakticky všude, dokonce i na té nejniternější úrovni každého jedince. Vesmír chystá také vždy doprovodnou podívanou, aby člověk moudrý skutečně pochopil. Nechci náš druh vůbec podceňovat, ale v mnoha případech se vše zatím míjí účinkem. Škoda, protože propadnout už není kam. Hrozí jen vyloučení.

Laskavý vesmír nás ale upozorní vždy, pokud ví, že máme někde rezervy. Podává je prostřednictvím toho, čemu říkáme problém. Jedná se ale vždy jen o možnost pochopit, s čím pracovat. Jasná ukázka, kde máme konkrétní blok. Posílá dokonce i ty, kteří umí šifru rozklíčovat a podat rozřešení řečí člověka. Dostává se nám jednoduše komplexní služby poslané shora. Zbytek je ale na nás. Práci s tím vším za nás už nikdo neudělá.

Můžeme se tedy nadále tvářit, že jsme zcela neznalí. Můžeme dokonce dál tvrdit, že vše kolem nás je naprosto v pořádku. Ve víru dění se ale můžeme lehce ztratit a cestu dopředu už nenacházet. Sdělení, že je potřeba pracovat, nebo alespoň jasně vidět, jsou již totiž zcela jasná. V mnoha případech i velmi nekompromisní.

Čas na pochopení vypršel, učení skončilo. Další vedení je jen dopředu. Na místě zůstat nelze, kamsi dozadu je cesta uzavřená. Jsme díky víru energií vyzdvihováni, je nám intenzivně pomáháno. Ale opakuji, jen vpřed.

Jsme nejen svědky revolučního dění, tento proces probíhá i na úrovni každého jedince. Někdo tento proces nazývá revolucí evoluční. Přípravy na výstup probíhaly intenzivně několik let, v posledních dvou letech byla rozdána výbava. Teď už jsme vyrazili na cestu.

Všímavý divák určitě zaznamenal, že snahy o přesvědčování, jak bychom měli dál budovat na zetlených základech minulosti, už neprobíhají. Jen se zakrývají místa, na kterých už nic není. Vidíme optickou iluzi starého systému, která dost zoufale skrývá skutečnost. Kdo ale umí prohlédnout, vidí ten hologram.

Mohu se jen přimluvit. Prosím, dívejme se dobře, je to opravdu moc důležité. To, co se nám nelíbí, neberme jako rány osudu, ale snahu nás probrat k práci. Pořád platí, že přítele máme, je opravdu mocný a jeho pomoc přichází vždy, když si o ní řekneme. Jenže tady je potřeba si uvědomit, že ho nenajdeme na politické scéně, nikde na úřadech, nestudoval nic konkrétního. Vychází z jedné jediné energie čisté lásky, má všechno vědění. Je stále poblíž, pod svá křídla vezme každého, kdo chce, není potřeba ani žádat. Jsme přijati předem, nemusíme se o nic snažit. Stačí se k němu obrátit čelem a zcela se mu oddat.

S láskou Naďa