VE VÍRU ENERGIÍ VIII

26.07.2023

Lev nás pozval do svého soukromí, nechá nás rozhlédnout. Zdá se, že odpočívá, ale jen nám v klidu umožní nasát jeho atmosféru. To všechno než zahřmí a ukáže, kdo je tady pánem, kdo vládne a kdo má všechno pod kontrolou.

Jsme v divném pochodu, někdy běhu, kdy nás nutí vnější okolnosti a události. Také nedočkaví. Zvykli jsme si, že dění neodpočívá, že nás nutí neustále reagovat na další a další nové podněty. Jsme tak natěšení na nové věci, že to zvláštní ticho znervózňuje.

Nelze si ale nevšimnout, jak se dění přesunulo právě teď směrem k nám. Jasně se zobrazuje všechno, co máme řešit, ale jen u nás. Dívat se nemáme ven, ale především dovnitř. Dění na nebi jasně říká, že nic nestagnuje, všechno je v pohybu a dál se hýbat bude.

Jsme ve fázi příprav na něco, co je letos zcela mimořádné. Za pár dní se právě tato témata otevřou naplno. Nebude se zviditelňovat jen to, co se má ukázat ve světovém dění, ale právě všechno to, co máme spatřit nejdříve u sebe. U nás samotných nakonec všechno začíná, ale také končí, protože jen to můžeme ovlivnit.

Dostali jsme další šanci. Tentokrát se dobře připravit, abychom nebyli překvapeni. Pokud totiž chceme vstoupit do jakýchkoli událostí vně, musíme je mít zpracované vnitřně. Jen tak je nakonec možné dobře pochopit, co se kolem nás vlastně děje.

Stejně, jako budeme brzy překvapeni děním okolo nás, můžeme být zaskočeni tím, jak budeme reagovat. Přestože to všechno očekáváme. Uklidit si v mysli, zabývat se programy, které nám brání v posunu vpřed, umožní, odhalit skutečnost, že bez komunikace s duší nelze nic. Důležitá byla vždy, ale trpělivě čekala, až tento fakt budeme brát vážně. Nyní je její hlas ještě důležitější.

Berme vážně tuto přípravu, je opravdu nezbytná. V minulosti jsme dostávali možnosti pochopit opakovaně, nyní už se oprava nekoná. Není čas. Úklid je stále intenzivnější, musí být brzy hotovo. Chvíle, které jsou určeny k odpočinku, užívání krásných dní, je možné využít ještě efektivněji. Pokud dobijeme energii do těla s uklizenou myslí, budeme připraveni na všechno.

S láskou Naďa