VE VÍRU ENERGIÍ VII

05.07.2023

Blížíme se ke Lví bráně, která letos dává tušit zajímavé dění. To, co se za jejího vrcholu běžně děje, již letos nejen proběhlo, ale zdá se, že trvalým způsobem. Během působení Lví brány se otevírají světy, prolínají se a dávají nahlédnout tam, kam běžně nevidíme. Tento proces se ale také běžně následně zavírá a čeká celý rok na opětovné otevření.

Jenže světy se otevřely a prolnuly již během jara a co víc, nedošlo k uzavření. Proudí k nám to, co neznáme a nabývá na intenzitě. Dění na úrovni jedinců i celých národů sílí a graduje, občas se zdá, že v nastalém chaosu se už nikdo nebude orientovat.

Opak je ale pravdou. Je potřeba, aby se vše, co není v souladu s božím plánem, pročistilo a mohlo se tak bez překážek stát součástí plánovaného procesu, který má pod kontrolou již jen Zdroj. Zdá se, že pro veškerý potřebný úklid je tento rok naprosto klíčový. Jen díky generálnímu úklidu můžeme očekávat další rok ve zcela klidnějších energiích, kdy už bude jasno a proces bude již pod danými tématy.

Každý měsíc otevírá téma – místnost, kterou je potřeba důkladně vyčistit. Klíčové datum během července bude pátek 7.7. Pokud se podíváme na součet roku (2023), dává další číslo 7. Jedná se o důležité číslo nejen v numerologii, ale také Bibli.

Bůh stvořil svět za 7 dní. Číslo v součtu 4 – 3 je pokládáno za symbol plnosti a odpovídá řádu přírody. Určitý úsek se uzavírá, aby se mohl otevřít zcela nový.

V numerologii číslo 7 spojuje svět duchovní s materiálním a vytváří rovnováhu. Má tedy své pozitivní i negativní stránky. Zviditelňuje tedy vše, aby bylo jasné s čím je potřeba pracovat a kde hledat zlatou střední cestu.

Mohou se střídat emoce, nálady. Můžeme být svědky bujícího chaosu po celém světě. Planeta se probudí všude tam, kde rovnováha není. V tomto procesu je vždy důležité zachovat klid a nezasahovat do ničeho, co nemůžeme změnit ani ovlivnit. Důvěra v boží plán je nezbytná, protože události mohou vypadat dramaticky, ale jejich potřebnost je nezpochybnitelná.

Užívejme letních dní, volna, krásného času. Nechme dění, nezasahujme do ničeho. Díky tomu, co uvidíme, můžeme být vtaženi do emocí, které nás mohou ovládnout na mnoho dní. Dopřejme tělům, která budou také reagovat, to, co žádají. Věnujme se tomu, co nás dělá šťastnými a dodává další sílu. Zbavme se strachu, není k němu nejmenší důvod. Právě strach může být nyní velmi hojně využíván a zneužíván k tomu, abychom ztráceli naději.

Mohu jen opakovat, že jdeme dobře. Nánosy na planetě postupně mizí a pro nás se pomalu ale jistě připravuje prostředí, které bude sice úplně nové, ale pro nás naprosto úžasné. Nevyhovující bude jen pro toho, kdo lásku nezná a bez moci nad jinými si neumí představit život.

Božská kombinace 777 říká, že andělé sestoupili na zem. Jsou tady, aby nám pomáhali ve všech činnostech, aby nás vedli, chránili. Otevírají svoji náruč, abychom věděli, že jsme v těch nejlepších rukách. Dodají sílu a lásku v každé chvíli, kdy se nám jí nebude dostávat. Jsme v naprostém bezpečí.

S láskou Naďa