VE VÍRU ENERGIÍ VI.

07.06.2023

Energeticky náročnější červen rozehrává mnoho témat. Můžeme je vnímat citlivěji hlavně proto, že naše smysly skutečně citlivější jsou. Tento fakt je potřeba zohlednit, různá sdělení z různých stran se nás mohou dotýkat mnohem více než jindy.

Mohou se prohlubovat rozdílnosti názorů, můžeme být sváděni k většímu boji proti všem, kdo myslí a vidí svět jinak. Zastavme se, protože tím pádem jsme to my, kdo přispívá ke zhoršení situací. Nic nevyřešíme křikem ani obhajobou čehokoli, co máme na srdci.

Doba nás právě tyto věci učí – umět si stát s klidem a láskou za svým názorem, ale nechat každému jeho názor zcela jiný. Měli bychom prvotně pracovat s naším egem, protože brzy pro něj stejně nebude tolik prostoru. Nemůžeme zastavit proces, který je dávno spuštěn, nemůžeme zastavit ani ten, který je spuštěn v našich tělech.

Vnímavější pozorovatel zjistí, že každá snaha, která má odvést pozornost, cokoli nového zhatit a nastolit staré řády, nemá šanci na úspěch. V tomto směru se již nejedná o měsíce nebo roky, jak tomu bylo dříve, ale o pouhé dny. Jeden den jsme ujišťováni, že ze systému odejít nelze, další den nejen víme, že tomu tak není, povolí i okolní tlak.

Nenechme se tedy rozhodit ničím, co nás chce vyděsit a zastrašit. Ti, kteří stále nepochopili, že nemají už žádnou možnost stát na místě a přesvědčovat o starých zajetých kolejích, mají také stále více a více práce. Navíc práce naprosto zbytečné, protože tyto kroky je jen vyčerpávají a nadále vyčerpávat budou. Nenechme se zmýlit zdánlivým klidem a úsměvy. Maskují tak jen obrovskou vlna strachu.

Není divu, světy jsou kolem nás stále otevřené a nejspíše to tak i zůstane. Zdroj má vše ve svých "rukách", pod absolutní kontrolou. Vesmír může pracovat podle plánu, nic mu nebrání uskutečnit záměr. Je naprosto zbytečné se snažit, nastavit jakoukoli překážku. Je teď už okamžitě odstraněna.

Průvodci zcela nedávno přišli s novým požadavkem. Ukázali, jak konkrétně můžeme pomoci, a žádají, abychom se snažili, co nejvíce. Můžeme ovlivnit rychlost procesu. Můžeme ukázat, že se chceme podílet na veškerém dění. Naše pomoc je vítána, nezůstane bez povšimnutí, i když to děláme hlavně pro sebe. Zaměřit se máme na kolektivní vědomí, potřebuje podpořit nejvíce.

A jak na to? Zavřete oči a soustřeďte se na své srdce, na jeho energii. Dejte jí zlatou barvu, rozzářete ji, co možná nejvíce. Pak ji jako záblesk posílejte do prostoru nad sebou. Pokuste se tak o co nejvíce záblesků za sebou v rychlém sledu. Chvíli si odpočiňte a můžete opakovat. Až si osvojíte tuto techniku, je možné ji praktikovat kdykoli a kdekoli. Můžeme tak společně pomoci kolektivnímu vědomí dodat, co možná nejvíce pozitivního náboje. Záporný se začne vytrácet, bude nahrazen. K lidstvu začne proudit mnohem více síly jít dál v nejlepší možné náladě a vstříc novým věcem. Hlavně ale více lásky a porozumění, soucitu a empatie.

Cesta do prostoru je naprosto otevřená, je nyní přímá. Nic nebrání jakémukoli impulzu, dorazí velmi rychle přesně tam, kam má. Každý impulz i ten záporný. Proto je také tak rychle odhalen. Můžeme být v klidu a v klidu také pomáhat. Snaha o šíření strachu bude slábnout, síly docházejí.

S láskou Naďa