VE VÍRU ENERGIÍ V.

24.04.2023

"Můžete mi říct, kdy se to konečně začne hýbat? Kdy přijdou ty změny, o kterých pořád mluvíte?" Tato otázka padla před několika hodinami.

Pokud jsme schopni se dívat nejen před sebe, ale umíme se pořádně rozhlédnout, musíme přece i vidět. Jak jsme ale zlenivěli, tak si myslíme, bohužel stále poměrně často, že se najednou cosi zlomí a ve vteřině bude hotovo. Jenže tak to není. Navíc je pro každého, kdo se právě dívat chce, i jasně viditelné, že změny probíhají a jsou mimořádné. Vše chce čas, vše chce i prostor pro to, aby se mohlo následně také dobře poskládat.

Spoustu práce za nás dělají jiní. Jsou prakticky stále v akci, jen o tom informováni napřímo nejsme. Není také důvod. Pokud ale chceme být informováni o jednotlivých krocích, máme možnost. Zdrojů informací je poměrně dost. V běžné televizi a v běžných zprávách se je ale nedozvíme. Zhypnotizovaný lid se sice probírá, jen poměrně pomalu. Spousta duší se rozhodla, že už ne, nechtějí nic vědět, být čehokoli součástí. Duše je naprosto svobodná a může se tak rozhodnout, není tedy důvod ji nutit. Vlastně je nemožné kohokoli změnit, pokud nechce. Můžeme se ale plně soustředit na sebe, dát tedy energii tam, kde vratná je.

Sleduji dění na planetě, na nebi, jsem zvědavá i na to, co říkají průvodci. Všude je neskutečný pohyb, všude se něco stále děje. Je na člověku, aby zvedl alespoň hlavu a snažil se tam, kde se snažit může. Nemusíme měnit celý svět, to je nakonec nemožné. Můžeme ale měnit sebe, to se po nás skutečně i chce. Pokud se jednou rozhodneme, nemůže nás nic zastavit. Ze Zdroje je navíc posílána vlna pomoci, která nejen, že pracuje neustále, neustále také sílí. Jestli budeme chtít jakýkoli hmatatelný důkaz, že tomu tak je, stačí se na ni obrátit, potřebujeme jen důvěru, naprostou.

Necháváme se stále snadno strhnout tím, že někdo vidí tento mimořádný proces jinak. Umíme se dokonce nechat přesvědčit, že jsme naprosto hloupí, nemožní a pácháme jen škodu. Tato slova nás stále drtí, sráží k zemi, vyvolávají neskutečný vztek. Pak se ale jen zdržujeme těmi, kteří nechtějí. Zbytečně plýtváme energií tam, kde se nikdy vracet nebude, kde se nemáme možnost vůbec nic konkrétního dozvědět.

Dění ve světě je naprosto mimořádné, přestože je potřeba tyto informace trochu hledat. Někomu ale bude možná stačit ujištění, že tomu tak je. Naprosto mimořádné je i to, co se děje na nebi, vysoko nad námi. Astrologové tleskají, vědci se diví. Planety jasně vzkazují – připravte se na revoluci, respektive, právě v ní jste. Je tak obrovská, že za pár pouhých let nepoznáme, kde se vlastně nacházíme. Máme se připravit na to, že prostě všechno bude úplně jinak. Slunce poslalo další vzkaz před pár hodinami. Na Gaiu posílá něco, co tu ještě nebylo. Síla těchto energií je nevídaná a my se jednoduše budeme smířit s tím, že pro zlo zde už nebude žádné místo, vůbec žádné.

Činí se i průvodci. Z velké části sice hlavně uklidňují, ale máme si nyní hlídat nejen těla, ale i mysl. Sluneční záblesky jsou ustojitelné jen pro ty, kteří jsou naladěni na lásku a na ty, kteří žádné zlo již nepodporují. Máme se tedy nejen na co těšit, měli bychom být dokonce i velmi opatrní. Opakuji, zlo už nemá šanci, nic z toho, co rozděluje a ničí lidi.

Dívejme se dobře kolem sebe, ale soustřeďme se jen na to, co je hezké a dává smysl. Co vede k růstu a hezkému životu. Musíme se snažit také. Nemůžeme nechávat všechno na ostatních, nemůžeme donekonečna spoléhat, že za nás kdokoli cokoli udělá. Jsme důležití, ale musíme to vědět. Bez nás to prostě nejde. Přeji všem světelným bytostem mnoho štěstí na dlouhé a přenádherné cestě.

S láskou Naďa