ÚPŇKOVÁNÍ - ZMĚNY V DNA

16.09.2021

Dne 21.9. v 1:54 nastane úplněk v Rybách. Není jen tak ledajaký, má nás na mnohé připravit a určitě všichni tuto přípravu nějakým způsobem cítíme a vnímáme. Není divu, dokončuje práci započatou Lví branou, kde se aktivovala DNA. Nyní půjde o dokončování tohoto zásadního procesu.

Lidská DNA je aktivována průběžně, prakticky stále, ale nyní půjde o posun, který můžeme nazývat zásadním. Obnášet může různé pocity, které běžně neznáme, pocítíme je jak fyzicky, tak na psychické úrovni. Jsme připravováni velmi intenzivně na nové chvíle.

Ryba je citově velmi nestabilní, proto se na nás tyto nálady mohou přenést. Rekapitulace života jako takového potká nejednoho z nás. Není ale dobré s těmito pocity bojovat, odmítat je. Naučme se vše, co nám naše duše sděluje, přijímat. Jen tak jde s nitrem navázat kvalitní komunikaci. Jen tak můžeme získat odpověď na to, co dělat, jak s tím vším pracovat. Duše toto ví.

Je lepší se v takové chvíli uchýlit do ústraní a věnovat se jen sobě, svým pocitům i náladám. Není dobré vtahovat do svých traumat jiné lidi, tím spíš blízké. Nejen, že nepomohou, nebudou tušit jak, ale zadáme tak podnět k nejednomu konfliktu, jímž se vůbec nic neřeší.

Ryba má skvěle vypracovanou intuici a šestý smysl. Pravda, ne vždy umí s těmito dary náležitě dobře nakládat. Zároveň nám dává znamení, že právě tohle se probudí v nás všech. Každý pocit, který nás zasáhne, je tedy dobré analyzovat a ptát se duše, proč se nám vyjevil. Můžeme si tedy zodpovědět nejednu důležitou otázku.

To, co s Rybou úzce souvisí, jsou nohy, ale také šišinka mozková. Obojí k nám bude promlouvat skutečně hodně. Zaměřit bychom se měli právě na šišinku, bude snadnější díky její citlivosti snadněji aktivovat třetí oko. Orgán, který ne každý zná, který je ale v těchto dnech veledůležitý. Pomůže vidět všechno to, co se nyní bude vyjevovat pomalu, ale jistě. Snadněji nás na nadcházející dny připraví.

Sledujme dění, ale ještě lépe uděláme, pokud budeme nyní sledovat sami sebe. Naše nálady a myšlenky nebudou náhodné. Leccos napoví. Brána do Vesmíru je otevřena zcela dokořán a jen čeká, kdy vstoupíme a vezmeme si vše, co nám bude nabídnuto.

MEDITACE K AKTIVACI TŘETÍHO OKA

Úplněk nastává krátce po půlnoci. V předvečer jeho vrcholu, tedy již 20.9. se projděte venku. Je zcela jedno, zda zvolíte les, nebo klidné místo ve městě. Zkuste se procházkou nejen dobít, ale hlavně si vyčistit hlavu. Máte-li možnost následující den, co nejvíce odpočívat, tedy se oprostit na jeden den i od práce, skvělé.

Večer v den úplňku si připravte dvě zlaté (zastupují energii Vesmíru) a jednu bílou svíci (zastupuje energii vaši). Nic víc nepotřebujete. Svíce zapalte postavené tak, aby bílá byla uprostřed. Nyní soustřeďte pohled na bílou svíci. Další svíce mohou rušit vaše soustředění, ale nenechte se. Vnímejte jen to jedno světlo před sebou. Snažte se tak dlouho, až vaše oči a soustředění budou zaměřeny jen na tu jednu jedinou bílou svíci. V tuto chvíli si zavřete oči a světlo, které stále vnímáte, soustřeďte na oblast mezi obočím nad kořenem nosu. Vizualizujte (představte si), že dává sílu neviditelnému oku k tomu, aby se zviditelnilo a začalo být vaší nedílnou součástí. Mohou vás zasáhnout různé pocity, mohou být dokonce velmi silné. Zkuste je ale nechat projít v klidu, požádejte si o ochranu a pomoc. Ale pokud budou zvládnutelné, nechte je prostě proběhnout. Pokud je zvládat přestanete, soustřeďte se na dýchání, na hrudník. Až se budete cítit dobře, můžete meditaci kdykoli později zopakovat. Meditaci ukončete řádným odpočinkem, chvíli si jen prodýchejte. Svíce pak nechte dohořet, nebo zhasněte zhášedlem. Můžete nechat dohořet další večery.

Tato meditace není vhodná pro nikoho, kdo je pod medikací, především pod psychofarmaky.