ÚPLŇKOVÁNÍ

29.09.2020

Letošní říjen je zvláštním měsícem. Jeví se jako zlomový, kdy se startují různé procesy, jejichž výsledek bude sice velmi zářící, ale na ten si chvíli počkáme.

Čekají nás úplňky hned dva, první je 1.10.(znamení berana), druhý 31.10.(znamení býka). Měsíc tedy otvírají a zavírají, doslova. Co to pro nás znamená?

Beran je tak trochu nekompromisní, chce své jisté. Bude tedy jitřit rány, ale jen proto, aby je konečně i zaléčil. Bude hledat bolavá místa, chce, aby se konečně bolesti i zbavil. Všímejme si tedy všeho, co je bolavé, hnisavé, nehojící se. Nyní totiž můžeme tohle vše také vyléčit. Neměli bychom se bránit ničemu, co nás trápí, ale radostně přijmout, protože zjistíme, na co konkrétně se zaměřit.

Práce se sebou nebude snadná, tedy především pro ty, kteří nechtějí pracovat, mají tendenci si myslet, že za ně rozhodnou a budou pracovat jiní - lékaři, politici, partneři, rodiče, děti a podobně. Nebudou. Čím dříve jsme schopni si tohle uvědomit, tím rychleji můžeme transformačním obdobím projít. Cesta to snadná nebude, ale je důležitá. Jedinečná ve své podstatě.

Beran je totiž dost bojovný. Do všeho jde silou a každá rána otevřená najednou a zcela nekompromisně, může velmi potrápit. Na troškaření už ale není čas. Učení tím může nadobro skončit a dost možná takovou příležitost již nedostaneme.

Zvláštní postavení obou úplňků nenechá na pochybách, že bychom měli pohnout. Býk, který následuje, totiž vše ukotví a zakonzervuje.

Hranice již tak viditelná, se může ještě prohloubit. Očekávejme rozdělený národ. Ti, co nepochopili, mohou použít sílu k tomu, aby ostatní zmobilizovali k akci. Přece jen chtějí, aby jejich práce za ně byla vykonána jinými.

Říjen nebude jednoduchým měsícem pro nikoho. Jedni mohou křičet, aby ostatní konečně konali, protože oni nechtějí, nebo neví, jak konat, druzí se mohou intenzivně bránit, protože se chtějí věnovat sami sobě.

Zachovejme klid, nenechme se nikým a ničím rozhodit. Hádky a sváry, dokonce násilí nepomohou, jsou k ničemu, vyvolají jen další boje. Zaměřme se na svůj klid, na své nitro, své nedostatky a zkusme s nimi intenzivně pracovat. Právě těmto jedincům bude i pomoženo, Vesmír nás nikdy neopustí. Pokud se totiž kdekoli v prostoru objeví další zdroj, který umocní jeho čistotu, okamžitě se naladí a tento zdroj také náležitě podpoří a ochrání.

Rituál pro říjnový úplněk

Připravte si 3 svíce (bílou, oranžovou a červenou). Měsíc bude v plni ve 23:05, tak si vyčkejte na tento čas. Sedněte si v klidu, sami, obklopte se tmou. Dejte svým myšlenkám volný průchod, chvíli meditujte. Pak zapalte červenou svíci. Požádejte Měsíc, aby vám otevřel všechna bolavá místa, ukázal vaše rezervy, doporučil, s čím konkrétně pracovat. Mohou se objevit emoce, mohou být dokonce hodně silné, ale dejte jim průchod, nechte je proběhnout. Pak se nadechněte, uvolněte a zapalte další svíci, oranžovou. Nyní požádejte Měsíc, aby vám pomohl se vším, co jste objevili, co se vyjevilo, pracovat. Zase se uvolněte, dejte opět myšlenkám volný průchod, chvíli meditujte. Zapalte poslední bílou svíci. Poděkujte Měsíci, zavažte se, že se opravdu budete velmi snažit vykonat všechnu práci. Svíce nechte buď pod dohledem dohořet, nebo zhaste zhášedlem. Každý večer po setmění pak zapalte a nechte postupně dohořet.

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/191792662386255