ÚPLŇKOVÁNÍ - ZATMĚNÍ KRVAVÉHO MĚSÍCE

24.05.2021

Na Květný úplněk ve Střelci se můžeme těšit 23.5. ve 13:13 hodin. Zajímavá hodina zajímavého úplňku, ale jsme v kolotoči dění, možná dokonce na tobogánu.

Úplněk bude tentokrát vzácný a maximálně intenzivní. Půjde o zatmění Krvavého Měsíce a otevření Plejádského portálu. Protože jde o úplné zatmění, Měsíc se zbarví do rudé barvy. Určitě bychom měli očekávat zajímavé dění. Někteří možná zjistili, že jeho účinek je znatelný už nyní. Tento úkaz nám bude sice odepřen, co do vidění, ale, co do cítění, nikdo nebude ušetřen.

Připravme se na změny, budou rázné, dané, pro někoho možná dost nekompromisní. Jenže čekat už nelze, musíme být připraveni na novou dobu, která panuje. Nelze se složitě učit, lze se s ní jen ztotožnit a jít. Reset již proběhl, není zbytí.

Porodními cestami jsme prošli, nyní se budeme rozkoukávat v novém světě. Dojde na čištění, uzdravování, představení nového světa. Poznáme důležité - do starého již není přístup, zavřely se za ním dveře. Kdo doufá v otevření, bude za dveřmi nyní již jen stát a čekat, možná trvale. Nebo bude zoufalý z čekání, kdy se očekávání nenaplní. Prostor pro volbu jsme ale nakonec měli, dlouho.

Změny tedy nebudou malé a jejich průběh bude tak rychlý, že nás možná i zaskočí. Měli bychom je přijímat s pokorou a přijetím. Jen tak se s nimi rychleji a snadněji vyrovnáme. Špatné zprávy berme tak, že nyní prostě jen špatně vypadají. Ono vždy něco nějak vypadá a doopravdy je. Zůstaňme pokorní a klidní.

Duše porostou, je jejich doba. Objeví nové dary, objeví nepoznané. Nastal jejich čas a na nás je, jak rychle a jak vstřícně všechno to, co nám jasně sdělí, také vyslyšíme a přijmeme. Přišel také čas odkrývání a odhalování. Skryto nezůstane vůbec nic.

Kartou pro úplněk je Král pohárů. Umí být sám sebou v čisté a bezpodmínečné lásce. Zná porozumění a soucit. Zná také svou cenu, je sebevědomý a silný. Přetvářku snoubenou s pýchou neuznává, ale také nebojuje. Nechává každému to, co jeho jest. Pomůže v lásce, ale v lásce také nadobro odejde a už se nikdy nevrátí. Je prostě sám sebou, na nic si nehraje, nic nepředstírá.

RITUÁL NA PŘIJETÍ ZMĚNY

Nejen v den úplňku, ale i před ním a pár dní po něm budou rituály nejvíce funkční. Lze si tedy dát celou sérii takových rituálů, které cítíte, že potřebujete.

Na tento konkrétně si připravte tři svíce - černou, bílou a fialovou. Květ šeříku, nejlépe fialový. Dále plátěný sáček (menší). Kámen labradorid, pokud máte (lze ale použít i jiný, se kterým souzníte). Vykuřovadlo dle vaší intuice, skvělá je bílá šalvěj. Po setmění si najděte vhodné a klidné místo. Zapalte vykuřovadlo a vyčistěte místnost, ve které budete rituál provádět. Do trojúhelníku postavte před sebe svíce (vlevo fialová, uprostřed bílá a vpravo černá). Hrstičku otrhaných květů z šeříku, plátěný sáček a kámen (vše ošetřete vykuřovadlem). Sedněte si a dýchejte, pravidelně, do břicha. Až budete dostatečně vyklidněni, vizualizujte (představte si) sebe na místě, které máte rádi. Požádejte Vesmír, aby stál při vás v době změn. Požádejte, aby nebyly bolestivé, aby vám bylo i sděleno, proč přišly. Slibte, že přijmete vše, co vám bude takto nabízeno, že nebudete s ničím bojovat. Poděkujte za součinnost. Otevřete oči a vezměte připravený sáček. Do něj dejte nejprve květy šeříku a říkejte: tyto květy mi pomohou pochopit vše, co pochopit mám. Pak ke květům vložte kámen a říkejte: tento kámen mi pomůže s každou změnou, která mě potká. Sáček uzavřete a přiložte na chvíli k hrudníku. Svíce zhasněte zhášedlem a nechte další večery dohořet. K dalším rituálům je už ale nepoužívejte.

Květy jsou čerstvé, sáček tedy nechávejte na místě, kde mohou uschnout, například na topení, nebo vystavte přímému slunci, nevyndávejte je ale ven, sáček jen otevřete. Až proschnou, sáček můžete uložit na místo, které bude vaším očím co nejvíce přístupné, nebo můžete nosit u sebe.