ÚPLŇKOVÁNÍ - VSTUP DO NOVÉHO VĚKU

26.04.2021

Zítra 27.4. v 5:31 nastává úplněk ve Štíru. V tomto roce nás čekají naprosto zásadní úplňky dva a tento je jeden z nich. Štír energie otevírá, připravme se na kolotoč událostí. Listopadový v Býku je sice zcela neuzavírá, ale alespoň uklidňuje. Máme před sebou pár hodně zajímavých měsíců.

Zásadním způsobem se mění názorové rozdíly. Nebudeme se již dělit na ty, co jsou konspirativní a na ty, co konspirativní nejsou. Nyní se svět bude dělit na vyděšené a vyděšenější versus připravené a připravenější.

Kdo nemá ve svém životě stále jasno, bude ujišťován. Buď dostane možnost přijmout pravdu, kterou celou dobu cítí a bude ujišťován, že jde dobře, že je potřeba jen všemu tomu novému jít stále naproti. Nebo vláčen stokou vlastních závislostí, protože nic nebude fungovat jako dřív. Měli bychom vědět, to nejpodstatnější. A sice, strach umí opravdu i zabíjet.

Přestaňme očekávat chování v rukavičkách. Pravda bude předkládána jasně, zcela nekompromisně a dost možná i krutě. Na druhou stranu, během tohoto roku budou nastolena zcela nová pravidla, což nás učiní silné a řádně připravené na rok další.

Mohou dost utrpět vztahy. Nesnažme se tedy měnit druhé. Můžeme pomoci radou, klidně i vedením. Ale jen, pokud budeme o toto požádáni a na druhé straně bude skutečná snaha. Jinak můžeme nadělat více škody než užitku, dokonce dost zásadním způsobem ublížit.

Nalaďme se tedy na zcela nový svět a řád. Nebraňme se změnám. Nechme vše odhalit a také projít. Jen tak si lze uchovat jasnou hlavu, pozitivní myšlenky a radost. Nenechme se strhnout posledními záchvěvy snah o udržení neudržitelného. Každé takové ovlivnění bude jen krátkodobé a tedy přinášet krutá zklamání. Berme informace s velkou rezervou a sledujme pečlivě dění. Především ale to dění, které se bude odehrávat v našich nitrech. Jen tam lze najít klid, jen tam je skutečná pravda.

JAK ZÍSKÁVAT SHORA KLID A INFORMACE?

Pokud nyní bude něco skutečně skvěle fungovat, je to komunikace s vyššími bytostmi. Vesmír se nám otevřel již zcela a možná nikdy v dějinách nebylo tak snadné se napojit nejen na vesmírné síly, ale naučit se s nimi i pracovat a mluvit.

Připravte si komunikační prostředek. Zpočátku je lepší mít po ruce něco, co bude pomáhat v komunikaci. Mohou to být runy, karty, kyvadlo, cokoli. Vybírejte srdcem, ujistěte se, že váš komunikační prostředek k vám i skutečně patří. Tento prostředek pak již neměňte. Dále dvě svíce, tmavou a světlou. Pokud máte možnost přímé barvy, tedy bílou a černou, jedná se o nejlepší volbu. Důležité je i vykuřovadlo. Zde můžete též volit mezi těmi, které máte osvědčené, nebo je vám prostě jen blízké.

V den úplňku se po setmění odeberte na ničím nerušené místo. Pohodlně se usaďte a zapalte svíce, nejdříve bílou, pak černou. Zapalte následně i vykuřovadlo. Nechte rozdýmat a vytvořte si provoněné prostředí. Nad vykuřovadlem krátce očistěte svůj komunikační prostředek dýmem a položte vedle, blíž k bílé svíci. Zavřete si oči a dýchejte, pravidelně, do břicha. Až se řádně uvolníte, zvedněte ruce dlaněmi nahoru. Vizualizujte (představte si) jak vám do dlaní proudí shora energie. Pro snadnější představu jim můžete dát i konkrétní barvu, nejlépe zlatou. Tato energie se přes dlaně dostává postupně do celého těla. Až budete mít jasně daný tok, přiložte pomalu levou dlaň na oblast srdce a pravou na temeno hlavy. Tím dáte do rovnováhy oba orgány - mozek i srdce. Znovu zvedněte ruce dlaněmi vzhůru. Požádejte o podporu a poděkujte. Po skončení meditace zhasněte svíce zhášedlem, nebo nechte tradičním způsobem dohořet, klidně i následné večery, nejprve černou, pak bílou. Svůj komunikační prostředek vystavte následně měsíčnímu svitu.

Dejte si na cvičení dostatek času, nechte se unášet vším, co se bude odehrávat. Můžete zažívat zajímavé vjemy a pocity, vnímavější mohou cítit a vidět vyšší bytosti, také s nimi navázat přímý kontakt. Cvičení lze další večery opakovat, jen rozvinete vše, co od Vesmíru očekáváte. Můžete se dokonce naučit komunikovat se zvířaty, stromy nebo kameny. To vše umožňuje ještě lepší kontakt. Pro ty, co začínají, se pro první komunikaci hodí právě jejich podpora v komunikačním prostředku. Položte jednoduše otázku a nechte si tím, co jste si vybrali i odpovědět. Nikdy nepochybujte o odpovědi, je potřeba Vesmíru také naprosto důvěřovat. Nikdy totiž nelže.