ÚPLŇKOVÁNÍ - TRANSFORMAČNÍ VÍR

31.07.2023

Dne 1.8. ve 20:31 hodin nastává první super úplněk ve znamení Vodnáře. Další nás v tomto měsíci ještě čeká, bude stejně silný. Mezi oběma úplňky se otevře naplno Lví brána. Čekají nás velmi zajímavé dny, jejichž sílu budeme cítit celý rok.

Transformační znamení Vodnáře otevře naplno všechna témata, která jsou nutná zviditelnit. Bude sice zcela jasné, co vše je v našem světě potřeba napravit, ale mohlo by to pro nás znamenat velmi nepěkné představení. Dají se očekávat psychické propady, vzestup agresivity a zoufalství. Ale jen tam, kde se zatím systém neotřásl, nebo špatným směrem.

Vodnář je považován za velmi silnou a neuchopitelnou osobnost. Vše, co se kolem nás bude dít, dostane jasné rysy, bohužel nebude úplně jisté, jak s nimi pracovat. Jakmile se ale objeví cokoli, co neumíme uchopit, měli bychom to také nechat být. Určitě není dobré otálet, práce na sobě je velmi důležitá, ale jsou síly, které mohou nejen pomoci, je dokonce jen v jejich kompetenci některé věci vyřešit za nás. Potřebují jen, abychom jim přenechali čas a zcela volnou ruku k tomu, aby mohly konat.

Vodnář se změn nebojí, dokonce je vyhledává, jsou pro něj kořením života. Ve změnách jsme již nějakou dobu, ale budou na konci obrovské. Probíhají tedy dál, a aby bylo dílo dokonáno, co nejdříve, mohou nás občas svým tempem zaskočit. Věk Vodnáře jako takový bude o zcela novém myšlení a tedy i novém uspořádání. Některým pomáhat nemusíme, zásadní procesy jsou pod plnou kontrolou Zdroje.

S Vodnářem nelze pohnout, nelze ho ničím přesvědčit, pokud se pro něco rozhodne. Měli bychom si umět stát za svým, ale je možné se prosadit i bez zbytečného boje. Není potřeba cokoli složitě vysvětlovat, není nutné se obhajovat ani se za své prát. Mnohem lépe přesvědčíme své okolí tím, že v naprostém klidu a s láskou své úmysly prozradíme. Reakce mohou být sice různé, ale není naším úkolem na ně reagovat, už vůbec ne, je soudit.

Novátorský Vodnář jde klidně do toho, co nezná, i tak si dokáže v mysli vytvořit plán, jak si poradí. Jdeme stejným směrem, do věcí, které neznáme, čeká nás doba, ze které budeme nejspíš velmi překvapeni. Není tedy potřeba nic plánovat, jen prostě jít a žít. Nebát se, protože není čeho. Je nejvyšší čas dát budoucnosti a všemu, co máme před sebou, prostě jen zelenou. Tak se snadněji zorientujeme a lépe se přizpůsobíme.

Vodnář nic nebalí do zlatého obalu, udělá a řekne přímo, co má za lubem, co si myslí. Přetvářkám a maskám je konec, není pro ně již žádné místo. Proto je také velmi snadno a velmi rychle prokoukneme. Jenže i ty naše budou padat, měli bychom se jich raději umět zbavit sami. Je určitě lepší ukázat pravou tvář, než aby to za nás udělal někdo jiný, nebo situace. Vyhneme se tak trapným chvílím.

Probíhají velmi intenzivní přípravy na rok příští. Musí být mnoho hotovo, aby proces - úklid dosáhl bodu, kdy se může pomalu stavět zcela nové. Vesmír jasně ukazuje, že záměry Zdroje musíme brát vážně. Jeho síla je sice již teď jasně citelná a viditelná, ale je stále na vzestupu. Můžeme se klidně těšit na nové časy a jít ruku v ruce se silami, které jsou tu pro nás, připravené pomoci.

S láskou Naďa