ÚPLŇKOVÁNÍ - SÍLA SPOJENECTVÍ

26.12.2023

Dne 27.12. v 1:32 minut nastává poslední úplněk tohoto roku, bude pod znamením Raka. Protáhne a posílí vše, o čem byly vánoční svátky.

Citlivý Rak je ochoten se rozdat, chce pomáhat a zachraňovat, utěšovat a rozdávat radost tam, kde není. Pomoc je sice důležitá, ale měla by být vyžádaná. Je také potřeba myslet na to, že pokud se necháme vtáhnout do osudu jiných lidí, nepomůžeme, jen posílíme jejich trauma. Můžeme být jednoduše plni lásky a empatie, ale také nezapomenout stát ve své vlastní síle.

Rodinnému Raku pomůže planeta Jupiter, planeta štěstí. Připraví nás postupně a pomalu na silný konec výjimečného roku, abychom mohli silní vstoupit do roku přicházejícího. Pomůže nám především upevnit rodinné vazby, protože budou důležitější než kdy jindy. Velmi brzy oceníme fungující vztahy a možnost se opřít jeden o druhého.

Emoce jsou Raku velmi blízké a umí jim dát skutečně mohutný průchod. Můžeme se ocitnout pod přívalem energií, které nás donutí nahlédnout do duší. Ovládne nás často pláč, emoce se mohou střídat. Jedná se ale ve velké většině o proces čištění, který jen zviditelní, co je potřeba pustit. Slzy jsou mimochodem prostředkem k pročištění jak těla fyzického, tak právě mentálního. Umí odplavit vše, co nás tíží a stahuje do nízkých vibrací.

Rak umí skvěle používat intuici, dokáže nahlédnout do jiných světů, dost často se v nich skvěle orientuje. Měli bychom si všímat toho, co nám v těchto dnech bude říkat srdce. Jeho hlas bude skutečně velmi silný. Dokáže nás přenést tam, kam se běžně nedostaneme. Můžeme si tuto schopnost dokonce osvojit a jen ji brousit jako diamant k naprosté dokonalosti následující dny.

Vlčí úplněk uzavírá jednu éru a otevírá další. Probíhají poslední přípravy, které se počítají již na pouhé dny. Upozorní nás na skutečné hodnoty, ukáže směr, kterým se máme dívat. Vibrace nových energií nás neúprosně vtahují do doby, kdy budeme muset nechat za sebou vše, co nás dosud obklopovalo. Buďme tedy připraveni, ale nechme se vést.

RITUÁL NA PŘIVÍTÁNÍ NOVÝCH ČASŮ

Prostor pro nás přichystal revoluční dobu. Upozorňuje nás na ni dlouho. Teď už převzal vládu a dostojí toho, co je jeho záměrem, nebudeme dotazováni, zda souhlasíme. Také ale umí zohlednit naši součinnost a je ochoten nám pomáhat na každém kroku. Vyžaduje jen láskyplné odevzdání se této energii.

Rituál je nejlépe provádět v přírodě. Pokud ale nemáte možnost, budou vhodné i podmínky domácí. Připravte si jen dvě svíce – bílou (zastupuje JÁ) a zlatou nebo žlutou (zastupuje Zdroj). Doma můžete použít ještě vykuřovadlo pro lepší atmosféru. Po setmění si najděte klidné místo, v přírodě zdravý strom. Zapalte svíce, požádejte strom o energii a vezměte si ji (strom obejměte), poděkujte. Zavřete oči a dýchejte, pravidelně, do břicha. Ruce sepněte jako k modlitbě. Představte si jasný bod ve vesmíru (Zdroj) a nechte tento bod silně rozzářit. Oddejte se tomu světlu, vztáhněte k němu obě ruce. Dejte najevo svou víru a požádejte světlo ze Zdroje, aby vás obklopilo, pohladilo, naplnilo. Poděkujte. V tuto chvíli se mohou objevit emoce, ale dejte jim prostor, ať se vyplaví naplno. Můžete plakat nebo se smát. Zlobu a vztek také nepotlačujte, jen slibte, že s těmito emocemi budete pracovat. Pak si představte, jak fyzicky vstupujete do Nového roku, překračujete práh a přivítá vás jasné světlo. Mírně se ukloňte a poděkujte za tuto možnost. Představujte si chvíli, jak vás toto světlo naplňuje láskou a klidem, štěstím a radostí. Nechte působit tak dlouho, jak potřebujete, jak je libo. Prodýchejte si minulé zážitky a otevřete oči. Svíce zhasněte, nesfukujte. Uchovejte pro další večery.

Po tomto rituálu vás mohou ovládnout emoce trochu více. Většinou se vyplaví vše, co dlouho potlačujete. Také vás ale bude ovládat silná energie lásky. Každou chmuru se pokuste odevzdat v přírodě.

S láskou Naďa