ÚPLŇKOVÁNÍ - SÍLA LVA

23.01.2024

Dne 25.1. v 18:53 nastává úplněk pod znamením Lva. První letošní úplněk startuje témata, která se po celý rok budou zobrazovat jako to nejdůležitější k upevňování nebo zpracování.

Ohnivý Lev má silné sebevědomí, zakládá si na něm a pečlivě ho hlídá a buduje po celý život. Být ve své síle ale neznamená mít silné ego. Právě to totiž mnohokrát neuspěje. Energie budou vše osobní, materiální a praktické usměrňovat a ukazovat, že tudy cesta příliš nevede. Neohromí tedy často osobnost, jako duše.

Sluncem podporovaný Lev se v jeho výsluní hřeje a zviditelňuje. Energie Slunce bude skutečně velmi znatelná a to úplně pro všechny. Kdo ji využije a kdo zneužije? Odpovědí je, že Slunce umí velmi zahřát, dodat energii a pohladit na duši. Umí ale také spálit na uhel.

Lev neukazuje své slabé stránky, neotvírá se ve svých bolestech. Nemusíme světu ukazovat, kde máme stále rezervy, co nás bolí. Ale vědět o všem, co je uvnitř a chceme to odstranit, bychom měli. Otevřít právě bolestivá místa se vyplatí. Hojivé a teplé energie umí zázraky. S každou ranou umí pomoci a zahojit ji trvale.

Mystický Lev je podpořen energií, která mu umožňuje se spoléhat na intuici a vnitřní pocity. Pracovat s tím, co sice nevidíme, ale silně cítíme, se v těchto dnech skutečně velmi vyplatí. Srdce zahoří a přihlásí se o slovo. Srdce má znalosti, které mu předala duše. Je jejím příbytkem i bezpečným úkrytem.

Lev se nebojí výzev, rád se ukáže nejen světu, ale i sobě. Je na čase si nejen uspořádat plány, ale svým snům dát i zelenou. Pokud jsou v souladu s námi, s duší, jsou za nimi ty nejčistší záměry, je prakticky vyhráno. Jsme tvůrci a po nás se bude chtít, abychom přispěli vším, co známe a také milujeme.

Lev nastíní rok. Ukáže témata, kterými se budeme zaobírat. Dá na vybranou. Měli bychom volit skutečně dobře, cesta zpět již často nebude. Neschováme nic, předstírání bude k ničemu. Masky jsou odebrány a orientace v prostoru tak bude o mnoho snadnější, než kdykoli před tím.

MEDITACE NA VYLADĚNÍ SOUČASNÝCH ENERGIÍ

Téma pokory, lásky a porozumění nás bude provázet nejen po celý rok, ale mnoho let dalších. Byť se to někomu může zdát jako klišé, zjistíme všichni, že tomu tak skutečně je. Energie se zcela otočily, přesunuly se z pozic temných do těch nejsvětlejších.

Nikdo z nás se v této době neocitl náhodou. Světlou energii máme všichni, kdo jsme přešli. Je jen otázkou, zda jsme schopni ji objevit. Kdo ji již našel, může se v ní nyní skutečně ukotvit, kdo ještě ne, měl by ji rychle hledat. Je skutečně důležitá pro přežití.

V den úplňku se projděte v přírodě. Pomohou stromy, promluví voda. Doma si připravte svíce, nejlépe bílé. Počet je zcela na vás, velikost také. Dále vykuřovadlo dle libosti. Vrchol vesmírného představení vychází na skvělou hodinu, můžete se tedy vklínit do těch nejsilnějších energií. Najděte si klidné místo, zapalte svíce a vykuřovadlo, posaďte se a zavřete oči. Dýchejte, pravidelně, do břicha. Až budete klidní, představte si energii Zdroje. Rozpíná se do všech stran, je naprosto všude. Zaplavuje prostor, kam jen dohlédnete. Putuje na planetu, je všude kolem vás. Nechte tuto energii putovat kolem sebe, usaďte se v ní a pak si představte, jak vám vstupuje i do těla. Naplňuje vás, prosvítá tělo, je hřejivá a plná lásky. Užívejte si ten okamžik, dejte mu dostatek prostoru. Pak poděkujte a požádejte, aby se v těle ukotvila trvale. Můžete ji poslat dále, každému, na koho si vzpomenete. Pošlete ji i těm, které rádi nemáte. Je schopná zasáhnout každého a donutit alespoň přemýšlet. Až budete s meditací hotoví, nechte svíce dohořet na bezpečném místě, nebo zhasněte zhášedlem. Můžete nechat dohořet další večery.

Meditaci můžete provádět v přírodě, doma pokaždé, když vás přepadne smutek. Pokud ji budete posílat dál, nezapomínejte na ty, se kterými nesouzníte. Jsme tak schopni ji šířit všude tam, kde být má.

S láskou Naďa