ÚPLŇKOVÁNÍ - SÍLA DĚNÍ

07.11.2022

Dne 8.11. ve 12:01 minut nastává úplněk pod znamení Býka. Doprovázen bude úplným zatměním Měsíce, kdy se jeho barva promění na zcela rudou. Krvavý Měsíc v tento den oznámí, že mohutné dění, které bylo zatím v zákulisí, se přesouvá na naši úroveň. Ačkoli zatmění v našich končinách pozorovatelné nebude, rozhodně poznáme jeho sílu a poselství.

Vše přispěchá podpořit Uran, který přináší skutečnou revoluci, ale také svobodu. Pro nás to znamená, že bychom se měli připravit na dění, přicházející náhle, bez varování. Nic se neschová a bude zviditelněné. Nic ani nezůstane v zapomnění, ale důkladně se uloží, aby to všechno mohl spatřit úplně každý bez rozdílu.

Požitkář a ochránce Býk si hodlá všechno z toho řádně užít, zároveň nad námi bude držet svoji ochrannou ruku. Jsme schopni vše ustát, ale také bychom si měli pamatovat, že panikou nic nevyřešíme. Dáme tak zbytečně dění negativní náboj, který nám může vydržet dlouho. Nic se ale v těchto časech proti člověku neděje. Jen jsme byli vyslyšeni a bude se plnit naše kolektivní přání.

Býk se postará o stálou harmonizaci, tam, kde zrovna harmonizace nebude, okamžitě zasáhne. Měli bychom tedy zpomalit, dobře se kolem sebe rozhlédnout a přijímat dění s klidem a nadhledem. Každá naše myšlenka projde důkladnou kontrolou a v případě hrubosti také opravou. Abychom nebyli neustále vystavováni zrcadlovému efektu, je potřeba nepodléhat dění a spoléhat na sebe, svou vlastní moudrost.

Zemský Býk si zakládá na rovnováze, při jejím narušení se postará, aby byla opět nastolena, klidně silou. Pokud nás bude mít snahu zasáhnout strach a panika, hledejme stimuly, kterými se budeme umět stabilizovat. Sice nám bude pomoženo, ale může se tak dít způsobem nepříliš přívětivým. Jenže právě rovnováha a klid budou nyní základem pro zdárné projití vším, co nás čeká.

Praktický Býk se může jevit nezlomně a tvrdě, ale jen si stojí pevně za svým. Nenechá nás na pochybách, že je potřeba přehodnotit priority, že věci nějak vypadají a doopravdy jsou. Ukáže jasně, co momentálně žijeme, ale dá také nahlédnout, co budeme žít. Ruku v ruce ovšem s tím, co jsme dosud žili. Nemilosrdný obraz společnosti bude ukázán úplně každému.

Jasnou hru hraje Býk i ve vztazích, nesnáší překvapení a krkolomné zvraty. Právě vztahy budou na přestřes nejen na úrovni párů, rodin a celých rodů, ale také na úrovni národní a mezinárodní, celosvětové. Odkryjí se nedostatky, bude jasně viditelné, kdo je kdo.

Chtěli jsme vidět, tedy uvidíme. Pro někoho následující dění může být dramatické, nelogické, šokující. Jiného ale tolik nepřekvapí, protože se jednoduše zajímal. Je ale docela možné, že svým způsobem budeme překvapeni, možná šokováni všichni. Přijímejme tento obraz s pokorou a láskou, vysílejme obojí do kolektivní vědomí tak intenzivně, jak to jen půjde. Jen láska může přetvořit smutek, jen ona může ukázat, že zbořené torzo lze obnovit a nahradit pevnějším a lepším modelem.

CVIČENÍ NA ZKLIDNĚNÍ A PŘIJÍMÁNÍ

Velice často teď slýchávám, že odpoutat se od všeho dění není možné, vždyť tu přece stále je. Samozřejmě, je a bude nabírat na síle. Jenže jsme ve víru snahy nás ovládnout strachem a beznadějí. O nic jiného nyní nejde. Pamatujme, že právě strach je nejmocnější zbraní. Není potřeba složitě a draze zbrojit, není potřeba skutečné armády. Stačí, když je nám jen ukázána. Obrazovka televize, počítače nebo mobilu bohatě postačí k tomu, abychom si něco mysleli a báli se. V návalu těchto emocí můžeme snadnou spadnout do depresivních stavů, přestože k tomu skutečný důvod nebude.

Dobře nyní sledujme dění jen v sobě. To okolní zkusme nebrat vážně. Pokud se nic neděje vedle nás, není důvod k obavám ani panice. Stále vycházejme z přítomného okamžiku a užívejme podzimu a barev, kterými vládne. Přenádherná příroda zahalená v mlze působí mysticky a tajemně, je vidět ta úžasná dokonalost.

V předvečer úplňku se projděte v přírodě, nabízí toho tolik. Má nejen svoji sílu, ale i dechberoucí barvy a nádech. Večer si dopřejte relaxační koupel při svíčkách. Pak si najděte klidné místo, kde nebudete rušeni. Zapalte nějaké svíce (je jedno jaké, volte barvy, které máte rádi, prostě s vámi rezonují). Můžete přidat vykuřovadlo (nejlépe se hodí bílá šalvěj, nebo palo santo, ale můžete opět zvolit jakékoli vám blízké). Pohodlně se usaďte a zavřete oči, dýchejte, pravidelně, do břicha. Vyčistěte hlavu, nechte myšlenky myšlenkami, nevšímejte si jich, nechte je prostě proběhnout, nezahánějte je. Pokud se nějaká myšlenka usadí, poděkujte za ni a požádejte, aby odešla. Pak se zaměřte na srdíčko, na sídlo duše. Představte si, že v tom místě máte světýlko, má zlatou nebo bílou barvu. Světlem zahýbejte, zvětšete ho, pak zase zmenšete. Až se vám podaří ho zcela ovládat, nechte silně zazářit tak, aby prosytilo celé vaše tělo a rozlilo se i do prostoru. Užijte si tuto chvíli. Zašeptejte Zdroji, že odevzdáváte všechny starosti do jeho rukou, poděkujte. Požádejte, aby byl tento stav, co možná nejtrvalejší, opět poděkujte. To světlo probudí duši, velmi ji potěší. Je uzdravující, zasáhne každou buňku ve vašem těle, každý orgán. Nechte ho tedy zářit a užívejte procesu. Až si přijdete dostatečně zklidnění, šťastní, spojte ruce jako při modlitbě a mírně se ukloňte. Poděkujte Zdroji za součinnost. Svíce pak nechte dohořet na bezpečném místě, nebo zhasněte zhášedlem. Užívejte klidu a míru ve vaší duši.

Cvičení lze kdykoli opakovat. Pokud jste v nedobrém rozpoložení, pokuste se tímto způsobem srovnat. Pravidelným tréninkem dosáhnete stavu, kdy pouhá myšlenka vaše tělo okamžitě prozáří a uklidní. Pamatujte, nic se neděje náhodně a vše, úplně vše je řešitelné.

S láskou Naďa