ÚPLŇKOVÁNÍ - PROZŘENÍ

13.05.2022

Úplněk ve znamení Štíra nastane 16. 5. 2022 v 6:13 hodin. Už tak silná energie Štíra bude podpořena úplným zatměním Měsíce. Dá se očekávat velmi zajímavá událost, jejíž důsledek pocítíme nejen do hloubky, ale také do budoucna.

Znamení pod vládou vodního živlu bere z vody především sílu a mohutnost. Nic není napůl, vše je nejen v celku, ale také v celé kráse, jasně zřetelné. Měli bychom se tedy připravit na informace a situace bez příkras. Nejednoho mohou taková sdělení rozhodit a možná mu vzít veškeré iluze. Je tedy dobré být připraven na všechno.

Štír nic nezakrývá, vše řekne tak, jak se věci mají, i když tím podává svůj úhel pohledu. Jenže tím nastavuje zajímavé zrcadlo. Stát si za svým názorem bude pro mnohé velmi těžké, tak jasným sdělením odolat, nebude jednoduché. Zkouška, jak jsme schopni si stát za svými postoji a jak rychle budeme umět vyhodnotit nepravdu, bude nekompromisní.

Emoce nejsou Štírovi neznámé, dokáže se jim úplně poddat. Naše nitra tak mohou často bouřit a vydávat ze svých útrob vše, co je nastřádané za celé dlouhé roky. Transformace se rozjedou naplno i tam, kde ještě neprobíhají.

S probíhajícím zatměním mohou být situace umocněné do míry, která může vyvolat až depresivní stav. Čistá a silná mysl je v tomto období nezbytností a příprava nás může na úplněk nejen připravit, ale také vybavit na další trochu silnější dny. Duše vyplaví vše, co je tíží na povrch a budou žádat konečně o zpracování.

Útočit se může více na všechny naše strachy a obavy. My jim pak můžeme i snadněji podléhat. Tyto zkoušky jsme schopni zvládnout, pokud se nebudeme upřeně dívat tam, kde útoky probíhat budou. Rozprostřít zrak je nejen potřebné, ale vzhledem k jasnosti, kterou Štír přináší, také velmi užitečné.

Mystický Štír otevře nejedno tajemné téma, které pohltí. Záhady a veškerá tajemství nás mohou lákat více, než kdy jindy. Dokonce zde můžeme hledat odpovědi, které dosud nemáme. Také ale otevírat další a další témata, která nechápeme, ale pochopit chceme.

Průvodci pro úplněk ve Štíru nabádají, abychom se konečně začali dívat tam, kam se běžně nedíváme. Hledejme odpovědi na všech úrovních. Máme možnost vidět to, co je nám záměrně zakrýváno, ale hlavně, už není čas. Překvapení se může změnit v naprostý šok.

RITUÁL K PROBUZENÍ MIMOSMYSLOVÉHO VNÍMÁNÍ

Mystický a trochu nekompromisní Štír umožní vidět neviditelné. Jeho silná energie je schopna probudit ze snů vše, co dosud spalo. Umožní se posunout dál a výš, může pod zatměním transformační vibrace zcela otevřít úplně každému.

V den úplňku se před rituálem projděte v přírodě. Je potřeba se zbavit emocí a naladit na co nejpozitivnější notu. Stromy očistí a vzduch odnese vše, co již nepotřebujeme. Myslete jen na příjemné věci.

K rituálu si připravte pět svící, čtyři zlaté (zastupují energii vesmíru), nebo žluté, jednu bílou (zastupuje energii vaši). Do keramické nebo skleněné misky vložte levanduli nebo rozmarýn (tolik, aby bylo na tři dávky čaje). Do vázy pět růží (pokud seženete černou variantu, skvělé, ale pokud ne, volte barvu červenou). Po setmění si najděte klidné místo, kde vytvoříte oltář. Svíce rozestavte do pentagramu s tím, že jeden vrchol bude naproti vám a tam bude svíce bílá. Doprostřed umístěte květinu a bylinku v misce. Svíce zapalte (začněte bílou a postupujte ve směru hodinových ručiček), pohodlně se usaďte, zavřete oči a dýchejte, pravidelně, do břicha. Až bude vaše mysl zcela klidná, představte si světlo uprostřed hrudníku v oblasti srdce. Toto světlo nechte zcela rozzářit, až vás naprosto obklopí. Vizi chvíli soustředěně držte. Pak se soustřeďte na světlo ve vesmíru, které necháte rozzářit stejně. Představte si, jak se tato světla, vaše a vesmírné, propojují. V tuto chvíli požádejte, aby vám bylo umožněno se připojit na své vyšší já. Vizi pozorujte, může být velmi zajímavá. I když se nic dít nebude, nevadí, snažte se ji ale chvíli jen držet, nepomáhejte jí. Ať se již děje cokoli, nebo neděje vůbec nic (překvapení může přijít později), poděkujte s láskou a mírně se ukloňte. Otevřete oči a nechte zážitek doznít. Svíce nechte na bezpečném místě dohořet, nebo zhasněte v opačném pořadí zhášedlem (použijte další večery). Z bylinky si uvařte po rituálu čaj. Další dvě dávky další dva večery. Růžím otrhejte okvětní lístky a uložte do sáčku, nejlépe plátěného. Ten vložte pod polštář. Po probuzení sáček s lístky nechte na vzduchu, večer zase dejte pod polštář. Růži takto používejte pět dní.