ÚPLŇKOVÁNÍ - NEJSME SAMI

03.05.2023

Dne 5.5. v 19:33 nastává úplněk pod znamením Štíra. Doprovázen bude polostínovým zatměním Měsíce na jeho levém okraji. Dá se očekávat další velmi zajímavé dění.

Vodní znamení Štíra je pověstné svým tajemnem a mystikou. Okolní dění nás vtáhne do niter, nic se nebude odehrávat jen na povrchu. Budeme mít možnost vše, co se kolem nás bude dít, prožít skutečně do hloubky. Pro mnohé se může jednat o období, kdy může trpět psychika. Můžeme tím ale projít mnohem snadněji, když se těmto procesům nebudeme bránit a prostě jim dáme průchod. Nitro nás tak může upozornit na to, čemu je potřeba ještě více porozumět.

Štír není tím, kdo by se dral za svou pravdu, měl snahu o její prosazení bojovat. Vyčká na správnou chvíli a pak udeří. Kolem nás se může odehrávat nejedno nepochopitelné představení. Jenže je také možné konečně lépe uchopit skutečnou pravdu. Tím, že se nebude příliš tajit záměr, budeme mít také více jasno. Ve snaze udeřit, se tak může rychle někdo velmi snadno podkopat.

Pokud někdo rozumí manipulaci a umí ji také skvěle použít, je to právě Štír. Světelné energie kolem nás, které naštěstí již jen sílí, jsou schopny také takovou manipulaci zviditelnit. Bohužel ale jen pro toho, kdo ji vidět chce. Přemlouváni, abychom se dobře dívali, nebudeme. Je tedy dobré takové pomoci náležitě využít a velice dobře sledovat, co je nám předkládáno.

Štír zná velmi dobře všechny emoce, má je vždy, i když je zrovna neprožívá navenek. Je dobré s nimi pracovat, nepotlačovat je, ale skutečně s nimi pracovat. Nemohou nás pak válcovat, nebudou mít nad námi moc. Jednoduše proběhnou a odejdou zase rychle pryč. Mohou nás ale zaskočit u jiných. Jenže i zde se lze vyhnout přímému zásahu, pokud se oprostíme od toho, brát je osobně.

Doporučuje se Štírovi neubližovat, dokáže se velmi efektivně bránit, jeho bodec je skutečně dost nebezpečný. Bojovat ale s čímkoli a kýmkoli je zbytečná ztráta času i drahocenné energie. Není jediný důvod se nechat strhnout k tomu, abychom si cokoli vydobyli silou. Úsměvem a klidem protivníka nejen rychle odzbrojíme, ale také snadno porazíme.

Štír bere každý vztah velmi vážně, je prakticky doživotně každým svazkem poznamenán i v případě, že dávno skončil. Lidé kolem se nám zapíšou hluboko pod kůži, ale tím spíš je potřeba umět odpouštět a nenechat se dál pronásledovat ničím, co již nechceme. Tento počin děláme především pro sebe hlavně v případě, že jsme nebyli spokojeni.

Štíří energie jsou silné a intenzivní. Jejich náročnost bude ještě podpořena. Pokud si ale umíme dělat nadhled, pokud umíme vidět i vše, co je za nimi, uvidíme světlo. Jeho síla je stejně velká, možná větší. I když může na chvilku stínit, neznamená, že zmizelo. Propadat panice, strachu, dokonce zoufalství není důvod. Už ho vlastně nebudeme mít nikdy, protože pomoc je stále mocnější a rychlejší. Stačí se jen dobře dívat a věřit. Už nikdy nebudeme sami, NIKDY.

S NOVÝMI ENERGIEMI

Stále se potkávám s otázkami, které směřují k novým energiím. Jak se na ně naladit? Jak se jimi obklopovat? Jak si jimi nechat pomáhat? Odpověď je ale velmi jednoduchá.

Naladíme se na ně jen tím, že je přijmeme za své. Nemusíme být nutně vybaveni tak, abychom je cítili, stačí vědět a věřit. Jednoduše jsou a pro ty, kteří pochybují, mám jedinou radu – přestaňte pochybovat. Jenže tohle musí vyhodnotit každý sám. Žádná síla nás nebude přemlouvat k tomu, abychom ji vzali za svou. Nabídne se, ozve se jakýmkoli způsobem, víc nic. Nepřemlouvá, jen je ochotna se připravit zcela rozdat.

Nemusíme se jimi obklopovat, protože obklopeni prostě už jsme. Máme dokonce i výbavu na to, tohle skrz naskrz cítit. Pak je potřeba obnovit náš dar, který je daný, jen momentálně upozaděný. Pak stačí jen nasát tu sílu a vědět, že nikdy nikam nezmizí, že bude už jen sílit.

Pomoc také chodí stále, protože jsou také stále připraveni pomáhat. Nikoho nesoudí, nikomu pomoc neodepřou. Stačí tedy jen požádat a počkat. Pak máme možnost si často i vyzkoušet, jak vypadá skutečný zázrak.

Když jsme jednoduše schopni alespoň přistoupit na to, že svět není jen ve 3D provedení, ale je mnohem bohatší, můžeme začít konečně i skutečně vidět. Často jen podléháme přesvědčení, že co není vidě, slyšet, možné vypočítat či nějak zvěčnit, také nemůže existovat. S touto jednoduchou výbavou jsme si sice dosud vystačili, ale nový svět po nás bude chtít mnohem víc. Pro všechny probuzené, tedy ty, co vidí, je nachystaná nemalá odměna.

S láskou Naďa