ÚPLŇKOVÁNÍ - KDYŽ VYJÍ VLCI

26.01.2021

První úplněk tohoto roku nastane 28.1. ve 20:14 minut. Bude ve znamení lva. Kromě lvů se pomějí i vodnáři, kterým bude vládnout planeta Slunce. Máme zde zajímavou kombinaci, která nás také zajímavě prozkouší.

Indiáni nazývali tento úplněk jako vlčí. Právě tento měsíc byli vlci tak nějak víc slyšitelní hlavně při úplňku a vlk symbolizuje pospolitost. Leden je obecně měsíc, kdy byli lidé více se svými rodinami. Trávili společně čas, navzájem se podporovali. Silní se starali o slabší.

Budeme více dávat na rozum, jasná a srozumitelná řešení, která povedou také k jasným a daným závěrům. Jestli se takový dravec objeví na scéně a přinese konkrétní nápady, bude vyslyšen. Obecně se ale budeme snažit hledat cílené informace.

Měli bychom držet při sobě, protože takový lídr může panovat oběma nespřáteleným skupinám a tedy je ještě více štvát proti sobě. Vzhledem k akčnímu roku jako takovému, nepřinese tato stoupající agrese nic dobrého. Může dojít na nemalé konflikty.

Lev otevře mnohá témata. Konfrontováni budeme s vlastním egem, sebevědomím. Díky vodnáři a pětkovému roku zároveň, máme šanci uspět tam, kde si zrovna nevěříme, ale zároveň bychom tam chtěli být. Je potřeba se zbavit strachu a jít za svými sny. I když totiž nevyjde naše cesta zcela podle jasných představ a budeme odvedeni na jinou, naše snaha bude oceněna. Dostaneme přesně to, po čem toužíme, jen to nemusí mít podobu námi danou.

Připravme se na prudké a nečekané změny. Něco sice rázně skončí, ale objeví se okamžitě nové. Pozor na rozhodnutí, která budeme dělat. I přesto, že můžeme být vláčeni obdobím změn, vše, co chceme změnit, nebo se nám taková možnost naskytne, bychom měli dobře promyslet. Je totiž možné, že bychom mohli udělat chybu.

Velkým doporučením je, zachovat klid. Nevzdávejme se snů, běžme si za nimi, chopme se příležitosti, ale také se dobře dívejme, kam vlastně šlapeme. Rychlost, kterou se nyní změny budou dít, může znamenat, že své rozhodnutí vzít zpět, již nepůjde, nebo velmi nesnadno.

Můžeme o cokoli přijít, ale také díky tomu mnoho získat. Každou ztrátu, byť bolestivou, klidně oplakejme. Ale buďme si jisti, že tento pláč nebude trvat dlouho. Vesmír stále pracuje, a pokud je nám cokoli odebráno, nemá už pro nás žádnou hodnotu, je tedy nahrazeno něčím novým. Nikdy nebere jen tak, vždy s jasným úmyslem a vždy v náš prospěch, byť můžeme mít zcela jiný úhel pohledu.

VÝROBA HARMONIZAČNÍHO ČAJE

Čeká nás období plné různých zvratů a možností, na které bychom měli umět také reagovat. Často po nás bude očekávána akce, ale abychom se měli možnost opravdu dobře rozhodnout a nabízenou ruku přijmout, nebo se ji nebát odmítnout, měli bychom být nejen trpěliví, ale mít hlavně jasnou hlavu.

Připravte si jakýkoli oblíbený čaj. Dále křišťál a ametyst. Kameny mohou být jak opracované, tak surové, dokonce ani velikost příliš nerozhoduje. Pokud po ruce tyto polodrahokamy nemáte, nebo nestihnete sehnat, vydejte se do lesa. Vyberte jakýkoli kámen, který vás osloví, přidejte malý kousek kůry stromu, doporučením je smrk, který je neutrální.

Kameny v den úplňku vložte do slané vody a nechte působit klidně i několik hodin. V předvečer úplňku je omyté a osušené vložte spolu s čajem, eventuálně kůrou stromu do ošatky, vystelte ji bílým plátnem, nebo papírovým ubrouskem stejné barvy. Až vyjde měsíc, umístěte ošatku ven, na místo, kam bude Měsíc svítit. Nesmutněte, pokud bude zataženo a Měsíc bude za mraky, nevadí. Jeho síla je v tento den obrovská i tak. Pokuste se ale zjistit, kde se Měsíc zrovna nachází, ať je mu vaše ošatka, co nejblíže. Nechte působit klidně přes noc, ale postačí i jen pár hodin. Takto ošetřený čaj pijte, pokud budete potřebovat jasnou mysl, ale můžete i kdykoli jindy.

Stejně je možné vyrobit i harmonizační vodu. Natočte vodu do skleněného nebo keramického džbánu, můžete tak naplnit všechny skleněné džbánky, které doma najdete. Stejně ošetřené kameny, dobře opláchnuté čistou vodou, vložte přímo do vody a vystavte za úplňku měsíčnímu svitu. Vodu pak již nepřelévejte do jiných lahví, ale nalévejte přímo do skleničky, ze které pak budete pít. Můžete ji uchovávat venku, pokud k tomu máte podmínky, například na balkóně, nebo ji uložte do ledničky, poměrně dlouho vydrží. Tato voda má velmi silný účinek a dost možná překvapí i svou chutí. Pozor, má velmi blahodárné účinky i na nemocné tělo. 

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/247337206831800