ÚPLŇKOVÁNÍ - JSME PŘIPRAVENI?

03.04.2023

Dne 6.4. v 6:34 nastane úplněk ve Vahách. Nestabilní aprílová doba bude podpořena energií mírného znamení, které nesnáší nic, co není v souladu s dobrem a láskou. Jasně ukáže, jak bychom měli vnímat přicházející situace a jak vyhodnocovat dění.

Diplomatická Váha nabídne řešení, může být pro lidstvo klíčové. Konflikty nic neřeší, ale můžeme se domnívat dál, že potyčkami čehokoli dosáhneme. Narůstající vztek, že nic nejde tak, jak bychom si představovali, může snadno přejít v naprosté zoufalství. Jenže jen čistá hlava dokáže také čistě přemýšlet a hledat možnosti. Jen čistá hlava umí dát prostor i promluvám duše.

Nerozhodnost Váhy otevře témata na úrovních jedince – kam vlastně patřím? Co je pro mě nejlepší? Kudy se dát? Měli bychom si všímat vlastního nitra, protože jen tam máme odpovědi. Nemusíme se hned posunout o výrazný krok, ale vše je nakonec o správném načasování. Můžeme si nechat na své cestě poradit, ale neměli bychom přebírat za své zkušenosti jiných. Vlastní zkušenost je nepřenosná.

Spravedlivá Váha chce sice pro všechny jen to dobré, ale také se drží toho, co sama za spravedlivé pokládá. Soudy kohokoli nás mohou dostihnout dříve, než bychom si dokázali představit. To, co nyní vidíme jako příkoří, může být ve skutečnosti jen kamufláž. V době, kdy jde úplně o vše, bude mnoho z toho, co nějak uvidíme, také ve skutečnosti úplně jinak vypadat. Odstupem získáme čas, pozorováním se zase vyhneme pozdějšímu překvapení.

Váha bývá poněkud nesamostatná, což ji může vehnat do náruče každého, kdo slíbí lásku nebo jen pomoc. Při hledání spřízněných duší bychom měli být velmi opatrní a ptát se. Mám stále svou svobodnou vůli? Mohu bez okolků říci svůj názor? Souzním skutečně s tímto člověkem? Pokud si budeme odpovídat záporně, je na čase z takového vztahu či přátelství odejít, nebo ho brát jako cennou životní zkušenost a neupínat se na něj.

Váha dokáže být také povrchní, má ráda hezké věci a často se obklopuje luxusem. Měli bychom ale hledat skutečné hodnoty, bude potřeba mít v budoucnu v tomto směru přenastavenou mysl. Jen tak jsme schopni v nové zemi přijmout to, co nabízí. Nebude důležité, zda nakrmíme svoji mysl, ale hlavně duši. Mnohem lépe přijmeme změny a s větší radostí budeme vytvářet ráj na zemi.

Tento úplněk otevře naplno důležité téma, které již otevřela planeta Pluto vstupem do znamení Vodnáře. I když nás v letošním roce Pluto tímto počinem pomalu připravuje na revoluční dobu tím, že z něj několikrát vystoupí a upozorní na nezpracované, svými návraty do Vodnáře zároveň ujistí, že své záměry myslí vážně. V roce dalším již Pluto ve Vodnáři zůstává a to na dalších dvacet let a my bychom se měli připravit na to, co přináší.

JAK SE ORIENTOVAT V NASTÁVAJÍCÍCH ČASECH

Přecházíme do změn, které budou tak obrovské, že za pár let svět, který nyní známe, nebudeme poznávat. Pro někoho je to informace, ze které se bude radovat. Pro jiného něco, s čím nechce raději nic mít. Všichni ale máme možnost volit a všichni budeme na úrovni našich voleb také vyslyšeni.

Zdroj kostky nehraje, je rozhodnuto. Určil svět, jak bude vypadat a nyní jen podniká kroky k tomu, aby bylo dílo dokonáno. Nadále posílá mocnou pozitivní energii a je na nás, zda ji přijmeme a budeme se v ní umět také pohybovat, nebo se jí budeme nadále bránit. Pak bychom se měli ptát, když je tato energie všude kolem, je nám odpor k něčemu?

Pokud před sebou nevidíme cestu, je potřeba jen chvíli počkat. Vždycky se nějaká objeví. Zatím se můžeme oddávat odpočinku a dělat to, co nás těší. Měli bychom si umět připustit, že nemusíme všechno plánovat, že lze improvizovat a reagovat na konkrétní dění a možnost. Měli bychom mít konečně život jako něco nádherného, co dokáže každý den překvapit. Těšit se na dny příští.

Není možné se připravit na něco, co nevíme, jak bude vypadat. Proč se ale bát přirozenosti, proč se bát být v souladu s přírodou, proč se vůbec bát života. Vybrali jsme si tento život, tuto dobu, jsme součástí mimořádného procesu. Je pro začátek skvělé, umět za tuto dobu poděkovat a užít si vše krásné, co přináší a ještě přinese.

S láskou Naďa