ÚPLŇKOVÁNÍ - HLAS SRDCE

31.05.2023

Dne 4. června v 5:41 nastává úplněk ve Střelci. Ještě chvíli budou působit velmi mocné energie Pluta, který je ve Vodnáři. Než se zase vrátí na nějaký čas do znamení Kozoroha, jasně ukáže Střelcovu energii, která nás může vrhnout do ještě většího chaosu. Jasně ale zároveň zviditelní to podstatné.

Střelec srší energií a elánem, do všeho se má snahu vrhat po hlavě a nic nedělá polovičatě. Ve víru informací, které se budou dále nekontrolovatelně šířit prostorem, můžeme být snadno strženi tím, co nás osloví. Jenže bychom měli být právě v těchto dnech skutečně velmi opatrní. Každá mince má dvě strany a má také svou hranu, která je umí obě dobře skrýt. Pravda je vždy někde uprostřed a my jsme schopni ji odhalit pouze, nenecháme-li se přesvědčit hned, ale dáme si prostor k pozorování vývoje.

Jestli má někdo opravdu velké srdce, je to Střelec. Tímto orgánem, který je mnohem víc než jen pracovním nástrojem v těle, můžeme docílit naprosté svobody. Sídlo duše je nám otevřeno naplno a už se nikdy nebude schovávat za ego. To jen my můžeme dát přednost buď mysli, nebo hlasu srdce. Stále si můžeme vybrat. Také ale za svoji volbu neseme odpovědnost. Komu a čemu tedy budeme skutečně naslouchat?

Střelec s podporou ohně se nebojí myslet samostatně, také si za svými názory umí skutečně stát. Ukáže nám, že se nemusíme obávat našich názorů, že za ně vůbec nemusíme bojovat. Prostě jsou a nikdo nám je nemůže vzít, pokud to my sami nedovolíme. Postačí si s láskou připomenout, kdo a kým jsme, nic víc. Když je se stejnou láskou předáme okolí, budou respektovány.

Nelze spoutat Střelce, ale když chápeme jeho svobodu, rád se přizpůsobí. Měli bychom umět nechat každému jeho nastavení, jeho touhy, jeho přání. Nemusíme souznít, ale umět je v pokoře přijmout. Není na nás, abychom soudili, abychom určovali, co je správné a co ne. Inteligentní proces, který dávno běží, umí sám vyhodnotit, co je pro něj důležité a co zase ne.

Pokud se Střelec rozhodne pro způsob života, toto rozhodnutí již nemění. Můžeme žít jakkoli, být bohém nebo pečlivý rodič či zarytý asketa. Ale také nechat druhé, aby sami žili tak, jak chtějí. Nelze nutit náš způsob bytí tomu, kdo má zcela jiný záměr. Zároveň se nenechat svést ke změně, kterou hlásá kdokoli jiný.

Střelec je skvělý kamarád a dokáže být úžasný partner, nikdy nenechá toho, koho má v srdci, padnout. Přátelství a partnerství mohou v těchto dnech zažít zkoušku, která právě ukáže, kdo jsme a koho máme vedle sebe. Nebojme se přijmout do života nové souznící duše. Nebojme se nechat odejít každého, kdo nesouzní. Jen tak můžeme jít dopředu bez zbytečných břemen.

Jsme stále intenzivněji připravováni na to, co přichází. Také zkoušeni, zde jsme v rámci našich starých programů a zásad skutečně ochotní se měnit. Snaha nás zmást a přesvědčit o opaku toho, co si myslíme a chceme, bude sílit. Její forma bude vypracována do dokonalosti, abychom nepochybovali. Můžeme prohlédnout každou lest, když oslovíme srdce pokaždé, kdy si nejsme jisti. Nelze nás pak zlomit.

JAK SE NENECHAT OBELHAT?

Formy nátlaku nefungují, přestáváme se dokonce i bát, je potřeba vymyslet důmyslnější lsti. Odolávat jim bude pro někoho stále složitější. Pravdu bychom ale neměli hledat vně, je důležité ji hledat uvnitř nás.

Naše srdce, sídla duše jsou již naprosto otevřená. Jsou tu pro nás a chtějí nám pomáhat. Vědí, že bez nich bychom byli často zcela ztraceni. Mají pro nás odpovědi, vědí všechno. Co je nejlepší, kam jít a kudy, co je ve skutečném souladu s božím řádem. Ten jediný teď vládne a není možné ho porazit.

K tomuto poznání dojdeme všichni, úplně všichni bez rozdílu. Někdo je již obeznámen, někdo teprve pochopí. Abychom se v novém světě lépe orientovali, co nejdříve, je potřeba naše srdce konečně vnímat. Praktikováním již zmíněného cvičení nebo se na něj prostě jen zaměřit. Hovořit s ním, dát najevo, že o něm velmi dobře víme. Buďme vděční za to, co všechno umí. Je toho opravdu mnoho, protože je v něm skutečně velká spousta lásky.

S láskou Naďa