ÚPLŇKOVÁNÍ - DOBA VZESTUPU

29.06.2023

Dne 3.7. ve 13:38 nastane úplněk pod znamením Kozoroha. Bouřkový úplněk v době, kdy vládne Rak, bude umocněn zcela opačnou energií, které se mohou navzájem trochu bít.

Cílevědomý a na zemi pevně stojící Kozoroh bude tlumit emoce, které nyní v energii vládnou. Můžeme si připadat jak školáci, kteří jsou umlčováni a nuceni se uklidnit a pozorovat dění. Předkládané informace tak mohou buď velmi zaujmout, nebo je naopak zcela vypustíme, i když jen z principu. Jedná se o dobu, kdy nám může díky nepozornosti doslova utéct to, co budeme v budoucnu velmi potřebovat. Výmluvy, že jsme zrovna nebyli přítomni, nebo jsme si nevšimli, nebudou nikoho zajímat. Probíranou látku nám nikdo neosvěží.

Kozoroh nikomu nic nevnucuje, dokáže se v tomto směru držet zpět, protože ví velmi dobře, že na jeho slova jednou dojde. Měli bychom se umět držet zpět, nedávat na své ego, které se bude chtít zviditelnit za každou cenu, protože pravda najevo vždy dřív nebo později vyjde. Dobře ale pozorovat dění se v těchto dnech skutečně vyplatí.

Není dobré upozorňovat Kozoroha, že by něco měl, nebo dokonce musí. Může se nás tedy nyní mnohem více dotýkat každý rozkaz, dokonce i dobře míněná rada by mohla být problémem. Jenže velmi pečlivě naslouchat se vyplatí. Ne vše, s čím momentálně nesouzníme, bude špatně. Znalosti oceníme především v budoucnu. Každá zkušenost se může ukázat jako opravdu cenná.

Pokud má někdo skutečně velké srdce, je to právě Kozoroh. Téma naslouchání tomuto orgánu je aktuální již nějakou dobu. Nyní nám bude ukázáno, jak důležité je na srdce dát. V rámci probíhajících změn především v energiích se nic z toho, co jsme se dosud naučili a máme v hlavě, nebude dát brzy využít. Naladit se na změny, nebát se jich, jít vstříc novým možnostem, může znamenat snadnější adaptaci na vše, co přichází.

Cílevědomý Kozoroh se nebojí vysokých cílů, ve svých plánech rozhodně netroškaří. Může nás to sice svádět k plánování, ale také bychom měli umět přijmout fakt, že se věci mohou odvíjet úplně jinak, než je naše představa. Plány má především vesmír, Zdroj a dopředu nic neprozrazuje. Ukazuje ale cestu, po které bychom měli jít. Dává stále na výběr, buď s ním a v klidu, nebo sám a utlučený životem.

Kozoroh je praktik a realista, sází spíše na to, co se dá vidět, osahat. Jenže kolem nás se toho děje již příliš mnoho, pro co vysvětlení zatím nemáme. Energie jsou v plném proudu a nešetří ničím, čím vládnou. Dávají člověku na zlatém podnose všechno, co sice vidět není, ale zároveň funguje. Zkusme si tento fakt pro začátek alespoň připustit.

Mystické spojení Kozoroha a Raka je silným počinem, který otevírá mnoho témat k zamyšlení. Měli bychom být připraveni na vše, začít se dívat směrem, kam by nás to dosud ani nenapadlo. Jsme v měsíci, kdy budeme upozorňováni, možná velmi důrazně a na nás bude tato upozornění přijímat. Do dalších dní tak nemusíme čelit překvapením, která přijdou. Nebudou jen velká, budou zcela mimořádná.

UKAZATEL PROMĚNY

Jdeme do časů, které jsou tak mimořádné, že nyní si cokoli plánovat je zcela zbytečné. Můžeme se jen naladit na změny a jít jim naproti. Do této doby nikdo z nás nepřišel náhodně. Duše si vybrala revoluční dobu k tomu, aby ji mohla nejen zažít, ale také se díky ní velmi povznést.

Cokoli odmítat, protože to nás nikdo neučil, nikdo nám to nikdy neukázal, někdo zakázal, tvrdil, že nic takového neexistuje, znamená, připravit se možnost vykročit. Čas jde dopředu, prostor je otevřen stále více a reparátům odzvonilo. Každá promarněná lekce znamená, že ji musíme dohnat během současného učiva. Sbíráme už jen nové a další informace a poznatky. Odmítání nemá smysl, protože jejich proudění nepřestane.

Důležitý rok se přehoupl z jedné poloviny do druhé a ručička pomyslných hodin jde směrem nahoru. Připravme se na další vzestup, přijměme s láskou vše, co přichází. Jsme pod vládou Zdroje a důvody k obavám tedy nejsou, ani ty nejmenší.

S láskou Naďa