ÚPLŇKOVÁNÍ - CESTA K SOBĚ

25.03.2021

Máme před sebou další ze škály důležitých úplňků pro tento rok. Nastane 28.3. ve 20:48 minut a bude ve Vahách.

Očekáváme zlomové chvíle a zvraty, které dolehnou i na ty, kteří připraveni jsou. Nebude jich málo a budou mezi nimi i takové, které skutečně otřesou vším, v co jsme dosud věřili. A jak známo, štěstí přeje těm připraveným.

Na nebi se toho také neděje zrovna málo a tentokrát přichystal hodně zajímavé představení stran postavení planet. V každém případě, bude se dařit! Dokonce velmi, ve všem, čemu dáme energii, kam pošleme myšlenku.

Vnímavý člověk ovšem tuší tak trochu kulišárnu. Vesmír nás nenabádá, jak přemýšlet, co dělat, nechává veškerá rozhodnutí na nás. Nebude nás přesvědčovat ani teď. Takže jednoduše podpoří vše, čím žijeme, co očekáváme, kam upínáme pozornost. Úplně vše a úplně všem.

Měli bychom být tedy velmi opatrní v tom, kam nyní směřujeme energii a čím se necháváme ovlivňovat. Klíčem je právě ono ovlivňování. Ne nadarmo se říká - pozor na to, co si přeješ, mohlo by se ti to splnit. A Všehomíro nerozlišuje mezi negativní a pozitivní myšlenkou. Podpoří myšlenku jako takovou, nyní v umocněné míře. Vesmír tedy nabádá, myslete, na cokoli chcete, bude vám přáno. Možná dokonce rychleji, než myšlenku dokončíte.

Váhy mají problém v tom, že se zrovna rychle nerozhodují. Vesmír ale prodlevy neuznává, tak bude jednat a vybere myšlenku prvotní. Měli bychom být tedy alespoň dobře naladění, protože dobrou náladou a pozitivním myšlením, zkazit nelze vůbec nic.

Duchovní brány jsou otevřeny dokořán a nabízí jedinečnou možnost vstoupit. V meditacích bude možné objevit nevídané a v relaxacích si dokonce sáhnout na svou duši. Naše nitra jsou dokonale napojená, aniž bychom o to vůbec stáli. Dostali jsme kolektivní dar. Postačí jen přijmout a poděkovat.

RITUÁL NAPOJENÍ

Světelné bytosti pracují, nyní naprosto spolehlivě a všude tam, kde o ně stojíme. Jsou ochotny se naprosto rozdat. Vesmír otevřel náruč, přivítá každého, kdo chce vstoupit. Máme jedinečnou možnost podpořit tak nejen sebe, ale také svým nastavením ovlivnit široké okolí.

V den úplňku si připravte očistnou koupel. Do vody nasypte trochu mořské nebo himálajské soli. Postačí pár polévkových lžic. Zapalte si čajové svíčky, které umístíte kolem vany. Při koupeli vizualizujte (představujte si) krásné místo. Takové, kde se cítíte, nebo víte, že byste se cítili bezpečně, které vás nabíjí. Zkuste si toto místo opravdu velmi dobře uložit do mysli, věnujte této vizualizaci co nejvíce energie. Až budete dostatečně zklidnění, nechte vodu odtéct a opláchněte tělo teplou vodou. Opět si představte, jak voda ze sprchy odplavuje všechno to, co již na těle, v těle nebo mysli nechcete. Osušte se a vezměte jednu zapálenou svíci (můžete ji položit na tácek, abyste se nespálili) a odejděte do místnosti, kde nebudete chvíli rušeni. Záměrně nezmiňuji oblečení, je totiž nejlepší, když na sobě v tu chvíli žádné nemáte. Pokud se vám ale z nějakého důvodu příčí, být jak vás Bůh stvořil, oblečte se co nejpohodlněji, postačí třeba košile. Položte svíčku kamkoli před sebe a postavte se směrem, kde je v tu chvíli Měsíc, buďte mu čelem, vidět ho není potřeba (pokud ale máte tu možnost být mu naproti fyzicky, celý rituál jen umocníte). Zavřete oči a zdvihněte ruce. Dýchejte a představujte si, jak díky vašim rukám umožňujete proudit energii z prostoru do vašeho těla. Stanete se nyní jeho součástí. Vizualizujte si, jak k vám přicházejí světelné bytosti, je na vás, jakou jim dáte podobu, ale určitě by měla být hlavně příjemná. Požádejte ji, nebo je o ochranu, o možnost s nimi hovořit, kdykoli bude potřeba. Požádejte o podporu toho všeho i Měsíc. Až budete mít hotovo, spusťte pomalu ruce k tělu a poděkujte za součinnost. Nechte zážitek v klidu doznít, můžete si k tomu i sednout nebo lehnout. Zkuste v tomto rozpoložení na svou světelnou bytost promluvit, zkuste navázat přímý kontakt. Nemusíte ji nutně spatřit nebo slyšet (možná ale budete překvapeni výsledkem), je tu s vámi. Dobře si všímejte všeho, co se vám odehrává v mysli. V naprosté většině komunikují telepaticky.

Kdykoli si pak vzpomenete, promlouvejte na svou světelnou bytost, buďte s ní v kontaktu co nejvíce. Vytvoříte si tak snadno dokonalý vztah a bude k vám promlouvat vždy, když si to budete přát.