ÚPLŇKOVÁNÍ - CESTA DO NOVÝCH ČASŮ

16.01.2022

Dne 18.1. v 00:48 minut nastává úplněk v Raku. Plynule přecházíme z novoluní, které nenechalo na pochybách, že energie sílí, nabírají na obrátkách. My můžeme jen jít s nimi, opozdilci nebudou zohledněni, rozjetý vlak přece jen nejde zastavit.

Poněkud citově nestabilní Rak bude vnímat své emoce a rozpoložení více, než obvykle. Bude upozorňován, velmi znatelně, kde má zapracovat. Kde přidat, kde ubrat, kde se jednoduše snažit. Měli bychom si pečlivě všímat všech těchto upozornění, protože tak dostaneme jedinečnou možnost jít přímo k jádru věci.

Nejednoho z nás může tato doba zcela zastavit. V únavě se budeme dívat před sebe, kde není žádná cesta. Nesnažme se jí ale urputně hledat, nechme pracovat síly kolem nás, cesta nám bude ukázána ve správnou chvíli a po řádném odpočinku. Nenechme se zviklat tím, že po nás kdokoli akci bude vyžadovat, nemusíme reagovat, můžeme si dovolit luxus vlastního rozhodnutí.

Důležité, vlastně nejdůležitější bude naše nitro. Duše je schopna nám dát jasně najevo, co si žádá a jen ji bychom měli poslouchat a následovat. Jen ona jediná je důležitá, protože v ní je veškeré vědění a co víc, je naše.

Rak ví moc dobře, co je láska. Umí ji pojmenovat, umí ji cítit, umí ji vidět. Ukáže ji nám všem, tak se dobře dívejme. Ti, kteří již vědí, mohou jen natáhnout ruku. Ti, kteří zatím jen hledají, budou ve svém pátrání úspěšní. Stačí se jen zastavit se a všímat si dění, veškerého, i toho, které nám přijde nepodstatné.

Energetický vzestup lze hravě zvládnout pod vládou lásky. Pod jejím laskavým dohledem a mluvou. Přes ni a s ní je cesta mnohem snazší, mnohem hezčí. Umí ukázat dosud neviditelné, má pochopení pro každého. Září do dálky a ovlivní každého v našem okolí.

Na druhou stranu vesmír bude v těchto dnech promlouvat tak jasně a tak zřetelně ukazovat, že nic nezahlédne jen naprosto slepý. Jsme v úžasné době pod těmi nejkrásnějšími energiemi. Pokud se nebudeme cítit dobře, je v procesu čištění. Nechme tedy tyto procesy proběhnout. Pokud se budeme cítit skvěle, jen využijme této emoce radosti. Může nám dát sílu na další dny, týdny, celé měsíce.

Tarotovou kartou pro tento úplněk je rytíř mečů. Vypovídá o naší mysli, o jejím zaměření. Připomíná, že bychom se měli zamyslet, zda není lepší změnit směr, cestu jako takovou. Možná se stále držíme starých programů, které již nepotřebujeme. Vzdušné meče ukazují na mnoho možností, kudy se dát. Umí rozseknout každý problém, uzel života. Bojovný rytíř svůj meč ovládá bravurně a prakticky nikdy se nemýlí.

JAK SE NAPOJIT NA SVOU DUŠI

V den úplňku se projděte v přírodě, jděte tam, kde to máte rádi. Pokud není procházka možná, alespoň se vystavte čerstvému vzduchu v otevřeném okně.

Připravte si tři svíce - bílou (zastupuje vaši energii), zlatou (zastupuje energii vesmíru) a zelenou (zastupuje energii přírody). Ke svícím přidejte jakoukoli zelenou rostlinku. Zapalte svíce a pohodlně se usaďte. Zavřete si oči a pravidelně dýchejte, do břicha. Až budete zcela zklidněni, přiložte obě ruce na oblast hrudníku. Vnímejte své tlukoucí srdce, poděkujte za jeho činnost, za jeho neustálou práci. Požádejte ho, aby vám umožnilo spojení s vaší duší. Nyní vnímejte, co se bude dít. Nechte tento proces proběhnout, ať se již bude odehrávat cokoli. Až ucítíte, že jste skutečně napojeni, poděkujte. Požádejte svoji duši, aby vám byla viditelná, aby s vámi neustále komunikovala. Slibte, že s ní budete často promlouvat, že ji budete stále vnímat. Poděkujte. Zážitek nechte doznít a svíce buď nechte dohořet na bezpečném místě, nebo zhasněte zhášedlem, můžete nechat dohořet další večery. Dobře pamatujte na svůj slib.

Lze si připravit úplňkovou vodu, energie Raka ji tentokrát velmi podpoří. Do skleněného džbánu nalijte vodu, můžete vložit kámen (nejlépe šungit nebo křišťál, ale výběr je zcela na vás). Vodu vystavte měsíčnímu svitu. Další den obřadně popíjejte, můžete uchovat v chladničce, nic do ní nepřidávejte, vodu nepřevařujte.