ÚPLŇKOVÁNÍ - BUDE LÉPE?

28.10.2020

Přichází zajímavý úplněk, který bude pod znamením býka. Nastane 31.10.2020 v 15:49. Zajímavý je hlavně tím, že zavírá říjen, ale je také druhý v měsíci, tedy modrý měsíc. Termín modrý měsíc se používá pro poměrně vzácný úkaz, kdy se sejdou dva úplňky v jednom měsíci. Barvou se lišit nebude, pojmenování získal díky sopečným erupcím, nebo mohutným požárům, kdy mu dým modrou barvu opravdu dává. Vše ale neskutečně umocňuje, dává všemu dění obrovskou sílu.

Býk ukotvuje, konzervuje, uzemňuje. Co to pro nás znamená? Dalo by se říci, že mnoho. Máme své nastavení a programy, které nyní dostanou jasnou podobu. Stanou se naší součástí, často trvale.

Ti, kteří se posouvají, mají snahu se nadále učit, pracovat na sobě, touhu po poznání jen umocní. Ti, kteří jsou přesvědčeni, že již není kam se pohnout, nechtějí jít dopředu, zůstanou na místě. Obojí je sice svým způsobem v pořádku, ale odrazí se v následných dějích. Nebude jich málo.

Tento úplněk by nás měl všechny zastavit, měli bychom se nadechnout a rychle rekapitulovat. Jsme v době, která jde dopředu s námi, nebo bez nás. Ustrnutí na místě a snaha se držet systému a starých kolejí, může být v důsledku jako tím nejhorším možným řešením. Takový jedinec z překvapení nevyjde, bude totiž překvapován každým dnem.

Je jednoduše lepší se připravit, i když přesně nevíme na co. Jenže štěstí tak nějak připraveným přeje a i když ani takový jedinec se nejednomu překvapení nevyhne, přece jen občas bude rád, že byl připraven.

Následný jedenáctý měsíc vládne jedním z mistrovských čísel. Opět dává na vybranou. Buď zvolíme číslo jedna, tady umocněné a dostaneme mimořádnou šanci pochopit více a lépe, nebo zvolíme číslo dvě v součtu, a tedy odmítneme tuto možnost využít.

Tušíte rozdělený národ ještě více? Tušíte správně. Blížíme se navíc úplňku v blížencích, který by mohl rozpoutat boje, a to nejen komunikační. Jenže negace a zlé myšlenky budou nyní vratné svým odesílatelům a projeví se hlavně na tělech, měli bychom na tento fakt neustále myslet. Je tedy docela možné, že přibude spousta neduhů, často fatálních. Škála bude velmi pestrá, možná dá konečně vzpomenout, že existují i jiné nemoci než jeden jediný vir. Můžeme tedy nyní snadno zahubit sebe sama, buďme skutečně velmi opatrní.

31. října začínali keltové slavit svátek Samhain a pokračovali až do 1. listopadu. Tímto svátkem oslavovali konec roku. Bohyně se spojí s pánem temnoty a smrti a spolu zplodí syna - Boha. Bude vládnout další rok. Jaký bude? Sílu dobrou nebo zlou mu dávají právě lidé. Kdo ještě nenašel symboliku dnešních dní? Určitě každý.

Vzpomínáme na zesnulé, cítíme pokoru. Máme před sebou nejtemnější část roku, příroda odpočívá. Děkujeme předešlému roku za vše, co nám dal, modlíme za rok příští, za vše, co dostaneme. Čím budeme obdarováni? Záleží na nás. Co vysíláme, vrací se zpět.

ÚPLŇKOVÝ RITUÁL NA SAMHAIN

V tento den můžeme nechat odejít vše, co již nechceme, co nepotřebujeme, co nám překáží. Úplňkový rituál bude tentokrát mimořádně silný, mysleme na to. Dobře popřemýšlejme, co necháme odejít. Nejen, že to bude navždy, ale pokud jsme nepochopili, proč nám bylo to či ono dáno, ten či onen člověk do života poslán, může se stát, že další možnost se již nebude opakovat, nebo přijde úkol ještě mohutnější.

Můžeme se tedy zbavit nemoci, ale jestli netušíme, co nám měla říci, přijde jiná, silnější. Můžeme se zbavit nepohodlného člověka, ale pokud nepochopíme jeho roli v našem životě, přijde jiný, s intenzivnějším úkolem. Zaměřme se tedy na to, co nám skutečně pomůže.

Připravíme si dvě svíce - černou a bílou. Pokud neseženeme černou, volíme tu nejtmavší barvu. Dále papír, tužku a kovovou nádobu s trochou vody.

Po setmění si v přítmí zapálíme obě svíce, nejdříve černou, pak bílou. Požádáme o přítomnost dobrých sil. Přivoláme je jednoduchým zaříkadlem : "Dobří duchové, přijďte mi na pomoc. Prosím o ochranu nad tímto počinem, který bude vykonán s těmi nejlepšími úmysly. Děkuji!" Vezměte tužku a na papír napište to, čeho se chcete zbavit. Nikam nepospíchejte, piště pomalu, promyšleně. Pak papír dvakrát přeložte. Roh zapalte nad černou svící a nad nádobou s vodou nechte zcela shořet. Popel prstem levé ruky s vodou promíchejte. Zhaste černou svíci zhášedlem a vložte do vody k popelu. Opět prstem tentokrát pravé ruky vodu trochu promíchejte. Vezměte do rukou bílou svíci a proneste: "Děkuji vám dobří duchové. Jsem s vámi s láskou a vždy budu. Odevzdávám s pokorou vše špatné a zlé, děkuji vám za pomoc a propouštím vás."

Bílou svíci dejte na bezpečné místo dohořet. Pokud nestihne vyhořet, zhasněte ji zhášedlem a následné večery nechte postupně dohořet. Při každém zahoření s láskou poděkujte.

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/198770921688429