ÚPLŇKOVÁNÍ - BOŽÍ POSELSTVÍ

06.03.2023

Dne 7.3. ve 13:40 vrcholí úplněk pod znamením Panny. Jsme ve víru událostí, které zemská Panna postaví do "latě", aby nám ukázala, co je a není v pořádku.

Panna nesmlouvá, má ráda jasno, nechce složitě přemýšlet a dohadovat se. Začneme hledat logiku ve všem, co se kolem nás děje. Je sice v pořádku, chtít mít přehled, ale urputné snažení cokoli pochopit, může přinést více škody než užitku. V přemíře informací je lehké se nejen ztratit, ale přivodit si nedobré psychické rozpoložení. Je lepší dění sledovat a vyhodnocovat velmi opatrně.

Pořádkumilovná Panna stále rovná a uklízí. Můžeme se těšit na další odhalování. Bude ale zatím jen pro ty, kteří chtějí vidět. Orientovat se v současném nepořádku sice moc nepůjde, ale jsou síly, které jsou schopny to za nás udělat. Ukážou nám, co a kde uklidit. Protože právě pořádek vnitřní vytváří i pořádek vnější.

Opatrná Panna dbá na své zásady, názory příliš nemění. Jenže svět kolem nás se mění velmi, také rychle. Abychom těm změnám stačili, měli bychom být připraveni, že co se děje dnes, může být zítra úplně jinak. Přizpůsobivost a ohebnost je nutností. Nová země nakonec právě tak stavěna bude. Základy jsou sice dané, ale nyní tvoříme, co je nad nimi.

Praktická a pevně na zemi stojící Panna ukáže, jak se ukotvit. Duchovní svět oddělovat od toho čistě materiálního, není žádnou výhodou. Jsme bytosti, které jsou duchovní, ale žijí ve fyzickém těle. Nelze oddělovat neoddělitelné. Lidská psyché je s tělem pevně spojena a oddělování nepřináší ani uzdravení, ani řešení.

Bystrá Panna je skvělým psychologem, ví velmi dobře, jak na okolí, umí dobře poradit. Dostane se nám výhody umět s energiemi kolem zacházet, jak je využít ke svému prospěchu. I když tomu může pomoci nejeden učitel, bude potřeba i mezi nimi dobře vybírat. Ne každý učí, jak se orientovat v prostoru. Někteří učí jen, jak se orientovat v tom, co on sám cítí. Jenže každý máme nějaké vidění světa, jsme na cestě v nějaké fázi.

Panna opět rozhýbe dění. Určitě ne, ale jen kolem nás, především v nás samotných. My jsme nakonec tím, kdo vytváří okolní svět. My jsme tím, kdo je zcela zodpovědný za to, jaký bude. Panna nám dá možnost se podívat do nitra pečlivostí sobě vlastní a donutí uklízet a dělat pořádek. Ohlížet se neustále na druhé a čekat, kdy se konečně změní cokoli kolem, protože my se měnit nechceme, uvrhne do bludného kruhu. Ten je dost často doslova smrtelnou pastí. Jestli prostě chceme záchranu, musíme zachránit nejprve sebe.

VE VÍRU ENERGIÍ

Vesmírné divadlo, které nás provází už několik dní, sice brzy zanikne, ale nejedná se jen o úchvatnou podívanou. To, co s sebou Venuše s Jupiterem přinesly, je především jasný vzkaz, jehož síla přetrvá velmi dlouho.

Jupiter je zákon, Boží zákon. Venuše zase láska a harmonie. Co nám tedy tyto dvě planety vzkazují, je více než jasné. Svůj rozkošný společný tanec předvedly tak, aby jej viděl každý. Ale jeho sílu budeme cítit ještě hodně dlouho. Říkají, kudy se má lidstvo ubírat, je to jeho jediná možná cesta. Každá jiná je do záhuby. Teď odplují a nechají nás, se rozhodnout.

Abychom nezapomněli toto důležité poselství a měli ho stále na očích, můžeme si pomoci. Obě planety sice zanechají silnou energii s dlouhým ocasem, kterou můžeme podpořit přímo v sobě. Za úplňku si dobijte energií planet jejich kameny. Dávají dokonce na výběr a zcela postačí jeden jediný zastupující konkrétní planetu.

Jupiter – ametyst, obsidián, měsíční kámen, růženín, turmalín

Venuše – diamant, jadeit, jaspis, růženín, záhněda, tyrkys

Vyberte kámen, který vyhovuje, vystavte měsíčnímu svitu a pak noste u sebe v plátěném sáčku, nebo dejte pod polštář.

Je možné si vyrobit i úplňkovou vodu. Do skleněného džbánu nalijte čistou vodu, dejte do ní vhodné kameny, doplnit můžete snítkou nebo jehličím z borovice. Vystavte vodu měsíčnímu svitu. Pak obřadně popíjejte. Získáte skutečně energeticky zajímavý nápoj, který vyladí vaše nitro.

S láskou Naďa