ÚNOROVÉ VYHLÍDKY

06.02.2023

Velmi důležité bude osobní naladění, zvenčí toho moc do cesty nepůjde. Budeme sice na spoustu věcí sami, ale zároveň si tak můžeme srovnat myšlenky i priority. Zdroj nás připravuje na časy budoucí, kdy se budeme muset spoléhat na sebe. Budeme postupně připravováni na to, abychom uměli převzít zodpovědnost, a tedy se o sebe umět skutečně postarat.

Ryby: 21.2. - 20.3.

ČTYŘI POHÁRŮ - měli bychom se umět postarat o dokonalou rovnováhu. Vědět, zda to, co dáváme, se nám také skutečně vrací. Pokud máme kdekoli rezervy a energii pouze vydáváme, velmi brzy pocítíme nejen únavu fyzickou, ale především psychickou. Opustit to, co není přínosem, se sice může zdát dost často náročné, jenže pak se jedná o závislost na jakékoli úrovni. Jestli se k tomuto kroku ale odhodláme, získáme naprostou úlevu a skutečné vnitřní štěstí.

Beran: 21.3. - 20.4.

RYTÍŘ PENTAKLŮ - nadešel čas, plnit si sny. Bát se jít do nových věcí, může odvanout ty nejkrásnější chvíle, často životní. Pouštět se na nové cesty a jít naproti novým dobrodružstvím, je kořením života. Získáme tak mnoho nových zážitků, poznáme nové lidi, objevíme potenciál, který máme. Vesmír nyní spojil síly a posílá do cesty přesně to, co je potřeba. Nestačí ale jen natáhnout ruku, očekává se součinnost a chuť se pustit do nové životní etapy.

Býk: 21.4. - 21.5.

TŘI POHÁRŮ - pokud se kdokoli domnívá, že není milován jen proto, že vedle sebe nemá fyzický zdroj lásky, velmi se plete. Právě tato čistá a nesmírně silná energie byla u našeho zrození a provází nás stále. Jen jsme se od tohoto zdroje odpojili. Pokud ho ale znovu objevíme a napojíme se, přichází pohlazení, obětí a obrovský příval naprostého štěstí. Dokonce bez toho aniž, by byl kdokoli jiný přítomný. Pro začátek zcela stačí představa, že takový zdroj existuje.

Blíženci: 22.5. - 21.6

ŠEST MEČŮ - pokud tříštíme energii, ve stejném měřítku se i vrací. Nikdy nemůžeme získat sto procent zpět, pokud stejně nevydáme. Ztrácíme přehled a často dochází i síly. Je potřeba se zaměřit na to, co je skutečně přínosem a kam můžeme upínat pozornost zcela. Najednou máme čistější hlavu, více sil a dokonce i radosti z toho, co se vrací. Jednoduchá rovnice, která zajistí vnitřní klid a mnohem větší radost z vykonané práce.

Rak: 22.6. - 22.7.

PĚT PENTAKLŮ - bude potřeba se zamyslet nad tím, co není funkční, nebo co nám bere sílu, z čeho máme strach. Pokud jsme schopni nalézt více úhlů pohledu, vždy najdeme i řešení, jak se vymanit. Pro nás je taková situace vždy vzkazem, že musíme něco změnit, jít jinudy. Pokusit se dát prostor osudu, aby jednal. Duše si nevybírá nic, co nezvládne. Jen se občas zapomene v lidské schráně natolik, že nenalézá to, co tam je - odpověď a cesta.

Lev: 23.7. - 22.8.

SÍLA - můžeme si vybrat. Buď bojovat s okolním světem do posledního dechu, abychom dosáhli svého, nebo se nechat vést a zároveň využít vše, co umíme a známe naplno. Lidská bytost je zvláštní, většinou vybírá těžší cestu. Možná proto, že je pokryta tím, čemu říkáme jistoty. Spoléhat se na to, co vidět není, je pro nás nepřípustné. Přitom právě to, nejvíce pomáhá, právě to, vede bez překážek. Právě díky tomu, můžeme projít životem zcela snadno a s radostí.

Panna: 23.8. - 22.9.

MĚSÍC - i když se zdá, že jsme obklopeni naprostou temnotou, tam venku je světlo. Stačí z ní jen vystoupit. V naprosté většině stačí, když pořádně otevřeme oči a dáme světlu šanci. Znamená to, dívat se kus dál, než je nám momentálně předkládáno. Možností, jak prozřít i v té největší tmě, je mnoho. Upadat tedy do beznaděje jen proto, že zrovna žádné světlo vidět není, je zbytečná reakce. Je potřeba si položit otázku, zda v tu chvíli neklameme sami sebe.

Váhy: 23.9. - 23.10.

PÁŽE MEČŮ - měli bychom se umět řídit svými pocity a nebát se jít tam, kam nás srdce táhne. Říká se tomu sebeláska. Bez ohledu na to, co říká okolí, jak je s námi nebo proti nám, bychom si měli umět říct, co chceme a co ne, následně si za tím jít. Uděláme šťastné sebe, následně i okolí. Pokud jsme kdekoli s odporem, smutkem a v absolutní disharmonii, nikdo za nás krok směrem ven neudělá. Jsme to my, kdo musí jednat, protože JÁ je v tomto případě jediný přítel.

Štír: 24.10. - 22.11.

SVĚT - je čas se velmi dobře dívat do svého nitra. Dlouho zrající plán dostane jasnou podobu. V jeden celek se může dokonce poskládat, více plánů dohromady. Pak je potřeba jim dát naprostou prioritu. Je dost možné, že si tak lze splnit životní sen, nebo se dát na zcela novou cestu, která bude korunována úspěchem. Vše, co je potřeba v takové chvíli, je naprostá důvěra v sebe sama. Také zapomenout na vše, co dosud svazovalo ruce i nohy.

Střelec: 23.11. - 21.12.

RYTÍŘ MEČŮ - je potřeba se nebát, dát životu zcela nový směr. Pokud cítíme, že nás již nic nenaplňuje, dokonce omezuje, jedná se o pravou chvíli. Je potřeba se zamyslet, co dosud svazovalo a zároveň pochopit, že tyto staré programy nic nedají. Když jsme nakloněni změnám, přijdou možnosti. Když chceme postoupit, objeví se cesta. Je jednoduše potřeba dát najevo tuto novou energii, zářit ji kolem sebe. Vesmír se postará o zbytek.

Kozoroh: 22.12. - 20.1.

MÍRNOST - ne vše, co vnímáme jako špatně, špatné skutečně je. Ne vše, co vidíme na povrchu, je stejné i pod povrchem. Je potřeba se dobře dívat a znát souvislosti, abychom mohli správně vyhodnotit situaci. Přesto i v takové chvíli se můžeme mýlit. Rychlé soudy a rozhodnutí přináší budoucí pochybnosti. Vše se nakonec děje vždy z nějakého důvodu. V jistých chvílích bychom si měli vybavit i důležité pravidlo - změň sebe a změníš svět.

Vodnář: 21.1. - 20.2.

KRÁL MEČŮ - abychom se mohli dopředu ubírat s jistotou, měli bychom mít i jasno, především ale v sobě sama. Z okolí budou vždy chodit námitky a dobré rady, ale není nad vlastní zkušenost. Ta je nakonec nepřenosná. K cíli lze dojít jen tehdy, pokud za ním skutečně půjdeme. Měli bychom ale umět přijmout fakt, že i tak se cesty mohou větvit a přestože jsme vedeni někam, skončíme nakonec úplně jinde. Záměr vyšší moci takto funguje, odvede nás tam, kde máme být.

S láskou Naďa