TRANFORMAČNÍ ODPOČINEK

03.05.2022

Často si lidé stěžují na nepochopitelnou únavu. Někteří tento stav popisují jako naprosté vypnutí. Nefunguje řádně myšlení, je jakoby zastřené. Těla volají po odpočinku, delším spánku.

Jsme připravováni na jiné časy. Určitě ne horší, jen prostě jiné časy. Dočišťování stále probíhá a celý tento proces ještě zrychluje. Měli bychom být připraveni, nic víc. Není potřeba ničemu pomáhat, zbytečně se snažit o cokoli. Naším úkolem teď je, naslouchat tomu, co nám těla říkají a bez odmluvy poslechnout.

Hrozí totiž, že všechna ta zbytečná snaha těla jen nevypne, může je poškodit. A za případné problémy si poneseme odpovědnost sami. Je tedy více než důležité, nejen tyto signály opravdu dobře vnímat, ale také se jimi řídit. Možná teď někomu dojde, proč je tak důležité, být skutečně probuzený. Protože jen ti, kteří se zbytečně za ničím nepachtí, nesnaží se dokonce bojovat, tyto signály také snadněji přečtou a nebudou pro ně překvapením.

Změny, které již probíhají, se některých zatím citelně nedotkly. Jenže dotknou. Dřív nebo později. Připravení je mohou přijímat s nadšením a v plné síle, budou se ze všeho dokonce těšit. Pro nepřipravené může jít o nemilé zásahy do jejich životů.

Nechme tedy těla odpočívat, nemysleme zbytečně na nic, co si pozornost nezaslouží. Probouzející se příroda je tím nejlepším, také největším možným dobíječem energie. Nové informace a procesy právě ona již zcela zpracovala a také se jimi už řídí. Je dokonce ochotna všechno, co zná, předat dál. Stačí se jen ptát a také naslouchat.

Dění kolem nás se může zdramatizovat. Nenechme se ale ošálit falešnými sděleními, nenechme se opít umělou reklamou na tragédie. Neděje se nic, co by bylo proti člověku. Na člověku ale je, aby to také pochopil.

Čas na akci přijde. Budeme vědět, co máme dělat, budeme se ve všem orientovat. Není potřeba se bát, jen se stále nechat vést tím, co k nám proudí. Není toho málo a bude ještě víc. Nevzdychejme nad troskami systému, nechme je spadnout zcela. Klidně z pohodlí postelí. lvi nikdy nic nezaspí.

S láskou Naďa