SVĚTLO VERSUS TEMNOTA

17.10.2022

Energie blížícího se Štíra začínají pracovat na plné obrátky. Měsíc, který je brán jako nejtemnější v roce, kdy se světy mezi živými a mrtvými spojují, má jedinečný nádech. Umí převézt z jednoho světa do druhého, připomíná nám, o čem život a smrt skutečně jsou.

Slunce se nám na nějakou dobu schová, bude částečné zatmění, ale jen aby připomnělo, že tu stále je. Jeho obrovská síla nyní hraje důležitou roli v životě lidstva a ještě nějakou dobu hrát bude. Připravuje půdu pro změny, po kterých sice svým způsobem toužíme, bude za nimi ovšem jedno velké ALE. I když se vše děje právě pro dobro lidí, ne všichni lidé to také tak uvidí a budou brát.

Jenže procesy jsou spuštěny a zastavit je nejde. Projdou svým způsobem, bez toho aniž by se nás lidí ptaly, zda souhlasíme s tím, co přinesou, nebo co se v těchto procesech objeví. Můžeme být přihlížiteli, sledovateli dění. Můžeme i pomoci tím, že láskyplnou energii Slunce budeme šířit i přes nás. Nemůžeme ale nic víc.

Každý citlivější jedinec to nakonec může vše fyzicky vnímat. Ti méně citliví, ale zvědaví, protože leccos pochopili, nacházejí zarážející informace. Dostává se nám sdělení ze všech možných stran. Dostáváme ale také svobodnou vůli, abychom se s těmi sděleními nějak popasovali a nějak je vyhodnotili. Člověk je jednoduše současnými energiemi brán jako naprosto svobodná bytost, kdy nikoho do ničeho nenutí.

Aniž bych měla záměr, aniž bych cokoli chtěla, jedno takové sdělení dorazilo právě dnes. Když odeznělo, musela jsem potlačit slzy. Vypadalo asi takto:

"Chtěli jste pomoci, tak jsme se rozhodli, že dění převezmeme, ale zcela. Pro vás to znamená, že si nenecháme do ničeho zasahovat ve smyslu ničení našich kroků. Tyto snahy budou soustavně eliminovány. Pokud k nim bude dokonce docházet opakovaně, takoví jedinci či skupiny budou nekompromisně zastaveny, nebo dokonce odebrány z planety Země. Do zhruba šesti měsíců bude náš záměr dokončen. Nastolíme nové podmínky. Pak vše odevzdáme zpět do vašich rukou."

Dodávat cokoli nejspíše netřeba. Očekávejme velmi zajímavé dění, ve kterém budeme především diváky. Můžeme i pomoci. Jak? Přece víme. Myslím, že se můžeme těšit. Naše krásná planeta je v bezpečí, všichni jsme, bez ohledu na to, co se bude dít.

S láskou Naďa