SVĚT V CHAOSU?

05.09.2023

Září bude tak trochu odpočinkovým měsícem. Dobíhá vše, co se dělo v srpnu, energie se na nějaký čas uklidní. Zároveň můžeme pociťovat všechno, co jsme potlačovali a neřešili. Buď z důvodu nedostatku času, nebo neznalosti toho, co se nám zobrazuje.

Probuzené emoce mohou mít skutečně velkou sílu. Proč se mi to děje? Kde mám brát energii? Jak se mám ztotožnit se současným světem? Tyto otázky jsou na pořadu dne a nějakou chvíli ještě budou. Propadat depresivním pocitům bude sice snadnější, zároveň zcela zbytečné.

Planeta Pluto nám dává jasně vědět, co je ještě potřeba vstupem do Kozoroha. Hodlá vstoupit do Vodnáře trvale na mnoho let, ale také po nás chce, abychom byli připraveni na zcela revoluční dobu. Učiní tak během příštího roku. Vesmír je geniální a dává znovu příležitost. Nemáme ale mnoho času, bavíme o jednom jediném roku, než se nevídaná revoluce spustí naplno.

Lidstvo zvyklé na to, že nic nemůže, protože se někdo jiný postará a my nic neovlivníme, dostává jasné sdělení, že tak to jednoduše není. Tato konkrétní doba je dokonce především o nás, o nás samotných. Dění vnější má svůj smysl, i když nám přijde zcela scestné. Síly, které nevidíme, konají, dokonce tempem, o kterém se nám ani nezdá. Mají svoji práci dokonale pod kontrolou a jsou skutečně úspěšné.

Pak jsme tu ještě my. Jenže za nás naši práci už nikdo neudělá. Musíme se jednoduše snažit a dělat maximum, abychom mohli být přivítání v nových časech. Jsou nakonec za rohem. Přestože se tato jednoduchá mantra opakuje již mnoho měsíců, nejsme ji v mnoha případech schopni pochopit. Jenže není zbytí.

Vesmír přivzal na pomoc energii z jeho nejvzdálenějších míst. Dostala slovo, aby promlouvala právě k nám. Pluto touto energií vládne a ukazuje jasně všechno, co je potřeba změnit a předělat. Zároveň svým způsobem převzalo moc a spustilo mohutný proces na všech úrovních. Nyní se síla jeho moci přesunula přímo k nám a vstoupila i do našich niter.

Planeta transformace vůbec nic neschová, ani to nebude předkládat na zlatém podnose. Vyvolala chaos a krizi, abychom si jednoduše všimli. Také ale zviditelní manipulaci, ukáže zlo v celé jeho nahotě a strhne každou masku. Odhalí všechno, co je za oponou. A to nejen mimo nás, ale především právě v nás.

Pak teprve pohladí a ukáže cestu. Zavře dveře do minulosti, protože je jednoduše minulostí. Nenechá nás se jí více zabývat. Zanechá nás v přítomnosti a jasně řekne, že jen přítomností vytváříme budoucnost. Dá nahlédnout krátce do budoucnosti, ale jen naznačí, jak bude vypadat.

Všechno ostatní je na nás. Naším svatým právem je, se rozhodnout. Jakkoli. Nikdo po nás nebude chtít vysvětlení, s pokorou přijme každý náš krok. Ale cíl je daný a zcela jasný. Nová země je připravena. Jak se tedy rozhodneme? Vstoupíme?

S láskou Naďa