SÍLA ÚPLŇKU

02.09.2020

Z odborného hlediska je úplněk fáze Měsíce, kdy se Země nachází mezi Měsícem a Sluncem, jsou tedy naproti sobě, proto je Měsíc vidět v celé své kráse a pokud je jasná obloha, je kotouč zcela osvětlen.

Jaký vliv má úplněk na člověka, vědecky prokázáno není, ale je zcela jasné, že nepopiratelně má. Policie je v pohotovosti, protože se zvyšuje kriminalita, stoupá dokonce i počet sebevražd. Měsíc v úplňku má také vliv na spánek, který v tomto dni není zrovna kvalitní. Přičítá se to melatoninu, tedy spánkovému hormonu, kterého tělo tolik neprodukuje. Babičky se ale přiklánějí k názoru, že osvětlená obloha jednoduše spánek ruší.

Osobně ho cítím velmi a vždy tak dva až tři dny před splní. Netuším sice proč, ale tak to je. Spánek nejen, že není moc kvalitní, ale budí mě velmi živé sny. Co je ještě zajímavější, každý takový sen skutečně i něco znamená, dává tušit cosi dopředu.

Nyní se jednalo o sen, který nebyl zrovna příjemný, i když pokud se to vezme kolem a kolem, vlastně skoro pokaždé jsou tyto sny trochu děsivější. Naštěstí jsem se v nich naučila dobře číst, protože i když hezké nejsou, předurčují procesy, které probíhají většinou méně dramaticky.

Sen před třemi dny byl tedy o válce. Viděla jsem vybuchnout pumu, následně i paniku lidí. Jenže žádný boj jako takový vidět nebyl, i když bylo jasné, že začala válka. Ve vzduchu byla spousta strachu. Přiznám se, že za probuzení jsem byla opravdu vděčná.

Jenže sen předurčil zlom, na který se máme připravit. Tento zlom nebude příjemný, lidé budou zmatení a budou se bát. Dostane se nám informací, které někteří poberou jen stěží. Jednoduše, odkryje se nepříjemná pravda a v ní se orientovat snadné nebude.

Tímto nechci nikoho děsit, ona nakonec pravda dost často bolí. Jde spíše o naši připravenost. Je totiž více než pravděpodobné, že nic už nebude jako dřív. Změny jsou ale ve vzduchu cítit dlouho a je na nás, zda jsme připraveni je uchopit a jak. Štěstí přeje jednoduše připraveným. Jsem si naprosto jistá, že žádná skutečná válka nehrozí. Maximálně ta informační.

Tento úplněk je v rybách a ty jak známo jsou spojeny s citlivostí, větší vnímavostí. Vše, co jsme dosud nasbírali, všechny informace, ale i zkušenosti budou nyní prociťovány víc, než kdy jindy. Může tedy nastat v duši nemalý zmatek. Jak s tím vším naložit? Co si myslet? Jak to všechno vyhodnotit?

Tento úplněk je spojen s číslem sedm, kterému je přičítána karma a tak trochu složitější život. Karma ale není zlá, je naší součástí, naší výbavou, naše energií. A po nás chce jediné. Naučit se s touto energií pracovat, naučit se jí porozumět, abychom ji také mohli měnit.

Máme tedy jedinečnou příležitost přes všechna ta poznání kolem, pochopit i sebe sama. Můžeme se všichni bez rozdílu posunout o velký kus dopředu a dát svému životu zcela nový směr, nádech. Udělat ho jednoduše snazším a přehlednějším.

Pomáhají průvodci, andělé, když si nevíme rady. Pozvěme je tedy na pomoc. Oni nám rádi ukážou cestu, doporučí, co je nejlepší. Moje rada zní, poslechněte je. Ví totiž nejlíp, co je pro nás dobré, nikdy nezklamou a nikdy neradí špatně. Do příštího novoluní je zvěte v meditacích, přijdou rychle a budou hovořit velmi zřetelně.

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/181554880076700/