PROSINCOVÁ ENERGIE

08.12.2022

Kdo bude prezidentem? Padne vláda? Kam se bude ubírat konflikt na Ukrajině? Bude dostatek tepla a energií vůbec? Budeme mít na jídlo?

To je součet nejčastějších otázek. Na druhou stranu, nelze si nevšimnout, že v naprosté většině jsme v klidu. Bereme vše tak, jak je, máme alespoň snahu se budoucnosti nebát. Je to dobré znamení, protože když nejde o energetický posun, jde minimálně o prozření. Víme, o čem je skutečně covid, v naprosté většině víme, o čem je chrastění zbraní, víme také, že spoléhat se na politiky, je naprosto scestnou záležitostí.

Jdeme možná pro někoho pomalu, ale tím nejlepším možným směrem a dokonce i tempem. Máme před sebou sice ještě velmi zajímavé dny, prosinec nás nenechá na pochybách, že okurková sezóna se zatím rozhodně nekoná. Zajímavě se tváří karty, dění na obloze také není ukazatelem klidu, vesmír se hýbe mohutněji, než kdy v historii.

Prezidentem určitě nebude člověk, který nás hodlá spasit, nejspíše právě naopak. Vláda se také nechystá padnout. Nemá hotovo a z mého pohledu by nové volby nejen nic nového nepřinesly, ale mohly by oddálit důležité body v dění. Konflikt na Ukrajině se zatím nechystá ke svému konci. Ti nejhorší z nejhorších nemají nejmenší zájem na jeho ukončení. Že bychom mrzli, se bát určitě nemusíme. Lid musí být v teple, aby byl v klidu, zima by mohla probrat i ty, kteří se nehodlají smířit se zánikem starých časů. Stejné je to s energiemi.

Temní parazité, kteří zatím ještě zůstávají, páchají zlo ze setrvačnosti, nic jiného koneckonců neumí. Mají své dané úkoly, a i když je jejich vedení dávno ta tam, mají jediný cíl - pracovat tak, jak jsou naučení, tedy i zvyklí. Chystají ještě pár úderů a jeden je prakticky za rohem. Musí použít poslední střelivo, což roboti dělají, dokud někdo neotočí klíčkem. Určitě tím nechci říct, že bychom měli být připraveni, přece víme. Jen bychom neměli propadat dalším depresím a čekat, že mávnutím kouzelného proutku někdo všechno konečně napraví.

O připravované události mohu jen říct, že je cílená na to, co je nám nejdražší. Tím jsou naše životy, zdraví a blízcí lidé. O vánočním čase navíc velmi snadný cíl. Také ale, že se jedná skutečně jen o snahu vyvolat paniku a co možná největší hrůzu. Poměrně rychle se ukáže, že jsme byli skutečně oklamáni a nebezpečí vlastně tak mocné není, možná dokonce vůbec žádné. Karty sice vidí dokonce i nějaké omezení, možná opět snahu lid uzavřít v duchu ochrany, ale stále platí, že jen na krátkou dobu.

Jdeme prostě dobře, jdeme opravdu i tím správným tempem. Naším úkolem je teď, nic z toho zbytečně nekazit. Třeba tím, že se budeme snažit cokoli popohnat. To, co je teď úplně nejdůležitější, je klid a nenechat se zmást tím, že se nám kdokoli bude chtít namluvit, že strach je přece mnohem lepší, protože ten také životy nejefektivněji ničí.

Ráda bych připomněla, že zlé bytosti ničí láska. Jsou vůči ní naprosto bezmocní. Tím, že znají jen zlo, nemají obranu a ani žádné účinné zbraně. Láska je navíc nutí dělat fatální chyby, protože se snaží o výhru tak urputně, že se neovládají a okatě vystrkují hlavy ze svých zákopů, často vylezou zcela.

Pokud si tedy s láskou počkáme, bude možné všechno tohle vidět, eliminovat, odstranit ze svých životů tak, že je počastujeme naprostou ignorací. Mnoho z nich totiž čeká za svou práci zaslouženou odměnu a té se nedostane. Prostor kolem nás je naprosto geniální, umí uklízet tak dokonale a připravit si půdu pro své záměry tak, že je možná lepší nevědět. Stejnou schopnost má i tato planeta, je nakonec toho všeho kolem součástí. To všechno z lásky žije, miluje život, miluje klid a růst, miluje, i když nám ukazuje svou sílu. Ale jen proto, že nutí k pokoře.

Užívejme klidných chvil a poděkujme jediné současné a skutečné královně, kterou je zima. Pomáhá zemi odpočívat, odpočinek dopřává i nám. Umí vyčarovat neuvěřitelné přírodní scenérie a my můžeme obdivovat její práci a využít ji k radovánkám. Mějme pořád na paměti, že se nesnaží jen temná strana, dobro pracuje stejně urputně, jen je skutečně organizované.

S láskou Naďa