PROPOJENÍ SVĚTŮ - OTEVŘENÉ SRDCE

08.05.2023

Letošní úplněk ve Štíru s částečným zatměním přinesl další posun. Den před úplňkem se otevřely světy a prolínaly se navzájem. S jeho vrcholem došlo na ukotvení tohoto kroku. Světy jsou propojeny, světlu nestojí v cestě už vůbec nic, neexistují ani malé překážky.

Jako důkaz se Slunce rozhořelo naplno a vysílá další silný paprsek. Zemi zasáhne v plné míře a dodá všemu novou dávku paliva. Dění je nyní již nezastavitelné a není žádná síla, která by mohla cokoli z toho, co se děje, zvrátit, dokonce ani zpomalit.

Měli bychom se tedy připravit na sílící snahy umírajícího obřího švába, protože se nechce života za žádnou cenu vzdát. Jenže nejspíš tuší, že se jedná jen o poslední křeč. Proto se dá také očekávat, že může být skutečně silná.

Naše vzpomínky a to, co jsme se dosud naučili, nebude mít žádnou cenu. Není tedy nejmenší důvod se dívat kamkoli dozadu. Stejné je to s tím, co je před námi. Jsme v době tak ojedinělé a výjimečné, že na ni jednoduše s předstihem reagovat nejde. Můžeme se jen dívat a jít tam, kam nás pošle srdce.

To bude neuvěřitelně důležité. Nad myslí převzalo vládu, je potřeba mu skutečně naslouchat. Pokud bude neustále potlačováno, nejen že nepřestane mluvit, jeho intenzita bude sílit, abychom konečně uposlechli. I ono přijímá světlo ze Zdroje a jeho činnost tak dostane i zcela jiný charakter. Přes naše srdce můžeme přijímat dění, které je zatím očím úspěšně skryto. Ono je ale výrazně vpředu.

Nové energie již nějakou dobu nahrazují staré. Nyní se ale uklízí zcela naplno. Zbytky starého a nepotřebného smetí odchází nadobro pryč. Rozplyne se v prostoru a za nějakou dobu si na nic z toho nevzpomeneme. Vidět ten důkladný úklid ale bude, dokonce velmi zřetelně. V prostoru se částečky odpadu jasně zviditelní.

Doporučením je tento úklid jen sledovat. Nezasahovat do práce pracovitého světla se vyplatí. Na druhou stranu, pokud bude potřeba kdekoli přiložit ruku k dílu, můžeme se klidně přidat. Ale jen velmi opatrně. Jen pokud budeme skutečně požádáni a také v duchu toho, jak je tento úklid naplánován. Zbytečnou snahou a přemírou horlivosti si můžeme spíše uškodit, než získat jakékoli ocenění.

Dění sledujme s pokorou. Nenastavujme tvář ničemu, co se ve víru úklidu zviditelní. Odejít od toho všeho pryč a dívat se tam, kde už uklizeno je, je nezbytnost. Až nám kdokoli poklepe na záda a požádá o pomoc, je to naše chvíle. Právě srdce řekne jasně, jestli pomáháme skutečně tam, kde je potřeba. Pak také poznáme, jak vypadá skutečné poděkování.

ŘÍDÍCÍ ORGÁN – SRDCE

Po celý náš život reaguje na jakoukoli situaci mysl vždy jako druhá. První je právě srdce. Dosud se ozývalo velmi krátce, jeho práci přebrala mysl prakticky okamžitě. Byli jsme k tomu ale úspěšně vedeni a učeni. Byli jsme intenzivně přesvědčováni, že jen to, co je v mysli, je také důležité.

Nyní má ale srdce zelenou v předávání informací způsobem, kdy ho umlčet nelze. Stejně jako planeta prochází obměnou, prochází jí i naše těla. Transformaci nelze uniknout na žádné úrovni. Chvíli ale může díky našim programům trvat, než ho skutečně uslyšíme. Poctivým tréninkem se lze k tomuto bodu přiblížit.

V rámci meditace si představte své srdce, jak ho máte umístěné přímo před očima. Nemusí mít nutně podobu skutečného orgánu, vybavte si ho tak, jak chcete. Na druhou stranu se ukáže, jaký k němu máte opravdu podvědomý vztah. Možná i to bude potřeba trochu napravit.

Své srdíčko pozdravte, pošlete mu, co možná nejvíce pokory a lásky, obejměte ho. Nyní k němu promlouvejte. Je potřeba, aby vědělo, že jste s ním skutečně propojeni, že ho vnímáte, vidíte, že ho neberete jen jako pouhý orgán (v tuto chvíli může měnit i podobu). Požádejte ho o úzkou spolupráci, slibte, že mu budete naslouchat. Vaše srdce se vám zcela otevře, následně celému světu. Bude jasně viditelné v prostoru, bude zářit. Poděkujte.

Vaše zářící srdce bude přitahovat intenzivní pozornost, především stejně naladěných lidí. Ostatní se mohou ve vaší přítomnosti cítit podivně, možná se budou dokonce odvracet. Nechte to ale být, nechte ho jen zářit. Přikládejte ruku na hrudník a zdravte. Udržíte tak neustálé spojení. Stanete se světlým bodem v prostoru.

S láskou Naďa