POSELSTVÍ SHORA

02.03.2021

Trochu se nám tady hromadí zoufalství a vztek. Už nestačí jen říkat, klid. Lidi chtějí důkazy. Ty hmatatelné ale nejsou, zatím. I když, pokud jsme vnímaví a citliví, jsme schopni důležité informace brát i z jiných zdrojů, z těch, na které se umíme napojit sami. Tady ale žádná anténa nepomůže, ani nejde nic vygooglit.

Přitom prostor je doslova nabitý tím nejlepším možným způsobem a drát je ochoten poskytnout úplně každému. Obnáší to jediné, důvěřovat tomu, čemu se říká šestý smysl. Nikdo není ochuzen, vůbec nikdo. Má ho úplně každý. A průvodci a andělé se mohou přetrhnout, aby pomáhali a sdělovali, také vedli.

Rozhodla jsem se uklidňovat na všech frontách a sdělit tedy vše, co jsem se dozvěděla já, co se dovídám vlastně stále. Prakticky každý den přijdou nové informace, některé důležité méně, některé více. Zakládám tedy zcela nové okénko a budu pravidelně vkládat příspěvky s informacemi shora. Každý ať s nimi naloží, jak umí.

Březen má být jeden z nejdůležitějších měsíců v tomto roce. Bude plný různých událostí, nad některými bude rozum stát (i když on už leckde stojí). Nic se ale neděje náhodně, vše má opravdu důvod. Od všech těchto událostí se nyní budou odvíjet ty další, dlouhodobé, veledůležité. Není nutné vědět, alespoň prozatím, co za tím vším je, kdo tohle rozpoutal, důležité je, co bude následovat. Ten konec, i když dlouho trochu otevřený, nevypadá vůbec marně, naopak.

Slibuji, že podám report pokaždé, kdy ucítím potřebu. Teď je nutné zachovat klid, jasnou hlavu. Neznamená to, že musíme mlčet, ale pozor. Bojem se nic nevyřeší, naopak. Ten jen rozpoutává boj další a vše se tím zdržuje a tedy prodlužuje. Vesmír má pak práci navíc, což je škoda.

Průvodci nyní nabádají ke klidu, není těžké ho dosáhnout. Je ale opravdu klíčový a veledůležitý. Informace kolem (ty od lidí, úplně od všech, tedy i těch, kterým momentálně fandíte) sbírejte opatrně. Je potřeba se stále dívat středem. Pravda nikdy není černobílá, jen ji tak můžeme vidět. Nikdo totiž neví úplně všechno, nebo možná ano, ale ten s vámi na fb diskutovat nebude.

Průvodci dál nabádají dát na své instinkty, fungují, dokonce i tehdy, když si myslíte, že žádný nemáte. V myšlenkách probíhají záblesky signálů, pochybností, které nemusíte zaznamenat, když jste plni vzteku a dalších emocí. Hledejte tedy u sebe, neustále a dokola u sebe. Všímejte si toho, co cítíte, vnímáte, co s vámi rezonuje. Nehádejte se s ostatními, nikam to nevede. Kdo s vámi nesouhlasí, není proti vám, jen má své vlastní názory. Nejdou přebít. Platí, moudřejší ustoupí.

Hned prvního března, přímo po půlnoci, tedy v okamžiku, kdy tento měsíc převzal vládu, přišli. Nečekaně, bez pozvání. Pohladili, láskyplně se usmáli, šla z nich neuvěřitelná a nádherná síla. Co bylo zvláštní, byl počet. Objevil se celý zástup průvodců. Oznámili to možná nejdůležitější. Šikují se proto, aby pomáhali, co nejvíc. Dali najevo svou neporazitelnost. Co bylo nejkrásnější, přestože disponovali obří silou a odhodláním, nikde nebyly žádné zbraně, vztek, zloba. Nic z toho. Naopak. Ukázali tu sílu lásky, kterou nejde porazit (co tady celou dobu říkám?). Je jí teď už tolik, že se stačí jen naladit, jednoduše a prostě chtít. Ucítíte ji prakticky okamžitě.

Řekli jednu jedinou větu - všechno je jinak. Znají mě, velmi dobře dokonce. Nechala jsem se totiž v poslední době trochu unést a vcucnout do dění, které jinak odmítám. Vrátili mě zpátky.

Dejte se tedy do té nejlepší možné pohody, jde to. I když vám přijde, že vám brání to či ono, jedná jen mysl. Ta je ale naše a můžeme ji ovládnout.

Cvičení, jak najít klid, jsem už zmínila několikrát. Ta nejdůležitější jsou v minulých článcích. Stačí ale obyčejná meditace, bude účinná, pokud ji nevzdáte. Bude účinná dokonce i tehdy, kdy vám přijde, že ani náhodou. Nalaďte se na své vnitřní světlo, nechte ho zářit, je to nejúčinnější cvičení, které znám.

Další report bude následovat. Nebude pravidelný, ale jen, když přijdou další informace, které budou k něčemu. Zatím nás nabádají hlavně ke klidu, tak to zkuste. Požádejte svého anděla a průvodce (máte ho, všichni ho máme a je připraven pracovat a vést vás, čeká jen na součinnost). Nemusíte ho vidět, stačí prostě vědět. Pamatujte, jsou věci, které si neosaháte, možná nikdy, přesto jsou!