POSELSTVÍ SHORA XII

12.07.2021

Musím říct, že od začátku července se průvodci opravdu hodně snaží a povídají a povídají. Vize střídá vizi. Musím říct, že z některých obrázků jsem i smutná. Jenže varování bylo dost a nějak nejsou brána vážně. Tedy jak kým, já si ráda poradit nechám.

Tentokrát bylo vyjeveno i konkrétní období, na které bychom se měli zvláště připravit a to je prakticky nadosah. Zlomovému podzimu bude předcházet zajímavé léto, na které možná nikdy nezapomeneme.

Zhruba v polovině července začínají proudit zvláštní a hodně silné energie. Ten tok bude nejsilnější do konce srpna, pak zeslábne. Proudit ale nepřestane do konce roku. Co to pro nás znamená?

Za těmito energiemi stojí několik planet, nejvíce se ale podílí Slunce. Osvítí plně nejen vše kolem nás a ukáže to, co vidět máme, zaměřuje se však hlavně na nás samotné. Prosvítí a vyjeví, co sami vidět neumíme. Nyní dostaneme jedinečnou šanci.

To odhalování není náhodné, je potřebné a nutné. Především k tomu, abychom věděli, proč jsme vlastně zde. Duše budou vysvlečené doslova donaha a vypoví vše, co musíme vědět. Nic už skrývat nebudou, nemají nejmenší důvod. Naopak, chtějí, abychom porozuměli a konečně dostáli všeho, proč jsme vlastně přišli na svět. Bude jim dokonce pomoženo touto energií se vypořádat se vším snadněji a rychleji.

Problém je jen, že nikdo nebude vyjmut, na nikoho se nezapomene. Nepřipravení tak mohou být trochu v šoku. Možná nebudou vůbec tušit, jak mají se vším tím odhalením pracovat. Jak vlastně požádat o pomoc, také nepochopí. Proto se, prosím, připravme.

Složité sdělení jen složitě vypadá. Jen už není prostor pro náročné učení, není prostor vlastně pro žádné učení. Každá radost a naděje znamená, že jdeme správnou cestou. Každý smutek a strach vyjeví, co nemáme zpracované. Ukáže, co nám na cestě ve štěstí ještě brání. Do dalšího roku vstupujeme z velké části čistí, nebo alespoň připraveni se vším nadále pracovat. Obávám se o všechny duše, které tohle opominou a budou nadále čekat, že tuto důležitou práci za ně udělá někdo jiný.

Mohu jen apelovat na všechny, aby naložili se vším, co jim bude odhaleno, co nejlépe. Aby se nespoléhali na to, že odevzdáním své vlastní moci, na podzim i hlasu, odevzdají i své problémy. Aby se konečně napojili na sebe a to, co dělá člověka člověkem. Věřte, že důležitější doba nejspíš již nikdy nebude.