POSELSTVÍ SHORA XI

21.06.2021

Jsem letní dítě, slunce miluji. Jako rak také vodu. Tedy nastalo moje období. Letní slunovrat si užívám víc, než jakýkoli jiný čas. Jako každý rok měl tedy nadejít den D a já se těšila. Pravdou ale je, že den před slunovratem se dělo cosi.

Poněkud hutné energie nenechávaly na pochybách, že v pohybu je toho víc, než obvykle. Nebyla jsem sama, kdo tu hustotu cítil. Večer před slunovratem byl vůbec zvláštní. Bytosti se toulaly po bytě, různě nakukovaly a ujišťovaly opakovaně, že jsou nablízku a nehodlají odejít. Jsem zvyklá, tak mi příliš nevadily. Zároveň z nich ale nešla příliš dobrá energie. Prostě velmi zvláštní předvečer očekávaného dne.

Co to je? Hodně jsem doufala, že tuhle otázku mi zodpoví průvodci v meditaci. Očekávala jsem hádanky, nastínění, zvláštnosti. Ale překvapili, rozhodli se, že mě tentokrát trápit nebudou. Přicházely zcela jasné vize a dokonce i jasná vysvětlení.

Sledovali jsme společně Zemi odkudsi shora. Byla krásně rozkvetlá, vypadala přenádherně. Hrála barvami, úžasnou energií. Občas se ale vynořil na povrch obličej nějaké obludy. Vykoukla a zase se schovala. Z toho výjevu jsem byla trochu zmatená.

Průvodce mě přivinul k sobě a pohladil. "Není důvod ke strachu. Temné síly ještě zcela neodešly. Bude chvíli trvat, než se vzdají zcela. Pomyslná válka je sice vyhrána, ale ti, co zůstali, mají své jasné úkoly. Cílem je jednoduše jakkoli škodit a různě znepříjemňovat bytí. Srdce Země pracuje pilně a nepřetržitě. Jenže naše možnosti jsou vyčerpány a k dočištění je potřeba síly, kterou my už nemáme. Ale má ji Slunce. Jeho moc je obrovská, proto ji také využíváme zcela výjimečně. Nebudeme čekat, až odejdou, i když víme, že se to jednou stane. Slunce bylo přizváno na pomoc a bez okolků přijalo. Proti němu není možnost žádného boje. Je v něm tolik pozitivní síly, na kterou jsou všechny negativní mocnosti krátké. Zároveň nesmlouvá, neprosí, ale tam, kde je potřeba zasáhnout, to také okamžitě udělá. Ničí temnotu, kterou přetváří na prach, nenechá ji na pokoji, dokud zcela neodezní. Zároveň vše, co je potřeba podpořit, podpoří. Lidé přece vědí, co umí a nyní tu sílu ukáže ve velmi umocněné podobě. I když tedy jeho zásah může vypadat strašidelně, je to jen tím, že bude jasně viditelný. Bude mít nyní mnohem větší vliv na vaše životy, ale také přístroje. Nechte Slunce pracovat, nebojte se jeho úkonů."

Tenhle slunovrat je tedy nejen zpět, ale velmi zvláštní. Nakonec, cítila jsem v kostech, že tento den bude výjimečný. Nejedná se tedy jen o astronomickou a opakující se záležitost. Jsem si jistá, že právě na tento slunovrat budeme jednou vzpomínat. Užívejte, já určitě užívat budu a se zvědavostí pozorovat dění.