POSELSTVÍ SHORA X

08.06.2021

Věčné téma, stálá otázka a rozpolcení lidé. Za tím vším je očkování. Už to slovo je, bohužel, pomalu nezákonné, nejspíše v zájmu nás všech je odstraňováno pomalu vše, co o něm kdo napíše. Nechci přijít o své Přijetí, proto se omlouvám, ale dále jen "včelka" - krásné slovo patřící krásné bytosti.

Od samotného začátku mám poněkud rozpolcené odpovědi shora, zda je včelka v pořádku, nebo není. Dostávám totiž jasné sdělení, že je v naprostém pořádku, zároveň ale také, abych se právě od včelky držela dál. Dlouho jsem tohle nechápala.

Ono to celé zas tolik složité není. To, co my vidíme a vnímáme jako problém, ránu osudu, nepřízeň, šílenost, krutost, nahoře vidí prostě jinak. Vše se v jejich očích děje tak, jak má. Nic není náhodné a nic není špatně. Vše je jen o úhlu pohledu.

Nejsme zde proto, abychom si cokoli vyjedli pěkně do posledního sousta, protože máme tu, nebo jinou zátěž. Náš příchod je z míst, kde nic jako zlo není. Není tam nenávist, násilí, snaha ubližovat jakýmkoli způsobem. Pocházíme z té největší možné čisté lásky. Zlo je výmyslem lidí.

To ale neznamená, že naše duše nevnímají nic, co jsme provedli. Po odchodu dokonce známe souvislosti, vidíme to, co v běžném životě vidět není. Ublížení, byť nepřímé a v zájmu dobra tak, jak ho chápeme teď v tuhle chvíli, cítíme a známe. Víme tedy přesně, kde všude jsme udělali chybu. I tuhle bolavou duši jsou ale tam někde nachystaní vzít k sobě, přitisknout a konejšit. Program v ní ovšem vymazat neumí, proto dostáváme opakovaně možnost ho napravit, vyrušit, změnit v rámci dalšího narození.

Co se děje na Zemi, nezměníme. Nelze zastavit proces, který je v běhu. My sami jsme ve své pohodlnosti a hamižnosti nedokázali nic změnit, tak zakročily síly, které tu jsou tak dlouho, jak dlouho tahle planeta existuje. Abych byla přesnější, hodně dlouho i před tím, byly tu vždy.

Místo toho, abychom konečně v pokoře sklonili hlavu, snažíme se opět do toho procesu zasahovat. Tady musím upozornit, že naprosto zbytečně. Budoucnost se neodvíjí od včelky od té či oné společnosti, ale jen a pouze od toho, jestli jsme začali tyto procesy konečně chápat.

Mám jasné informace, kterých se držím a držet už vždy budu. Jsou přesné a logické. Nevarují, nikoho neodradí. Všichni budeme vzati za ruku, nikoho neodmítnou, nikdy nikoho. Škoda jen, že tohle mnozí pochopí až v době, kdy už budou zase přemýšlet, jak se co nejrychleji narodit, aby mohli napravit, co pokazili. ONI totiž pomáhají i zde. Stačí přitom tak málo, věřit jim a se skloněnou hlavou nejen slibovat, ale i konat. V zájmu života, opravdového žití a bytí. Máme milovat všechno, co je přirozené a dané. Dané dávno před tím, než jsme přišli na tento svět.

Za mě mám jasno, nehodlám podléhat nátlakům, ani nadávkám, že kvůli mně zemře zbytečně někdo další. Protože tak to prostě není. Nejsem zodpovědná za životy ostatních, ale jen za ten svůj. A ten velmi miluji. Ctím samozřejmě i ty další, ale není v mých silách je předělat. Shora dodávají zajímavou informaci. Mám vydržet a počkat zhruba rok. Do té chvíle bude vědět naprostá většina, že nás zachrání jen změna myšlení.