POSELSTVÍ SHORA VIII

06.05.2021

V pětkovém roce jsme prošli zajímavým datem. Je jím 5.5. Tedy spíš bylo. Den proběhl jako každý jiný, i když vím dobře, že úplně obyčejný den to nebyl. O květnu toho bylo napsáno mnoho, nechci se stále opakovat. Tak jsem si tento výjimečný den prostě užila po svém. Ale ti nahoře nelení a přišli s další náloží informací.

Pětka je z hlediska numerologického trochu výjimečná. Obecně pokládána za velmi příznivé číslo. Znamená ale hlavně změnu, pětkou se láme číselná řada, ze které numerologie vychází. Nyní již je zcela na nás, jak bude vypadat zbytek řady, končící devítkou. Vše je totiž vykonáno, hotovo, vyšší síly již jen udržují stav, který nastal a se kterým si právě lidé budou muset poradit. Tak či onak. A zcela sami.

Máme dvě možnosti. Buď se snažit stůj, co stůj držet systému, ze kterého nejspíš ze strachu nechceme vystoupit, jenže tento systém již tak, jak ho známe, funkční již nebude. Nikdy. Nebo jít naproti změnám a těšit se na lepší zítřky, přestože budeme muset měnit životy a myšlení často od základů. Ruku v ruce s tím, co nastolily vyšší síly.

Průvodce mě vzal na místo, které znám, na kterém jsme již byli. Viktoriánský dům, který před tím tak nějak uklidil a připravil muž, důležitý, ale bez tváře. Kolem domu teď korzovali lidé, prostě se jen v poklidu procházeli, jakoby na něco čekali, zatímco uvnitř panoval zvláštní ruch. Připravovala se tu technika, nejspíše na televizní přenos. Různí lidé instalovali všechny ty přístroje a pobíhali po domě.

Zvědavě jsem v přítomnosti průvodce sledovala to dění a čekala, na vysvětlení. Jenže dostalo se mi jen milého úsměvu. Dobře, trpělivost je přece tak důležitá. Nechala jsem se tedy dál unášet výletem, který se jevil zajímavě. Venku jsme ještě společně pohlédli na dům a chystali se rozloučit. Tak nemají na starost jen mě, nejsem lakomá, chápu je. Ale před rozloučením mi přistála v ruce růže. Nejprve byla temně rudá, pak růžová, posléze růžová s bílými znaky.

Ještě také polopatické vysvětlení: "Chtěli jste nějaký hmatatelný důkaz? Chystá se. Lidé budou vědět, že dál tak, jak jsou zvyklí, žít nemohou. Bude jim to sděleno, důležitou osobou, na tu konečně dají, tedy alespoň většina. Pro zbytek bude toto sdělení tak šokující, že ho nepochopí. Ale máte ho mít. Tu růži si dobře pamatuj, je totiž důležitá."

I když je mi jasné, co se děje a proč, netuším, kdo a co nám sdělí. Ale je to všechno prakticky nadosah, rozhodně určitě v intenzivních přípravách. Strach není na místě, tím jsem si jistá.