POSELSTVÍ SHORA IX

02.06.2021

Trpělivost nikdy nebyla moje silná stránka. I když je to podstatně lepší, než před lety, stále tam mám, někdy výrazné, rezervy. Ráda bych některé věci co nejdříve, nejlépe hned. Nejsem zdaleka jediná.

Dost možná i proto se množí dotazy typu: Tak kdy už jako bude líp? Není snadné odpovědět, protože ten pomyslný Rubikon jsme dávno přešli. Jsme na druhém břehu a sledujeme nové místo. Mně se všechno to nové líbí, netuším ani proč. Vnitřně prostě cítím skvělé místo k žití.

Informace shora sice stále chodí, ale jsou teď spíš osobní, není v nich zatím nic významnějšího, co lze sdělit světu. Je mi jasné, proč se tak děje, mám být prostě připravená a já ráda poslechnu, nechám se vést. Prozradit mohu jen to, že vidím překrásné věci, které naplňují klidem a radostí.

Před pár dny dorazil zajímavý obrázek, se kterým jsem si zase nevěděla moc rady. Poslušně jsem tedy sledovala okolní dění, ale zároveň tápala, co právě tohle může znamenat.

Sledovali jsme společně s průvodcem odkudsi shora planetu. Objevily se jakési žíly, nevím jak nejlépe tenhle obrázek popsat. Tmavé řečiště protkané planetou vypadalo trochu děsivě. Jak jsme se přibližovali, zjistila jsem, že to řečiště je opravdu živé, proudilo tudy cosi. Po pohledu z velké blízkosti jsem spatřila něco, jako bahno. Z toho marastu občas vykoukla hlava nějaké obludy. Průvodce mě doprovodil na místo, kde se všechny ty toky ústily v jeden. To místo vypadalo jako obří srdce. Nebylo červené, ale jasně modré. Půlka toho srdce se chvílemi zbarvovala do tmavě modré díky tomu, že právě sem se vlévala ta zvláštní řeka. Z druhé poloviny ale vytékala čirá a jasná voda.

Včera jsme se byli podívat na stejnou scenérii. Zastavili jsme se znovu u toho obřího srdce a sledovali dění. Průvodce konečně promluvil.

"Planeta se čistí, tenhle proces bude ještě chvíli trvat, je jen potřeba vydržet. Srdce má spoustu práce a potřebuje čas. To stejné se ale děje s lidskými těly, tepete a čistíte se stejným způsobem. Neměli byste do toho procesu nijak zasahovat. Pomoci tomu můžete jen poznáním svého vlastního těla a dát mu přesně to, co potřebuje. Tedy klid a lásku. Nic víc. Každá jiná pomoc proces zdržuje. Ale nevadí, jsme schopni si poradit i s tím."

Asi není, co dodat. Pochopila jsem poselství, možná i proto, že se mi právě tohoto sdělení dostává prakticky stále. Zajímavé je, že nejvíce vždy, když se ocitnu pod nepříjemným tlakem. Tím posledním byla, tedy stále ještě trochu je, poněkud nepříjemná viróza.